Veronika Macková

Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Půvabná herečka Veronika Macková si zahrála ve velkofilmu Gangster Ka: Afričan, kde se potkala s hercem Hynkem Čermákem. Že by jiskra přeskočila přímo na place?

Na televizní obrazovce se Veronika Macková objevila v pohádce Jiřího Stracha Svatojánský věneček (2015), a to společně s herci Jiřím Mádlem, Bolkem Polívkou, Ivanem Trojanem, Markem Taclíkem a Jaroslavem Pleslem. Na filmovém plátně jste jí mohli vidět kromě snímku Ganster Ka: Afričan, kde ukázala prsa, také v psychologickém dramatu Stíny proměn. Hrála zde po boku Patrika Děrgela a Dany Batulkové.

VERONIKA MACKOVÁ A KÁČKO

Veronika Macková je absolventkou Pražské konzervatoře, kam přešla po čtyřech letech studia na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Během posledního ročníku už spolupracovala s Východočeským divadlem, v angažmá je od začátku roku 2015. Nejraději hraje tučňáka v Tučňácích na arše (2015), protože se vždycky skvěle uvolní, vyblbne (blbne totiž ráda) a nechá na sebe působit dětský snový svět, ze kterého se jí nechce odejít ani v osobním životě (i když už by prý měla být dospělá). Kromě Tučňáků hraje v představeních A je to v pytli!, Lháři, Konec masopustu či Rodinný podnik.

Brunetka Veronika Macková miluje cestování, a když necestuje déle než dva měsíce, popadne ji „cestovní absťák“ a musí hned někam vyrazit, nejlépe za hranice. Jako jedna z mála žen neumí vařit, zato se však umí mazlit s hady. Největší strach má ze samoty a tmy. Možná také proto je jejím velkým snem pořídit si živou pandu, tygra, lva a pár hadů a spokojeně se o ně starat někde u moře s bílým pískem, palmami, sluncem a teplotou, která neklesne pod 25°C. Nejdůležitější je pro ni pozitivita a spokojenost: „V životě je třeba plnit si přání a dělat si radost.“

 

 

Další Herci

zobrazit profil Zuzana Stavná
Zuzana Stavná
zobrazit profil Eva Holubová
Eva Holubová
zobrazit profil Uršula Kluková
Uršula Kluková
zobrazit profil Vlastina Svátková
Vlastina Svátková
zobrazit profil Daniel  Brühl
Daniel Brühl
zobrazit profil Ondřej Kavan
Ondřej Kavan
zobrazit profil Veronika Macková
Veronika Macková
zobrazit profil Andrea Daňková
Andrea Daňková