Karel Heřmánek ml.

Datum narození: 3.3.1989
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Karel Heřmánek junior se vydal ve šlépějích svého slavného otce. Známý je především rolí začínajícího lékaře Radka Pokorného v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Kromě novácké Ordinace v růžové zahradě se Karel Heřmánek mladší na televizní obrazovce předvedl hlavní rolí Leopolda Hilsnera ve filmu Zločin v Polné (2016). Mezi jeho první zkušenosti s filmovým herectvím patří účinkování v seriálech O mé rodině a jiných mrtvolách, Cesty domů, Gympl s (r)učením omezeným a Kriminálka Anděl. Spolupracoval s několika zahraničními produkcemi na filmech Anthropoid (2015) a Viy 2: Journey to China (2015). Věnuje se také dabingu (How met my mother, Kingsman, Rytíř z nosu).

KAREL HEŘMÁNEK JR. A JEHO SLAVNÝ OTEC

Karel Heřmánek mj. hostuje v Národním divadle (Konec masopustu) a v divadle Viola v tradičních Staročeských vánočních hrách. V divadle svých slavných rodičů – herce a režiséra Karla Heřmánka a moderátorky, bývalé hlasatelky, manažerky Divadla Bez zábradlí Hany Heřmánkové, rozené Vávrové – si zahrál hned v několika představeních. Například v Indické bance či ve hrách Jistě pane premiére a Garderobiér.

V roce 2013 absolvoval na DAMU pod vedením Evy Salzmannové. Následovalo semestrální studium na americké škole The Lee Strasberg Theatr and Film Institute v New Yorku, kde se úspěšně účastnil konkurzu a dostal příležitost zahrát si roli Ballesteda (Paní z námoří). 

V roce 2015 se Karel Heřmánek junior oženil s herečkou Nikol Kouklovou. Herec má dva mladší bratry - Františka a Josefa.

 

Články o celebritě

Hanka Heřmánková vyvedla prostředního syna! Je kopií táty Karla Hanka Heřmánková vyvedla prostředního syna! Je kopií táty Karla Většinou se ve společnosti objevuje nejstarší syna Karla (69) a Hanky (53) Heřmánkových Karel (27),… číst článek
Blogerka Nikol Kouklová v barevné zácloně a růžových sandálech s bambulkou! Blogerka Nikol Kouklová v barevné zácloně a růžových sandálech s bambulkou! Zatímco dámy na Žofíně vsázely na rafinové výstřihy bez podprsenky, blogerka a herečka Nikol Kouklová… číst článek
Sexbomba Nikol Kouklová nafotila rajcovní fotky ve stylu 50. let Sexbomba Nikol Kouklová nafotila rajcovní fotky ve stylu 50. let Krásná herečka Nikol Kouklová Heřmánková (26) nafotila provokující fotky v pin-up stylu. Dokonalým… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ján Koleník
Ján Koleník
zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Jana Kolesárová
Jana Kolesárová
zobrazit profil Teresa May
Teresa May
zobrazit profil Klára Melíšková
Klára Melíšková
zobrazit profil Kevin  Costner
Kevin Costner
zobrazit profil Jan Hájek
Jan Hájek
zobrazit profil Kunal Nayyar
Kunal Nayyar