Veronika Macková

Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Půvabná herečka Veronika Macková si zahrála ve velkofilmu Gangster Ka: Afričan, kde se potkala s hercem Hynkem Čermákem. Že by jiskra přeskočila přímo na place?

Na televizní obrazovce se Veronika Macková objevila v pohádce Jiřího Stracha Svatojánský věneček (2015), a to společně s herci Jiřím Mádlem, Bolkem Polívkou, Ivanem Trojanem, Markem Taclíkem a Jaroslavem Pleslem. Na filmovém plátně jste jí mohli vidět kromě snímku Ganster Ka: Afričan, kde ukázala prsa, také v psychologickém dramatu Stíny proměn. Hrála zde po boku Patrika Děrgela a Dany Batulkové.

VERONIKA MACKOVÁ A KÁČKO

Veronika Macková je absolventkou Pražské konzervatoře, kam přešla po čtyřech letech studia na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Během posledního ročníku už spolupracovala s Východočeským divadlem, v angažmá je od začátku roku 2015. Nejraději hraje tučňáka v Tučňácích na arše (2015), protože se vždycky skvěle uvolní, vyblbne (blbne totiž ráda) a nechá na sebe působit dětský snový svět, ze kterého se jí nechce odejít ani v osobním životě (i když už by prý měla být dospělá). Kromě Tučňáků hraje v představeních A je to v pytli!, Lháři, Konec masopustu či Rodinný podnik.

Brunetka Veronika Macková miluje cestování, a když necestuje déle než dva měsíce, popadne ji „cestovní absťák“ a musí hned někam vyrazit, nejlépe za hranice. Jako jedna z mála žen neumí vařit, zato se však umí mazlit s hady. Největší strach má ze samoty a tmy. Možná také proto je jejím velkým snem pořídit si živou pandu, tygra, lva a pár hadů a spokojeně se o ně starat někde u moře s bílým pískem, palmami, sluncem a teplotou, která neklesne pod 25°C. Nejdůležitější je pro ni pozitivita a spokojenost: „V životě je třeba plnit si přání a dělat si radost.“

 

 

Další Herci

zobrazit profil Cynthia Nixon
Cynthia Nixon
zobrazit profil Jiří Čapka
Jiří Čapka
zobrazit profil Emma Watson
Emma Watson
zobrazit profil Hilary  Duff
Hilary Duff
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Marika Šoposká
Marika Šoposká
zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Kabir Bedi
Kabir Bedi