Profese: hokejový útočník

Související celebrity

Životopis

Hokejista Tomáš Zohorna, přezdívaný Zohy, je útočník stejně jako jeho bratři Hynek a Radim, jejichž týmem je HC Kometa Brno. Pouze Tomáš se dostal do širší nominace na MS v ledním hokeji 2016.

Tomáš Zohorna se předvedl v březnu 2015, když odvrátil vyřazení svého pardubického týmu skvělým zákrokem na brankové čáře. Záchrana přišla v prodloužení čtvrtého čtvrtfinále hokejové extraligy. Ve druhé minutě prodloužení Tomáš Zohorna zaskočil za svého gólmana Kristana a v rozkleku na brankové čáře vychytal litvínovského Jakuba Petružálka. Na podrobnosti a videa se podívejte zde.

TOMÁŠ ZOHORNA – PĚSTNÍ SOUBOJ – VIDEO

Hokejový útočník Tomáš Zohorna se může pochlubit dvěma zlaty z České extraligy (za HC Eaton Pardubice a HC ČSOB Pojišťovna Pardubice). Od sezóny 2002/2003 vystřídal řadu týmů. Kromě již zmíněných HC Eaton Pardubice a HC ČSOB Pojišťovna Pardubice to byly HC Moeller Pardubice, Drummondville Voltigeurs (QMJHL) a Amur Chabarovsk (KHL), kam se upsal i na sezónu 2016/2017.

Tomáš Zohorna má talentované mladší sourozence bratry Hynka Zohornu a Radima Zohornu, kteří oba působí jako útočníci v HC Kometa Brno.

VŠE O MS V HOKEJI 2016 NAJDETE ZDE

Články o celebritě

Výhry slaví Liberec i Kometa, Zlín přes porážku v Přerově ovládl Zubr Cup Výhry slaví Liberec i Kometa, Zlín přes porážku v Přerově ovládl Zubr Cup Hokejisté Zlína v závěrečném utkání Zubr Cupu prohráli na ledě pořádajícího Přerova 3:4 v prodloužení,… číst článek
Obránce Jordán má nové angažmá v KHL. Bude hrát v Chabarovsku Obránce Jordán má nové angažmá v KHL. Bude hrát v Chabarovsku Český hokejový obránce Michal Jordán se stal novou posilou Chabarovsku. S Amurem šestadvacetiletý… číst článek
Změny na Rusko? Česká jednička je tajná, Plekanec ve čtvrtém útoku Změny na Rusko? Česká jednička je tajná, Plekanec ve čtvrtém útoku Trenéři hokejové reprezentace před čtvrtfinále MS proti Rusku opět změnili složení útoků. Jak ukázal… číst článek