Miroslav Hejda

Datum narození: 10.10.1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Třináct let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a již deset let jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S partnerkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici v soukromém i profesním životě.

V tuto chvíli mimo jiné moderuje Miroslav Hejda Snídani s Novou.

V tomto pořadu se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

Články o celebritě

Bučková, Vágner, Krainová a spol.: VIP na houbách! I celebrity berou lesy útokem! Bučková, Vágner, Krainová a spol.: VIP na houbách! I celebrity berou lesy útokem! Místo koupališť české hvězdy okupovaly lesy! A podle jejich plných košíků hub se urodilo. Není divu,… číst článek
Sexy Hejdová ve spodním prádle: Obklopena cizími muži! Sexy Hejdová ve spodním prádle: Obklopena cizími muži! O žhavou atmosféru se ve Varech po filmovém festivalu postarala Zorka Hejdová (26), která se svlékla… číst článek
Manželé Zorka a Míra Hejdovi tváří v tvář smrti! Na dovolené měli vážnou nehodu Manželé Zorka a Míra Hejdovi tváří v tvář smrti! Na dovolené měli vážnou nehodu Obyčejná dovolená v Americe se ve vteřině proměnila v děsivý zážitek. Moderátoři Zorka (25) a Míra… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková