Karel Heřmánek ml.

Datum narození: 3.3.1989
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Karel Heřmánek junior se vydal ve šlépějích svého slavného otce. Známý je především rolí začínajícího lékaře Radka Pokorného v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Kromě novácké Ordinace v růžové zahradě se Karel Heřmánek mladší na televizní obrazovce předvedl hlavní rolí Leopolda Hilsnera ve filmu Zločin v Polné (2016). Mezi jeho první zkušenosti s filmovým herectvím patří účinkování v seriálech O mé rodině a jiných mrtvolách, Cesty domů, Gympl s (r)učením omezeným a Kriminálka Anděl. Spolupracoval s několika zahraničními produkcemi na filmech Anthropoid (2015) a Viy 2: Journey to China (2015). Věnuje se také dabingu (How met my mother, Kingsman, Rytíř z nosu).

KAREL HEŘMÁNEK JR. A JEHO SLAVNÝ OTEC

Karel Heřmánek mj. hostuje v Národním divadle (Konec masopustu) a v divadle Viola v tradičních Staročeských vánočních hrách. V divadle svých slavných rodičů – herce a režiséra Karla Heřmánka a moderátorky, bývalé hlasatelky, manažerky Divadla Bez zábradlí Hany Heřmánkové, rozené Vávrové – si zahrál hned v několika představeních. Například v Indické bance či ve hrách Jistě pane premiére a Garderobiér.

V roce 2013 absolvoval na DAMU pod vedením Evy Salzmannové. Následovalo semestrální studium na americké škole The Lee Strasberg Theatr and Film Institute v New Yorku, kde se úspěšně účastnil konkurzu a dostal příležitost zahrát si roli Ballesteda (Paní z námoří). 

V roce 2015 se Karel Heřmánek junior oženil s herečkou Nikol Kouklovou. Herec má dva mladší bratry - Františka a Josefa.

 

Články o celebritě

Heřmánkovi prozradili plány na léto: Čeká je akční dovolená Heřmánkovi prozradili plány na léto: Čeká je akční dovolená Léto je v plném proudu a je nutné vymyslet si plány na prázdniny. Rodina Heřmánkových už má jasno,… číst článek
Herečka Simona Stašová (62) odtajnila návod na chlapy. Stačí jediná věc Herečka Simona Stašová (62) odtajnila návod na chlapy. Stačí jediná věc Simona Stašová našla svou »dceru«, po které začala s přibývajícími lety toužit, a to díky své životní… číst článek
Hanka Heřmánková vyvedla prostředního syna! Je kopií táty Karla Hanka Heřmánková vyvedla prostředního syna! Je kopií táty Karla Většinou se ve společnosti objevuje nejstarší syna Karla (69) a Hanky (53) Heřmánkových Karel (27),… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Josef Laufer
Josef Laufer
zobrazit profil Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
zobrazit profil Pierce Brosnan
Pierce Brosnan
zobrazit profil Petr Haničinec
Petr Haničinec
zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová
zobrazit profil Jan Čenský
Jan Čenský
zobrazit profil John Malkovich
John Malkovich