Daniel Pudil

Datum narození: 27.9.1985
Přezdívka: Půďa
Místo narození: Praha
Váha: 73 kg
Výška: 183 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Daniel Pudil je fotbalový záložník, který hrává i obránce, když je třeba. Zpravidla se pohybuje na levé straně hřiště. Je tomu tak i v národním týmu.

Fotbalové dětství a mládí strávil Daniel Pudil ve Spartě Praha. Nenastoupil však v jejím seniorském áčku. Hrál za Chmel Blšany, Slavii Praha a za Slovan Liberec. S Libercem se v sezóně 2005/2006 radoval z ligového titulu. Získal ho i o sezónu později se Slavií.

Pak se Daniel Pudil vydal na cesty. Nejprve získal tříleté angažmá v belgickém Genku. Krátce zkoušel štěstí ve Španělsku a v Itálii. Pak se upsal anglickému Watfordu. Odehrál za něj 99 zápasů, dal 3 góly. Když Wartford postoupil do Premier League, Daniel Pudil přestoupil do Sheffieldu Wednesday. A rozhodl se zůstat.

O DANIELU PUDILOVI ČTĚTE ZDE>>

Přestože jde o tým, který hraje v Anglůii druhou ligu, Daniel Pudil má místo v českém národnímu týmu téměř jisté, a to i pod trenérem Pavlem Vrbou. Trenér dobře ví, koho měl povolat na fotbalové Euro 2016 do Francie. Nezáleží totiž jen na tom, jak hráč kope, jde i o to, zda s týmem cítí.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

Daniel Pudil má s dlouholetou partnerkou Veronikou Strnadovou syna Dannyho a dceru Ellu. V červnu 2017 se pár vzal na Bali.

 

Články o celebritě

Skalákův Brighton má jistou Premier League! Pudilův gól rozhodl o výhře Skalákův Brighton má jistou Premier League! Pudilův gól rozhodl o výhře Další český fotbalista míří do Premier League! Přímý postup do nejvyšší anglické soutěže si tři kola… číst článek
Kalas: Ve Fulhamu dostávám těžké úkoly. A klobouk dolů před Contem  Kalas: Ve Fulhamu dostávám těžké úkoly. A klobouk dolů před Contem Pokud není zraněný, můžete si být stoprocentně jistí, že ho najdete v základní jedenáctce Fulhamu.… číst článek
Krize krajánků v Anglii. Vydra ani Skalák nehrají, Kalas drží základ Krize krajánků v Anglii. Vydra ani Skalák nehrají, Kalas drží základ Jsou čtyři a uchovávají naději, aby český fotbal měl v příští sezoně zastoupení v Premier League… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Michal Birner
Michal Birner
zobrazit profil Venus Williams
Venus Williams
zobrazit profil Marek Jankulovski
Marek Jankulovski
zobrazit profil Michal Bílek
Michal Bílek
zobrazit profil Denisa Rosolová
Denisa Rosolová
zobrazit profil Ryan Hollweg
Ryan Hollweg
zobrazit profil Martin Hašek
Martin Hašek
zobrazit profil Kateřina Nash
Kateřina Nash