Kateřina Brožová

Datum narození: 9.2.1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Brožová, známá svými vztahy s bohatými muži, se roku 2016 zasnoubila s mediálním magnátem a bývalým šampionem v boxu Jaromírem Soukupem.

Po studiích DAMU Kateřina Brožová nastoupila na devítiletou štaci do Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ - SUPER DÁREK K PADESÁTCE 

Kateřina Brožová se prosadila jak před kamerou a v dabingu, tak i jako moderátorka. Neminula ji krimi komedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role ztvárnila v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se též v několika amerických, německých či italských filmech.

Stala se tváří TV Barrandov, čtvrté nejsledovanější české televize. Tu koupil miliardář, podnikatel, mediální magnát a bývalý šampion v boxu Jaromír Soukup. Kateřině Brožové zde svěřil moderování bulvárního pořadu Exkluziv a hlavní role v seriálech Ona a on (s Markem Vašutem) a Doktorka Kellerová (mj. s Janem Šťastným a Miroslavem Etzlerem).

Před volbami 2010 se Kateřina Brožová stala jako nestraník lídrem Teplicka na kandidátce ČSSD. Kandidatury se ale záhy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz strany vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků se herečka účastnila.

O KATEŘINĚ BROŽOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 1997 se s Kateřinou Brožovou oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, Borise Kollára a údajně také boháče Miroslava Hanela.

Roku 2014 Kateřina Brožová veřejně přiznala, že již nějakou dobu udržuje vztah s miliardářem Jaromírem Soukupem. Začátkem roku 2016 se pár zasnoubil

 

Články o celebritě

Kateřina Brožová v šoku! Dejte jí čuchnout k peněžence, řekl Sagvan Tofi a bylo ZLE! Kateřina Brožová v šoku! Dejte jí čuchnout k peněžence, řekl Sagvan Tofi a bylo ZLE! Jednu dobu byl Sagvan Tofi (54) na nože s Kateřinou Brožovou (50). Herečka s ním nemluvila, pořádne… číst článek
Dádo, takhle ne! Patrasové to na premiéře Doktora OXe vůbec neslušelo… Dádo, takhle ne! Patrasové to na premiéře Doktora OXe vůbec neslušelo… Dagmar Patrasová (62) se ukázala v Divadle Hybernia při slavnostní premiéře hudební komedie Doktor… číst článek
Rajcovní Kateřina Brožová: Zrudla a vystavila své bujné vnady! Rajcovní Kateřina Brožová: Zrudla a vystavila své bujné vnady! Velká podívaná do hlubokého výstřihu Kateřiny Brožové (50). Ta se naskytla divákům na předpremiéře… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Trnavský
Martin Trnavský
zobrazit profil Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe
zobrazit profil Nataša Burger
Nataša Burger
zobrazit profil Jan Cina
Jan Cina
zobrazit profil Petra Bučková
Petra Bučková
zobrazit profil Čestmír Řanda jr.
Čestmír Řanda jr.
zobrazit profil Gabriela Míčová
Gabriela Míčová
zobrazit profil Hana Brejchová
Hana Brejchová