Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Český reprezentant Michal Krčmář v biatlonu patří mezi velké naděje. Ačkoli medailové příčky se mu spíše vyhýbaly, Michal Krčmář se nevzdal a bojuje o ně dál.

Ukázalo se to v lednu 2016, kdy se Michal Krčmář v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

Michal Krčmář už na mediale dosáhl. Na mistorvství Evropy v roce 2011 byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také olympiádě v Soči. Když se mu nedaří, může se spolehnout na podporu rodiny i přítelkyně Romany.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů Světového poháru. Je také členem národní mužské štafety. V sezóně 2015/16 ji spolu Michalem Krčmářem tvoří biatlonisté Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup a Tomáš Krupčík či Ondřej Moravec.

Ve smíšené štafetě dvojic vytvořil Michal Krčmář duo s Lucií Charvátovou, před tím jel štafetu dvojic s Evou Puskarčíkovou.

Jako jiní biatlonisté má Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se v horském městě Vrchlabí, je členem jabloneckého klubu.

Články o celebritě

Krčmář po bronzu nechápal: Byl jsem kožený, ale pak se Rus zlomil Krčmář po bronzu nechápal: Byl jsem kožený, ale pak se Rus zlomil PŘÍMO Z RUHPOLDINGU | Posun o neuvěřitelných 26 míst, první stupně vítězů ve Světovém poháru. Pětadvacetiletý… číst článek
Úžasný Krčmář! Skvělou stíhačkou si dojel z 29. místa pro BRONZ Úžasný Krčmář! Skvělou stíhačkou si dojel z 29. místa pro BRONZ Tohle nikdo nečekal! Čeští biatlonisté na SP v Ruhpoldingu po nevydařeném sprintu vyráželi do stíhačky… číst článek
Češi ve sprintu propadli, Soukup a Šlesingr ani nepostoupili do stíhačky Češi ve sprintu propadli, Soukup a Šlesingr ani nepostoupili do stíhačky Sprint na 10 kilometrů v rámci Světového poháru v německém Ruhpoldingu českým biatlonistům vůbec… číst článek