Karel Heřmánek ml.

Datum narození: 3.3.1989
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Karel Heřmánek junior se vydal ve šlépějích svého slavného otce. Známý je především rolí začínajícího lékaře Radka Pokorného v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Kromě novácké Ordinace v růžové zahradě se Karel Heřmánek mladší na televizní obrazovce předvedl hlavní rolí Leopolda Hilsnera ve filmu Zločin v Polné (2016). Mezi jeho první zkušenosti s filmovým herectvím patří účinkování v seriálech O mé rodině a jiných mrtvolách, Cesty domů, Gympl s (r)učením omezeným a Kriminálka Anděl. Spolupracoval s několika zahraničními produkcemi na filmech Anthropoid (2015) a Viy 2: Journey to China (2015). Věnuje se také dabingu (How met my mother, Kingsman, Rytíř z nosu).

KAREL HEŘMÁNEK JR. A JEHO SLAVNÝ OTEC

Karel Heřmánek mj. hostuje v Národním divadle (Konec masopustu) a v divadle Viola v tradičních Staročeských vánočních hrách. V divadle svých slavných rodičů – herce a režiséra Karla Heřmánka a moderátorky, bývalé hlasatelky, manažerky Divadla Bez zábradlí Hany Heřmánkové, rozené Vávrové – si zahrál hned v několika představeních. Například v Indické bance či ve hrách Jistě pane premiére a Garderobiér.

V roce 2013 absolvoval na DAMU pod vedením Evy Salzmannové. Následovalo semestrální studium na americké škole The Lee Strasberg Theatr and Film Institute v New Yorku, kde se úspěšně účastnil konkurzu a dostal příležitost zahrát si roli Ballesteda (Paní z námoří). 

V roce 2015 se Karel Heřmánek junior oženil s herečkou Nikol Kouklovou. Herec má dva mladší bratry - Františka a Josefa.

 

Články o celebritě

Manželé Heřmánkovi si po četných dotazech pořídili miminko. A zase se nezavděčili! Manželé Heřmánkovi si po četných dotazech pořídili miminko. A zase se nezavděčili! Od té doby, co se herci Nikol (28) a Karel Heřmánkovi ml. (29) stali manželi, tak neustále dostávají… číst článek
Uniklo z příprav z dlouho očekávané rodinné show Tři oříšky pro Popelku: Renč krotí herce i zvířata! Uniklo z příprav z dlouho očekávané rodinné show Tři oříšky pro Popelku: Renč krotí herce i zvířata! Noční můra pro režiséra kromě nechápavých herců? Živá zvířata! To právě prožívá Filip Renč (53) při… číst článek
Pohřeb herce "bláznů" Julka Neumanna (†65): Loučil se Goldflam i Lábus! Pohřeb herce "bláznů" Julka Neumanna (†65): Loučil se Goldflam i Lábus! Mohl se pyšnit zajímavým rodokmenem, ve filmech hrál ovšem většinou feťáky či blázny. Ačkoliv veřejnosti… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Olga Schoberová
Olga Schoberová
zobrazit profil Marek Daniel
Marek Daniel
zobrazit profil Matt Bomer
Matt Bomer
zobrazit profil Eva Čížkovská
Eva Čížkovská
zobrazit profil Zuzana Kanócz
Zuzana Kanócz
zobrazit profil Colin Farrell
Colin Farrell
zobrazit profil Judit Bárdos
Judit Bárdos
zobrazit profil Miloň Čepelka
Miloň Čepelka