Tomáš Koubek

Datum narození: 26.8.1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Gólman Koubek: Stramaccioni má styl, u cizinců mi chyběl respekt k češtině Gólman Koubek: Stramaccioni má styl, u cizinců mi chyběl respekt k češtině Start do angažmá v Rennes? Naprosto pompézní! Vítězství nad Marseille 3:1 s přidanou hodnotou v podobě… číst článek
Koubek po boku Neymara! Po debutu za Rennes je v sestavě kola Koubek po boku Neymara! Po debutu za Rennes je v sestavě kola Český brankář Tomáš Koubek se uvedl v novém angažmá v Rennes výkonem, za který ho deník L'Equipe… číst článek
Sparta odmítá další direkt. Nestabilní situace se zklidnila, říká Costa Sparta odmítá další direkt. Nestabilní situace se zklidnila, říká Costa Reprezentační pauza je fuč, o víkendu se zase naplno rozhoří bitvy české HET ligy. Fotbalisté Sparty… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Petr Sýkora
Petr Sýkora
zobrazit profil Josef Masopust
Josef Masopust
zobrazit profil Miroslav Pelta
Miroslav Pelta
zobrazit profil Pavel Nedvěd
Pavel Nedvěd
zobrazit profil Michal Krčmář
Michal Krčmář
zobrazit profil Kei Nišikori
Kei Nišikori
zobrazit profil Šárka  Pančochová
Šárka Pančochová
zobrazit profil Eden Hazard
Eden Hazard