Dominika Košťálová

Místo narození: České Budějovice
Profese: finalistka České Miss 2016

Související celebrity

Životopis

Václav Havel a Vlasta Burian jsou neoblíbenějšími historickými postavami finalistky soutěže Česká Miss 2016 Dominiky Košťálové, studentky fyzioterapie na Jihočeské univerzitě.

Světlovlasá Dominika Košťálová se do finále soutěže Česká Miss 2016 dostala ve svých 22 letech. Mezi její koníčky patří zpěv, cestování, četba, sport, a to konkrétně závodní fitness aerobik. „Jsem neustále v dobré náladě a mám smysl pro humor. Možná jsem ale až příliš naivní. Mým vzorem v rodině je moje maminka, která si toho hodně prožila a stejně je pořád silnou osobností, která neztratila chuť do života. Z oblasti modelingu obdivuji Taťánu Kuchařovou pro její vnitřní krásu a schopnost pomáhat ostatním,“ svěřila se Dominika Košťálová.

ČESKÁ MISS 2016

Jak finalistka odpověděla na dotazy o sobě? Od soutěže krásy čeká rozhled, a to proto, že se missky podívají do světa, poznají spoustu zajímavých lidí, zdokonalí se ve znalosti cizích jazykům, naučí se vystupovat na veřejnosti a podívají se na svět z jiné perspektivy. Dominika Košťálová si pochutná nejvíce na italské kuchyni či na zapečených kotletách na smetaně. Její životní krédo zní: "Věř, běž, dokážeš!"

VŠECHNY FINALISTKY ZDE >> 

ČESKÁ MISS 2015

ČESKÁ MISS 2014

ČESKÁ MISS 2013

ČESKÁ MISS 2012

 

Další Modelky

zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková