Daniel Pudil

Datum narození: 27.9.1985
Přezdívka: Půďa
Místo narození: Praha
Váha: 73 kg
Výška: 183 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Daniel Pudil je fotbalový záložník, který hrává i obránce, když je třeba. Zpravidla se pohybuje na levé straně hřiště. Je tomu tak i v národním týmu.

Fotbalové dětství a mládí strávil Daniel Pudil ve Spartě Praha. Nenastoupil však v jejím seniorském áčku. Hrál za Chmel Blšany, Slavii Praha a za Slovan Liberec. S Libercem se v sezóně 2005/2006 radoval z ligového titulu. Získal ho i o sezónu později se Slavií.

Pak se Daniel Pudil vydal na cesty. Nejprve získal tříleté angažmá v belgickém Genku. Krátce zkoušel štěstí ve Španělsku a v Itálii. Pak se upsal anglickému Watfordu. Odehrál za něj 99 zápasů, dal 3 góly. Když Wartford postoupil do Premier League, Daniel Pudil přestoupil do Sheffieldu Wednesday. A rozhodl se zůstat.

O DANIELU PUDILOVI ČTĚTE ZDE>>

Přestože jde o tým, který hraje v Anglůii druhou ligu, Daniel Pudil má místo v českém národnímu týmu téměř jisté, a to i pod trenérem Pavlem Vrbou. Trenér dobře ví, koho měl povolat na fotbalové Euro 2016 do Francie. Nezáleží totiž jen na tom, jak hráč kope, jde i o to, zda s týmem cítí.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

Daniel Pudil má s dlouholetou partnerkou Veronikou Strnadovou syna Dannyho a dceru Ellu. V červnu 2017 se pár vzal na Bali.

 

Články o celebritě

Vydra vystřelil postup Derby, Skalák a Matějů pomohli Brightonu k výhře Vydra vystřelil postup Derby, Skalák a Matějů pomohli Brightonu k výhře SOUHRN | Úterní 2. kolo anglického Ligového poháru bylo pro českého fanouška atraktivní. Vítěznou… číst článek
Ztráta míče, faul a červená. Kalas šel předčasně do sprch už po 39 vteřinách! Ztráta míče, faul a červená. Kalas šel předčasně do sprch už po 39 vteřinách! Takový průběh zápasu si Tomáš Kalas z Fulhamu rozhodně nepředstavoval. V utkání 2. kola druhé anglické… číst článek
Fotbalisté Pudil a Kadeřábek se oženili na břehu! Fotbalisté Pudil a Kadeřábek se oženili na břehu! Kdepak hrady, zámky, či luxusní hotely. Voda je to pravé prostředí pro svatbu! Takhle to o víkendu… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Rostislav Osička
Rostislav Osička
zobrazit profil Jaroslav Radoň
Jaroslav Radoň
zobrazit profil Michal Špit
Michal Špit
zobrazit profil Milan Gulaš
Milan Gulaš
zobrazit profil Tyson Fury
Tyson Fury
zobrazit profil Tomáš Přikryl
Tomáš Přikryl
zobrazit profil Antonín Hájek
Antonín Hájek
zobrazit profil Gabriela  Jílková
Gabriela Jílková