Kateřina Brožová

Datum narození: 9.2.1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Brožová, známá zejména svými vztahy s bohatými muži, má zaděláno na další svatbu.Tentokrát jde o mediálního magnáta, bývalého šampiona v boxu Jaromíra Soukupa.

Kateřina Brožová nastoupila po studiích DAMU na devítiletou štaci Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ SE ZASNOUBILA

Kateřina Brožová se nebojí ani dabingu, moderování nebo televize. Neminula ji krimikomedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role ztvárnila Kateřina Brožová v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se i v několika amerických, německých či italských filmech.

Kateřina Brožová je hlavní tváří čtvrté nejsledovanější české televize, TV Barrandov. Tu koupil bývalý boxer, podnikatel a marketingový magnát Jaromír Soukup. Brožová zde uvádí bulvární pořad Exkluziv a hraje s Markem Vašutem v seriálu Ona a on.

Kateřina Brožová se věnuje i zpěvu. Čtyři sólová alba naplnila desítkami písní.

V červnu 2009 se stala Kateřina Brožová jako nestraník lídrem teplického okresu na sociálnědemokratické kandidátce Ústeckého kraje do poslanecké sněmovny v předčasných volbách. Kandidatury se ale velmi brzy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz ČSSD vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ale ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků strany se účastnila.

V roce 1997 se s ní oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, Borise Kollára nebo Miroslava Hanela. Momentálně udržuje vztah s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem.

 

Články o celebritě

Střípky z muzikálu Čas růží: Vyprsená Mátlová, podprsenka Brožové a Šinkorová s tunou make-upu Střípky z muzikálu Čas růží: Vyprsená Mátlová, podprsenka Brožové a Šinkorová s tunou make-upu Ne všechno se na slavnostní premiéře Čas růží dovedlo k dokonalosti. Operní pěvkyně Tereza Mátlová… číst článek
„Vyš*káme sa,“ psal exmilenec Brožové a politik Kollár nezletilé dívce z pasťáku „Vyš*káme sa,“ psal exmilenec Brožové a politik Kollár nezletilé dívce z pasťáku Prominentní slovenský politik zveřejnil svoji erotickou konverzaci po SMS s nezletilou dívenkou z… číst článek
Bývalá první dáma Havlová: Tajná párty s ortézou! Co se jí stalo a kdo byl muž po jejím boku? Bývalá první dáma Havlová: Tajná párty s ortézou! Co se jí stalo a kdo byl muž po jejím boku? Bývalá první dáma v nesnázích! Dagmar Havlová (63) má opět ortézu na pravé noze. Naštěstí ještě nevymřeli… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Libuše Havelková
Libuše Havelková
zobrazit profil Šárka Ullrichová
Šárka Ullrichová
zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Marek Lambora
Marek Lambora
zobrazit profil Heath  Ledger
Heath Ledger
zobrazit profil Milan Peroutka
Milan Peroutka
zobrazit profil Cristiano Donati
Cristiano Donati
zobrazit profil Sophia Loren
Sophia Loren