Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Hokejový útočník Dominik Kubalík, který se dostal do širšího výběru na MS v Rusku 2016, byl nominován na Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu 2018.

Plzeň se v březnu 2016 dostala před Olomouc do semifinále extraligy. Kanonýr Pzlně Dominik Kubalík utkání téměř prospal. Probudil se teprve v závěru. Gól dal až v posledním zápase série. „Čekalo se ode mě gólů víc, ale nebyly třeba. Hrajeme jako tým,“ prohlásil Dominik Kubalík v rozhovoru pro deník iSport.

DOMINIK KUBALÍK HATTRICKEM SLOŽIL PARDUBICE

Český hokejový útočník Dominik Kubalík vystřídal několik klubů. V pěti sezonách byl posilou HC Lasselsberger Plzeň, poté (2009/2010) přestoupil do HC Plzeň 1929, kterou nakrátko vyměnil za Sudbury Wolves či Kitchener Rangers. V roce 2014 se vrátil do rodné Plzně, kde působil též v době, kdy se licitovalo o nominaci na šampionát v Rusku 2016. V ročníku 2017/2018 začal oblékat dres švýcarského HC Ambrì-Piotta.

O DOMINIKU KUBALÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Jeho o pět let mladší bratr Tomáš Kubalík je také hokejový útočník.

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

Články o celebritě

Bělorusko - Česko 0:3. Národní tým má první nulu, rozhodla první třetina Bělorusko - Česko 0:3. Národní tým má první nulu, rozhodla první třetina Favorizovaní Češi začali utkání s Běloruskem opatrně, od deváté minuty už ale ukázali, kdo bude vládcem… číst článek
Divoký den Krejčího s Pastrňákem: přílet, trénink, šlofík a rozklad Rusů Divoký den Krejčího s Pastrňákem: přílet, trénink, šlofík a rozklad Rusů PŘÍMO Z KODANĚ | Z letadla rovnou na led. Přistáli před devátou ranní, 45 minut je zdrželo… číst článek
Česko - Švýcarsko 5:4sn. Důležité dva body! Drama rozsekl Řepík Česko - Švýcarsko 5:4sn. Důležité dva body! Drama rozsekl Řepík Třetí české utkání ve skupině A mistrovství světa v dánské Kodani proti Švýcarsku nabídlo neskutečné… číst článek