Kateřina Brožová

Datum narození: 9.2.1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Brožová, známá svými vztahy s bohatými muži, se roku 2016 zasnoubila s mediálním magnátem a bývalým šampionem v boxu Jaromírem Soukupem.

Po studiích DAMU Kateřina Brožová nastoupila na devítiletou štaci do Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ - SUPER DÁREK K PADESÁTCE 

Kateřina Brožová se prosadila jak před kamerou a v dabingu, tak i jako moderátorka. Neminula ji krimi komedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role ztvárnila v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se též v několika amerických, německých či italských filmech.

Stala se tváří TV Barrandov, čtvrté nejsledovanější české televize. Tu koupil miliardář, podnikatel, mediální magnát a bývalý šampion v boxu Jaromír Soukup. Kateřině Brožové zde svěřil moderování bulvárního pořadu Exkluziv a hlavní role v seriálech Ona a on (s Markem Vašutem) a Doktorka Kellerová (mj. s Janem Šťastným a Miroslavem Etzlerem).

Před volbami 2010 se Kateřina Brožová stala jako nestraník lídrem Teplicka na kandidátce ČSSD. Kandidatury se ale záhy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz strany vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků se herečka účastnila.

O KATEŘINĚ BROŽOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 1997 se s Kateřinou Brožovou oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, Borise Kollára a údajně také boháče Miroslava Hanela.

Roku 2014 Kateřina Brožová veřejně přiznala, že již nějakou dobu udržuje vztah s miliardářem Jaromírem Soukupem. Začátkem roku 2016 se pár zasnoubil

 

Články o celebritě

Kateřina Brožová jí sladké několikrát denně a přitom vypadá takhle skvěle Kateřina Brožová jí sladké několikrát denně a přitom vypadá takhle skvěle Kateřina Brožová letos oslavila padesátku, ale když se na ni podíváte, vůbec byste tomu nevěřila.… číst článek
Rozesmátá Kateřina Brožová: Jsem ráda za šťavnatou mrchu! Rozesmátá Kateřina Brožová: Jsem ráda za šťavnatou mrchu! Herečka Kateřina Brožová (50) se už nemůže dočkat, až začne zkoušet roli mrchy v muzikálu Doktor… číst článek
Brožová (50) trpí jako zvíře! Smutná reakce na Soukupovu (49) líbačku Brožová (50) trpí jako zvíře! Smutná reakce na Soukupovu (49) líbačku O aférce Jaromíra Soukupa se Kateřina Brožová dozvěděla až z Blesku. Do té doby neměla nejmenší tušení,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Václav Svoboda
Václav Svoboda
zobrazit profil Tereza Taliánová
Tereza Taliánová
zobrazit profil Robert Jašków
Robert Jašków
zobrazit profil Tomáš Krejčíř
Tomáš Krejčíř
zobrazit profil Eva Burešová
Eva Burešová
zobrazit profil Jiří Štěpnička
Jiří Štěpnička
zobrazit profil Zuzana Kajnarová
Zuzana Kajnarová
zobrazit profil Simona Stašová
Simona Stašová