Michal Krčmář

Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Český reprezentant Michal Krčmář v biatlonu patří mezi velké naděje. Ačkoli medailové příčky se mu spíše vyhýbaly, Michal Krčmář se nevzdal a bojuje o ně dál.

Ukázalo se to v lednu 2016, kdy se Michal Krčmář v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

Michal Krčmář už na mediale dosáhl. Na mistorvství Evropy v roce 2011 byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také olympiádě v Soči. Když se mu nedaří, může se spolehnout na podporu rodiny i přítelkyně Romany.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů Světového poháru. Je také členem národní mužské štafety. V sezóně 2015/16 ji spolu Michalem Krčmářem tvoří biatlonisté Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup a Tomáš Krupčík či Ondřej Moravec.

Ve smíšené štafetě dvojic vytvořil Michal Krčmář duo s Lucií Charvátovou, před tím jel štafetu dvojic s Evou Puskarčíkovou.

Jako jiní biatlonisté má Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se v horském městě Vrchlabí, je členem jabloneckého klubu.

 

Články o celebritě

V biatlonu to vře, Fourcade vs. Rusové! Srážka, nepodaná ruka i útěk V biatlonu to vře, Fourcade vs. Rusové! Srážka, nepodaná ruka i útěk Tohle nebude úplně obyčejné měření sil těch nejlepších biatlonistů. Mistrovstvím světa v Hochfilzenu… číst článek
Z bídy k naději. Smíšená štafeta po selhání Puskarčíkové dojela sedmá Z bídy k naději. Smíšená štafeta po selhání Puskarčíkové dojela sedmá Skvělý začátek, výbuch, naděje na medaili a solidní závěr. Smíšená štafeta českých biatlonistů v zahajovacím… číst článek
Předvede opět rychlopalbu? Snad to nebude jen záskok, věří Puskarčíková Předvede opět rychlopalbu? Snad to nebude jen záskok, věří Puskarčíková PŘÍMO Z RAKOUSKA | Čeká ji velká výzva. Osmé místo v průběžném SP a dva individuální bronzy ji katapultovaly… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Martin Nešpor
Martin Nešpor
zobrazit profil Maria Šarapovová
Maria Šarapovová
zobrazit profil Ronda Rousey
Ronda Rousey
zobrazit profil Patrik Schick
Patrik Schick
zobrazit profil Ondřej Moravec
Ondřej Moravec
zobrazit profil Radek Meidl
Radek Meidl
zobrazit profil Marek Jarolím
Marek Jarolím
zobrazit profil Radek Šírl
Radek Šírl

Nejnovější profily celebrit