Eva Perkausová

Datum narození: 25.3.1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

 

Články o celebritě

Karel Gott (78): CO SKRÝVÁ V TREZORU! Karel Gott (78): CO SKRÝVÁ V TREZORU! Je sběratelem luxusních hodinek! Často ale díky košilím a sakům nejsou na ruce Karla Gotta (78) vidět.… číst článek
Sexy Eva Perkausová oslavila narozeniny: Už se nemůžu vymlouvat na mladickou nerozvážnost! Sexy Eva Perkausová oslavila narozeniny: Už se nemůžu vymlouvat na mladickou nerozvážnost! Čas nezastavitelně letí. To se potvrdilo moderátorce Evě Perkausové, která oslavila 24. narozeniny.… číst článek
Vnadná Perkausová promluvila o vztahu s fotbalistou Kadlecem: Vědí o sobě všechno! Vnadná Perkausová promluvila o vztahu s fotbalistou Kadlecem: Vědí o sobě všechno! Mnoha mužům nedá spát. Vnadná moderátorka televizních zpráv Eva Perkausová si nemůže stěžovat na… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov