Eva Perkausová

Datum narození: 25.3.1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

 

Články o celebritě

Lašková před návratem na Primu: Když jsem viděla Perkausovou, tak jsem tušila Lašková před návratem na Primu: Když jsem viděla Perkausovou, tak jsem tušila Hned jak odešla na mateřskou, usadila se na její židli ve zprávách na Primě Eva Perkausová (24).… číst článek
Zprávařka Eva Perkausová: Vystavuje se v Itálii Zprávařka Eva Perkausová: Vystavuje se v Itálii Konec léta a plavkovou sezonu zakončila Eva Perkausová (24) stylově. Odletěla na jih Evropy, kde… číst článek
Tajné kamerovky Laškové: Mamině Gábině už našli parťáka do zpráv! Tajné kamerovky Laškové: Mamině Gábině už našli parťáka do zpráv! Mateřská dovolená jí asi za chvíli skončí! Pro moderátorku Gabrielu Laškovou (28) už totiž prý našli… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo