Daniel Pudil

Datum narození: 27.9.1985
Přezdívka: Půďa
Místo narození: Praha
Váha: 73 kg
Výška: 183 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Daniel Pudil je fotbalový záložník, který hrává i obránce, když je třeba. Zpravidla se pohybuje na levé straně hřiště. Je tomu tak i v národním týmu, Daniel Pudil se stal součástí týmu pro fotbalové Euro 2016 ve Francii.

Fotbalové dětství a mládí strávil Daniel Pudil ve Spartě Praha. Nenastoupil však v jejím seniorském áčku. Hrál za Chmel Blšany, Slavii Praha a za Slovan Liberec. S Libercem se v sezóně 2005/2006 radoval z ligového titulu. Získal ho i o sezónu později se Slavií.

Pak se Daniel Pudil vydal na cesty. Nejprve získal tříleté angažmá v belgickém Genku. Krátce zkoušel štěstí ve Španělsku a v Itálii. Pak se upsal anglickému Watfordu. Odehrál za něj 99 zápasů, dal 3 góly. Když Wartford postoupil do Premier League, Daniel Pudil přestoupil do Sheffieldu Wednesday. A rozhodl se zůstat.

Přestože jde o tým, který hraje v Anglůii druhou ligu, Daniel Pudil má místo v českém národnímu týmu téměř jisté, a to i pod trenérem Pavlem Vrbou. Trenér dobře ví, koho měl povolat na fotbalové Euro 2016 do Francie. Nezáleží totiž jen na tom, jak hráč kope, jde i o to, zda s týmem cítí.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

Daniel Pudil má syna Dannyho. Stará se o něj s přítelkyní Veronikou, a to i v těžkých chvílích.

 

Články o celebritě

Jarolím: Čím víc Němce sleduji, tím víc mě rozčilují. Petržela je rozdílový hráč Jarolím: Čím víc Němce sleduji, tím víc mě rozčilují. Petržela je rozdílový hráč Nenachází se v komfortní situaci. Karel Jarolím před nejtěžší kvalifikační bitvou v Německu (sobota… číst článek
Prohřešek jako měl Limberský? To nejde přehlédnout, řekl Jarolím Prohřešek jako měl Limberský? To nejde přehlédnout, řekl Jarolím Kormidlo národního týmu je jeho. Karel Jarolím ve čtvrtek odpoledne oznámil svou první nominaci české… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Dominik Volek
Dominik Volek
zobrazit profil Roman Berbr
Roman Berbr
zobrazit profil František Straka
František Straka
zobrazit profil Tyson Fury
Tyson Fury
zobrazit profil David Pavelka
David Pavelka
zobrazit profil Andrea Hlaváčková
Andrea Hlaváčková
zobrazit profil Petr Vakoč
Petr Vakoč
zobrazit profil Muhammad Ali
Muhammad Ali