Karel Heřmánek ml.

Datum narození: 3.3.1989
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Karel Heřmánek junior se vydal ve šlépějích svého slavného otce. Známý je především rolí začínajícího lékaře Radka Pokorného v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Kromě novácké Ordinace v růžové zahradě se Karel Heřmánek mladší na televizní obrazovce předvedl hlavní rolí Leopolda Hilsnera ve filmu Zločin v Polné (2016). Mezi jeho první zkušenosti s filmovým herectvím patří účinkování v seriálech O mé rodině a jiných mrtvolách, Cesty domů, Gympl s (r)učením omezeným a Kriminálka Anděl. Spolupracoval s několika zahraničními produkcemi na filmech Anthropoid (2015) a Viy 2: Journey to China (2015). Věnuje se také dabingu (How met my mother, Kingsman, Rytíř z nosu).

KAREL HEŘMÁNEK JR. A JEHO SLAVNÝ OTEC

Karel Heřmánek mj. hostuje v Národním divadle (Konec masopustu) a v divadle Viola v tradičních Staročeských vánočních hrách. V divadle svých slavných rodičů – herce a režiséra Karla Heřmánka a moderátorky, bývalé hlasatelky, manažerky Divadla Bez zábradlí Hany Heřmánkové, rozené Vávrové – si zahrál hned v několika představeních. Například v Indické bance či ve hrách Jistě pane premiére a Garderobiér.

V roce 2013 absolvoval na DAMU pod vedením Evy Salzmannové. Následovalo semestrální studium na americké škole The Lee Strasberg Theatr and Film Institute v New Yorku, kde se úspěšně účastnil konkurzu a dostal příležitost zahrát si roli Ballesteda (Paní z námoří). 

V roce 2015 se Karel Heřmánek junior oženil s herečkou Nikol Kouklovou. Herec má dva mladší bratry - Františka a Josefa.

 

Články o celebritě

Fešák Milan Peroutka v objetí s půvabnou brunetkou! Kdo to je? Fešák Milan Peroutka v objetí s půvabnou brunetkou! Kdo to je? Kdo je ta půvabná hnědovláska, kterou neustále k sobě tiskl fešný hudebník Milan Peroutka (28). Tak… číst článek
 Táta a syn Heřmánkovi: Hádali jsme se jako psi Táta a syn Heřmánkovi: Hádali jsme se jako psi Poslední dva roky pendluje Karel Heřmánek ml. (29) mezi Českem a Amerikou. Semestr tam studoval na… číst článek
Karel Heřmánek ml. trumfnul slavného tátu! Získal roli snů Karel Heřmánek ml. trumfnul slavného tátu! Získal roli snů Herec a syn slavného Fešáka Huberta Karla Heřmánka Karel ml. si zahraje prince. O tom se jeho otci… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Smoljak
Ladislav Smoljak
zobrazit profil Jan Hofman
Jan Hofman
zobrazit profil Jan Kanyza
Jan Kanyza
zobrazit profil Stella Zázvorková
Stella Zázvorková
zobrazit profil Bohdana Pavlíková
Bohdana Pavlíková
zobrazit profil Ondřej Brousek
Ondřej Brousek
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Petr Forman
Petr Forman