Kateřina Brožová

Datum narození: 9.2.1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Brožová, známá svými vztahy s bohatými muži, se roku 2016 zasnoubila s mediálním magnátem a bývalým šampionem v boxu Jaromírem Soukupem.

Po studiích DAMU Kateřina Brožová nastoupila na devítiletou štaci do Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ - SUPER DÁREK K PADESÁTCE 

Kateřina Brožová se prosadila jak před kamerou a v dabingu, tak i jako moderátorka. Neminula ji krimi komedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role ztvárnila v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se též v několika amerických, německých či italských filmech.

Stala se tváří TV Barrandov, čtvrté nejsledovanější české televize. Tu koupil miliardář, podnikatel, mediální magnát a bývalý šampion v boxu Jaromír Soukup. Kateřině Brožové zde svěřil moderování bulvárního pořadu Exkluziv a hlavní role v seriálech Ona a on (s Markem Vašutem) a Doktorka Kellerová (mj. s Janem Šťastným a Miroslavem Etzlerem).

Před volbami 2010 se Kateřina Brožová stala jako nestraník lídrem Teplicka na kandidátce ČSSD. Kandidatury se ale záhy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz strany vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků se herečka účastnila.

O KATEŘINĚ BROŽOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 1997 se s Kateřinou Brožovou oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, Borise Kollára a údajně také boháče Miroslava Hanela.

Roku 2014 Kateřina Brožová veřejně přiznala, že již nějakou dobu udržuje vztah s miliardářem Jaromírem Soukupem. Začátkem roku 2016 se pár zasnoubil

 

Články o celebritě

Osmany Laffita trpěl v nové pohádce: Ušil si na sebe past! Osmany Laffita trpěl v nové pohádce: Ušil si na sebe past! Na nohách piškoty jako pro baletku, na hlavě paruka à la francouzský král Ludvík XIV. Na zkoušce… číst článek
Dojemná zpověď populární zpěvačky: Finanční pomoc od Brožové! Dojemná zpověď populární zpěvačky: Finanční pomoc od Brožové! Herečka a zpěvačka Magda Malá (50) během natáčení pořadu Exkluziv, který moderuje Kateřina Brožová… číst článek
Tomm a Matuš: Chystají GALAKONCERT pro dobrou věc! Tomm a Matuš: Chystají GALAKONCERT pro dobrou věc! Zpěváci Hynek Tomm (43) a Bohuš Matuš (44) chystají v pražském Divadle Hybernia galakoncert proti… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Meryl Streep
Meryl Streep
zobrazit profil Jan Novotný
Jan Novotný
zobrazit profil Zuzana Slavíková
Zuzana Slavíková
zobrazit profil Marek Holý
Marek Holý
zobrazit profil Mila Kunis
Mila Kunis
zobrazit profil Lukáš Latinák
Lukáš Latinák
zobrazit profil Jiří Štrébl
Jiří Štrébl