Miroslav Hejda

Datum narození: 10.10.1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Třináct let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a již deset let jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S partnerkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici v soukromém i profesním životě.

V tuto chvíli mimo jiné moderuje Miroslav Hejda Snídani s Novou.

V tomto pořadu se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

Články o celebritě

Zorka Hejdová: Děsivá bouračka a smrt! Zorka Hejdová: Děsivá bouračka a smrt! Zorka Hejdová je velmi úspěšná moderátorka, která si umí vydělat spoustu peněz. Za našetřené korunky… číst článek
Konec mezi Janečkem a jeho manželkou? Těhotná Lilia mlčí! Konec mezi Janečkem a jeho manželkou? Těhotná Lilia mlčí! Karel Janeček se nikdy netajil tím, že jeho vztah k mnohoženství je více než kladný. Sice o tom nerad… číst článek
Rvačka ve Snídani s Novou: Před kamerou se do sebe pustili dva boxeři! Rvačka ve Snídani s Novou: Před kamerou se do sebe pustili dva boxeři! Největší úskalí živého vysílání je v tom, že už se nedá nic vzít zpátky a každý přeřek či trapas… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský