Tomáš Koubek

Datum narození: 26.8.1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Opustí Bičík Spartu? Zkušený brankář může znovu zamířit do Liberce Opustí Bičík Spartu? Zkušený brankář může znovu zamířit do Liberce Ze Slovanu sice odešel do Sparty gólman Martin Dúbravka, opačným směrem by však mohl zamířit David… číst článek
Čtyři tutovky ve třech minutách. Plavšič zazdil sóla, Rosický trefil tyč Čtyři tutovky ve třech minutách. Plavšič zazdil sóla, Rosický trefil tyč Stačilo, aby jeden z nich mířil přesně, a mohla mít Sparta klid. Jenže nestalo se. Závěr pondělní… číst článek
Stramaccioni: 14 hráčů bojovalo za Spartu. Biabiany je mimořádný Stramaccioni: 14 hráčů bojovalo za Spartu. Biabiany je mimořádný Až ve čtvrtém soutěžním zápase se dočkali. Fotbalisté Sparty ve druhém kole HET ligy zvítězili na… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Tomáš Ujfaluši
Tomáš Ujfaluši
zobrazit profil Ivan Lendl
Ivan Lendl
zobrazit profil Neymar Da Silva Santos Júnior
Neymar Da Silva Santos Júnior
zobrazit profil Pavel  Francouz
Pavel Francouz
zobrazit profil Barbora Hermannová
Barbora Hermannová
zobrazit profil Jan Rajnoch
Jan Rajnoch
zobrazit profil David Pastrňák
David Pastrňák
zobrazit profil Ryan Hollweg
Ryan Hollweg