Profese: Tenistka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Kristýna Plíšková je českou tenistkou a vítězkou pěti turnajů okruhu ITF. Rovněž je vítězkou mezi juniorkami na Wimbledonu 2010. Na rozdíl od sestry hraje levou rukou.

Kristýna Plíšková, rodačka z Loun, je profesionálkou od roku 2009. Je o dvě minuty starší, než její dvojče Karolína Plíšková - rovněž tenistka. V roce 2010 vyhrála svůj první (a jediný) juniorský Grand Slam - a hned nejslavnější Wimbledon. Stejně jako sestra, tak i Kristýna Plíšková měla problém s přechodem mezi dospělé a tak se dostala nejvýše na 51. místo žebříčku WTA.
Největším úspěchem na Grand Slamech dospělých bylo třetí kolo na jejím oblíbeném Wimbledonu, kde si užívala i velkou podporu publika. Nedlouho poté se objevily spekulace o jejím poměru s čerstvě rozvedeným hokejistou Michalem Neuvirthem. Po něm následoval další hokejista Dominik Volek.
Kristýna Plíšková po světě potvrzuje pravdu o kráse českých žen a na dálku soupeří se svou sestrou a k tenisu návrativší se Nicole Vaidišovou o titul české princezny bílého sportu.

Články o celebritě

Nadal už je v žebříčku čtvrtý, Plíšková může být světová dvojka Nadal už je v žebříčku čtvrtý, Plíšková může být světová dvojka Španělský tenista Rafael Nadal se po triumfu na turnaji v Madridu posunul ve světovém žebříčku ATP… číst článek
Unavená Plíšková v Madridu padla, Strýcová porazila Šafářovou Unavená Plíšková v Madridu padla, Strýcová porazila Šafářovou Den po prohraném finále v Praze podlehla Kristýna Plíšková na prestižním turnaji v Madridu obhájkyni… číst článek
Plíšková na titul v Praze nedosáhla, po obratu slaví německá senzace Plíšková na titul v Praze nedosáhla, po obratu slaví německá senzace Tenistka Kristýna Plíšková svůj životní turnaj před domácími diváky do pohádkové konce nedotáhla.… číst článek