Tomáš Koubek

Datum narození: 26.8.1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Koubek chyboval, přesto Rennes vybojovalo bod. PSG má rekordní výhru Koubek chyboval, přesto Rennes vybojovalo bod. PSG má rekordní výhru Montellier se mohl po čtrnáctém kole francouzské ligy vyhoupnout na druhou příčku, avšak touto příležitostí… číst článek
Vácha ji poslal ke sporáku, teď se vrací do ligy. Jak jsou na tom ženské sudí? Vácha ji poslal ke sporáku, teď se vrací do ligy. Jak jsou na tom ženské sudí? Nerada to slyší, ale nejvíc se proslavila jako „ta, co nemávla v Brně ten obří ofsajd“. Už… číst článek
Čecha v Rennes stále uctívají. Nejlepší gólman historie klubu, říká novinář  Čecha v Rennes stále uctívají. Nejlepší gólman historie klubu, říká novinář PŘÍMO Z FRANCIE | U stadionu Roazhon Park poblíž centra města Rennes teče řeka Vilaine. Strmé tribuny… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Andrej Nestrašil
Andrej Nestrašil
zobrazit profil Jaromír  Ježek
Jaromír Ježek
zobrazit profil Jan Koller
Jan Koller
zobrazit profil Fabian  Cancellara
Fabian Cancellara
zobrazit profil Jan Štěrba
Jan Štěrba
zobrazit profil Franck Ribéry
Franck Ribéry
zobrazit profil Alberto Contador
Alberto Contador
zobrazit profil Jakub Vadlejch
Jakub Vadlejch