Michal Krčmář

Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Český reprezentant Michal Krčmář v biatlonu patří mezi velké naděje. Ačkoli medailové příčky se mu spíše vyhýbaly, Michal Krčmář se nevzdal a bojuje o ně dál.

Ukázalo se to v lednu 2016, kdy se Michal Krčmář v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

Michal Krčmář už na mediale dosáhl. Na mistorvství Evropy v roce 2011 byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také olympiádě v Soči. Když se mu nedaří, může se spolehnout na podporu rodiny i přítelkyně Romany.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů Světového poháru. Je také členem národní mužské štafety. V sezóně 2015/16 ji spolu Michalem Krčmářem tvoří biatlonisté Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup a Tomáš Krupčík či Ondřej Moravec.

Ve smíšené štafetě dvojic vytvořil Michal Krčmář duo s Lucií Charvátovou, před tím jel štafetu dvojic s Evou Puskarčíkovou.

Jako jiní biatlonisté má Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se v horském městě Vrchlabí, je členem jabloneckého klubu.

 

Články o celebritě

Facka na úvod! Bída smíšené štafety vyvolala dva měsíce před ZOH obavy Facka na úvod! Bída smíšené štafety vyvolala dva měsíce před ZOH obavy Jako by se po dlouhé letní pauze postavili pod sprchu a otočili naplno modrým kohoutkem – to byla… číst článek
Biatlonisté vyrážejí do boje bez Koukalové. V nejistotě je i olympiáda Biatlonisté vyrážejí do boje bez Koukalové. V nejistotě je i olympiáda Bez Gabriely Koukalové vstoupí biatlonisté do olympijské sezony. Mistryně světa z Hochfilzenu sice… číst článek
Pozor, jede Koukalová! Biatlonisté odtajnili unikátní servisní kamion Pozor, jede Koukalová! Biatlonisté odtajnili unikátní servisní kamion Mířící Gabrielu Koukalovou uvidí na silnicích řidiči, kteří pojedou za servisním kamionem českých… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Bořek Dočkal
Bořek Dočkal
zobrazit profil Anna Kurnikovová
Anna Kurnikovová
zobrazit profil Petr Čech
Petr Čech
zobrazit profil Tiger Woods
Tiger Woods
zobrazit profil Miroslava Knapková
Miroslava Knapková
zobrazit profil Ondřej Pavelec
Ondřej Pavelec
zobrazit profil Petr Sýkora
Petr Sýkora
zobrazit profil Rostislav Osička
Rostislav Osička