Kateřina Brožová

Datum narození: 9.2.1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Brožová, známá zejména svými vztahy s bohatými muži, má zaděláno na další svatbu.Tentokrát jde o mediálního magnáta, bývalého šampiona v boxu Jaromíra Soukupa.

Kateřina Brožová nastoupila po studiích DAMU na devítiletou štaci Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ SE ZASNOUBILA

Kateřina Brožová se nebojí ani dabingu, moderování nebo televize. Neminula ji krimikomedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role ztvárnila Kateřina Brožová v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se i v několika amerických, německých či italských filmech.

Kateřina Brožová je hlavní tváří čtvrté nejsledovanější české televize, TV Barrandov. Tu koupil bývalý boxer, podnikatel a marketingový magnát Jaromír Soukup. Brožová zde uvádí bulvární pořad Exkluziv a hraje s Markem Vašutem v seriálu Ona a on.

Kateřina Brožová se věnuje i zpěvu. Čtyři sólová alba naplnila desítkami písní.

V červnu 2009 se stala Kateřina Brožová jako nestraník lídrem teplického okresu na sociálnědemokratické kandidátce Ústeckého kraje do poslanecké sněmovny v předčasných volbách. Kandidatury se ale velmi brzy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz ČSSD vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ale ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků strany se účastnila.

V roce 1997 se s ní oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, Borise Kollára nebo Miroslava Hanela. Momentálně udržuje vztah s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem.

 

Články o celebritě

Krutá rána pro Kateřinu Brožovou: Zemřel klíčový muž jejího života! Krutá rána pro Kateřinu Brožovou: Zemřel klíčový muž jejího života! Herečce Kateřině Brožové (48) se zhroutil svět, zemřel jí milovaný tatínek Zdeněk Brož. S touto smutnou… číst článek
Krutá bolest! Nejsmutnější Vánoce Kateřiny Brožové Krutá bolest! Nejsmutnější Vánoce Kateřiny Brožové Místo těšení se na pohodové trávení svátků, bude muset herečka zařizovat pohřeb. Zemřel jí totiž… číst článek
Královna módy slavila 35 let ve světě krásy! Královna módy slavila 35 let ve světě krásy! Módní legenda Blanka Matragi (63) slavila půlkulaté výročí svojí kariéry! Vítězky České Miss Lucie… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zuzana Šulajová
Zuzana Šulajová
zobrazit profil Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
zobrazit profil Mel  Gibson
Mel Gibson
zobrazit profil Leighton Meester
Leighton Meester
zobrazit profil Veronika Freimanová
Veronika Freimanová
zobrazit profil Ivanka Devátá
Ivanka Devátá
zobrazit profil Olga Scheinpflugová
Olga Scheinpflugová
zobrazit profil Hynek Čermák
Hynek Čermák

Nejnovější profily celebrit