Floyd Mayweather

Datum narození: 24.2.1977
Místo narození: Grand Rapids
Profese: boxerská legenda
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Američan Floyd Mayweather jr. je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako boxer s nejvíce zápasy bez porážky a také jako nejlépe vydělávající zástupce tohoto sportu v historii.

Floyd Mayweather jr., vlastním jménem Floyd Joy Sinclairse, se narodil do boxerské rodiny. Jeho otec, Floyd Mayweather sr. i dva strýcové byli profesionálními boxeři. Jeho matka však byla závislá na drogách a prostředí, ve kterém vyrůstal, nedávalo moc šancí na lepší zítřky. Floyd Mayweather jr. se tedy upnul k boxu a v roce 1993, v pouhých šestnácti letech, získal poprvé amatérský národní titul. Totéž se mu povedlo zopakovat ještě v letech 1994 a 1996. Tento úspěšný ročník zakončil bronzem na Olympiádě v Atlantě.

FLOYD MAYWEARTHER JR. A SEXUÁLNÍ ORGIE

Po tomto úspěchu následoval logický přesun mezi profesionály. Tak jako se mu dařilo mezi amatéry, se Floidovi Mayweatherovi dařilo i mezi profesionály. V roce 1998 získal poprvé titul Boxer roku a svůj první pás pro mistra světa. Následovalo stoupání kategoriemi a Floyd Mayweather, stále neporažený, se stával legendou.

Výzva do té doby největší přišla 2. května 2015 v Souboji století s rovněž fenomenálním Manny Pacquiaem o 100 milionů dolarů v Las Vegas. Floyd Mayweather vyhrál, odnesl si rekordní jackpot a obhájil titul ve welterové váze. Další obhajoba na něj čekala už o 4 měsíce později s Andre Bertem. Zápas skončil vítězstvím favorita a největším překvapením tak bylo nečekané ohlášení konce kariéry vítězného boxera. Floyd Mayweather jr. tak odešel do sportovního důchodu neporažen s těžko uvěřitelnou bilancí 49-0.

O FLOYDOVI MAYWEATHEROVI ČTĚTE ZDE>>

Floyd Mayweather, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako boxer s nejvíce zápasy bez porážky a také jako nejlépe vydělávající zástupce tohoto sportu v historii, sice roku 2015 ohlásil odchod do důchodu, avšak s boxem evidentně úplně nesekl. Přijal výzvu šampiona UFC Conora McGregora. Show skončila dle očekávání, boxerská legenda zvítězila.

  

Články o celebritě

Boxer Rytmus nejen o duelu s Marpem: Chci dokázat, že nemožné neexistuje Boxer Rytmus nejen o duelu s Marpem: Chci dokázat, že nemožné neexistuje Slavný slovenský rapper nastoupí na konci roku do ringu proti českému kolegovi Marpovi, ještě předtím… číst článek
Co zažili při striptýzu. Bojovník z Prahy Muradov byl u boháče Mayweathera Co zažili při striptýzu. Bojovník z Prahy Muradov byl u boháče Mayweathera Kamarádí se s jedním z nejslavnějších a nejlépe vydělávajících sportovců světa boxerem Floydem Mayweatherem.… číst článek
Češi a ženy mají smůlu! Kdo jsou nejlépe vydělávající sportovci planety? Češi a ženy mají smůlu! Kdo jsou nejlépe vydělávající sportovci planety? Vrátil se z boxerského důchodu a znovu ostatní sportovce porazil. Floyd Mayweather si díky srpnovému… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Oscar Pistorius
Oscar Pistorius
zobrazit profil Jiří Beran
Jiří Beran
zobrazit profil Martin Zeman
Martin Zeman
zobrazit profil Milan Doudera
Milan Doudera
zobrazit profil Tomáš Vokoun
Tomáš Vokoun
zobrazit profil David Sklenička
David Sklenička
zobrazit profil Barbora Seemanová
Barbora Seemanová
zobrazit profil Karel Hanika
Karel Hanika