Anna Fialová

Datum narození: 9.2.1996
Místo narození: Havlíčkův Brod
Výška: 163 cm
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Fialová, vnučka Limonádového Joea, ztvárnila sestru Lídy Baarové. Zazářila ve Vinařích a v televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

Talentovaná Anna Fialová pohází z divadelní rodiny. Její děda Karel Fiala, hrál slavného Limonádového Joea. Matka Alexandra Malínská tančila ve skupině UNO a otec zpíval v muzikálech. „Odmalinka se díky profesi maminky pohybuju v divadelním zákulisí a ve zkušebnách. Tatínek zase zpíval v muzikálech. Nedovedla jsem si představit, že bych dělala něco jiného než herectví,“ svěřila se médiím půvabná herečka.

ANNA FIALOVÁ – SEX NA VINOHRADU

Před kamerou se Anna Fialová poprvé mihla v osmi letech. Bylo to ve filmu Filipa Renče Román pro ženy (2004) natočeném podle románu Michala Viewegha. Snímek si režisér obsadil hvězdně: Marek Vašut, Simona Stašová, Stella Zázvorková, Miroslav Donutil, David Švehlík, Jaromír Nosek, Saša Rašilov a další. Dětskou roli dostala i v muzikálu Golem. Objevila se ve filmech Kouzla králů, Osudové peníze, Bella Mia, v režijním debutu Vojtěcha Kotka Padesátka či v muzikálu Cesty ke štěstí, kde zní písničky ze Starců na chmelu (1964). Ve filmu hrají Vica Kerekes, Roman Vojtek, Martin Písařík, Adam Mišík, Vladimír Polívka, Jiří Korn, Václav Kopta, Jaroslava Obermaierová.

V seriálu TV Prima Vinaři Anna Fialová dostala jednu z hlavních rolí, a to Julii, do které se zblázní všichni kluci. Filip Renč ji obsadil do svého životopisného dramatu Lída Baarová. Ztvárnila její mladší sestru, herečku Zorku Janů, která jako čtyřiadvacetiletá ukončila svůj život skokem z okna v jejich vile na Hanspaulce. Jejího otce ve filmu hraje Martin Huba, maminku Simona Stašová, sestru Lídu Táňa Pauhofová.

V show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas Anna Fialová uplatnila též své pohybové nadání. O přízeň poroty si zasoupeřila s Ivanou Chýlkovou, Petrem Rychlým, Ivou Pazderkovou, Petrem Vondráčkem, Hanou Holišovou, Davidem Krausem a Adamem Mišíkem.

Po absolvování výtvarné základní školy se Anna Fialová rozhodla pro pražskou konzervatoř, konkrétně pro hudebně-dramatický obor.

ANNA FIALOVÁ A DALŠÍ KRÁSKY

 

Články o celebritě

Hvězda StarDance Piškula: Sváděl starší kolegyni! Hvězda StarDance Piškula: Sváděl starší kolegyni! Ponížení se mu vyplatilo. Nejmladší účastník StarDance Zdeněk Piškula (18) by se nikdy nedostal do… číst článek
Šikula Piškula ze StarDance: Dvě holky najednou! Nejvíc se tulil k Aničce Fialové Šikula Piškula ze StarDance: Dvě holky najednou! Nejvíc se tulil k Aničce Fialové Válí na tanečním parketu, porota ho chválí, ale největší úspěch sklízí na jiném poli – u žen! Zdeněk… číst článek
Závěrečný díl krimiseriálu Mordparta: Jak naštvaný Bartoška střílel do lidí! Závěrečný díl krimiseriálu Mordparta: Jak naštvaný Bartoška střílel do lidí! Nenávist, zlost a strach o vlastní dceru dohnaly Jiřího Bartošku (69) alias Jana Kolumného k zoufalému… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka
zobrazit profil Ondřej Pavelka
Ondřej Pavelka
zobrazit profil Pamela  Anderson
Pamela Anderson
zobrazit profil Jan Antonín Duchoslav
Jan Antonín Duchoslav
zobrazit profil Gregor Bauer
Gregor Bauer
zobrazit profil Mariana Prachařová
Mariana Prachařová
zobrazit profil Hynek Čermák
Hynek Čermák
zobrazit profil Ha Thanh Nguyen Špetlíková
Ha Thanh Nguyen Špetlíková