Kateřina Brožová

Datum narození: 9.2.1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Brožová, známá zejména svými vztahy s bohatými muži, má zaděláno na další svatbu.Tentokrát jde o mediálního magnáta, bývalého šampiona v boxu Jaromíra Soukupa.

Kateřina Brožová nastoupila po studiích DAMU na devítiletou štaci Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ SE ZASNOUBILA

Kateřina Brožová se nebojí ani dabingu, moderování nebo televize. Neminula ji krimikomedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role ztvárnila Kateřina Brožová v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se i v několika amerických, německých či italských filmech.

Kateřina Brožová je hlavní tváří čtvrté nejsledovanější české televize, TV Barrandov. Tu koupil bývalý boxer, podnikatel a marketingový magnát Jaromír Soukup. Brožová zde uvádí bulvární pořad Exkluziv a hraje s Markem Vašutem v seriálu Ona a on.

Kateřina Brožová se věnuje i zpěvu. Čtyři sólová alba naplnila desítkami písní.

V červnu 2009 se stala Kateřina Brožová jako nestraník lídrem teplického okresu na sociálnědemokratické kandidátce Ústeckého kraje do poslanecké sněmovny v předčasných volbách. Kandidatury se ale velmi brzy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz ČSSD vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ale ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků strany se účastnila.

V roce 1997 se s ní oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, Borise Kollára nebo Miroslava Hanela. Momentálně udržuje vztah s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem.

 

Články o celebritě

Bývalá první dáma Havlová: Tajná párty s ortézou! Co se jí stalo a kdo byl muž po jejím boku? Bývalá první dáma Havlová: Tajná párty s ortézou! Co se jí stalo a kdo byl muž po jejím boku? Bývalá první dáma v nesnázích! Dagmar Havlová (63) má opět ortézu na pravé noze. Naštěstí ještě nevymřeli… číst článek
Dagmar Havlová (63): Vážné zranění nohy! Dagmar Havlová (63): Vážné zranění nohy! Není to ani dva roky, co Dagmar Havlová (63) skončila kvůli zlomenině pravé nohy na vozíku. A už… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Herečka Kateřina Brožová slaví 49 Ťukněte si s celebritou! Herečka Kateřina Brožová slaví 49 49. narozeniny dnes slaví herečka, zpěvačka a… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tereza Kostková
Tereza Kostková
zobrazit profil Ryan Gosling
Ryan Gosling
zobrazit profil Jan Dolanský
Jan Dolanský
zobrazit profil Jiří Vala
Jiří Vala
zobrazit profil Jerry Hall
Jerry Hall
zobrazit profil Nelly Řehořová
Nelly Řehořová
zobrazit profil Ladislav Frej
Ladislav Frej
zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska