Tomáš Koubek

Datum narození: 26.8.1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Rada viní Holka. Ale prohru Sparty v Jihlavě zavinil jeho nestyl na náhodu Rada viní Holka. Ale prohru Sparty v Jihlavě zavinil jeho nestyl na náhodu Sparta prohrála v Jihlavě, na hřišti předposledního týmu tabulky, 0:1 a její fanoušci mluví o totálním… číst článek
Sparťanský zmar! Lafata vzal jasný gól Pulkrabovi, Koubek zašil Holka Sparťanský zmar! Lafata vzal jasný gól Pulkrabovi, Koubek zašil Holka Na Spartě leží pořádná deka. Utrápená výhra s Brnem ji sice lehoučce nadzvedla, ale na dlouho to… číst článek
CELÝ SESTŘIH: Jihlava – Sparta 1:0. Favorit propadl, domácí oživili naději CELÝ SESTŘIH: Jihlava – Sparta 1:0. Favorit propadl, domácí oživili naději Fotbalisté Jihlavy porazili v 24. ligovém kole Spartu 1:0 brankou lotyšského útočníka Davise… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Radim Vrbata
Radim Vrbata
zobrazit profil Michal Škoda
Michal Škoda
zobrazit profil Patrik Schick
Patrik Schick
zobrazit profil Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek
zobrazit profil Jaroslav Poříz
Jaroslav Poříz
zobrazit profil Lucie Svěcená
Lucie Svěcená
zobrazit profil Jiří Dopita
Jiří Dopita
zobrazit profil David Křížek
David Křížek