Tomáš Koubek

Datum narození: 26.8.1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Nabitá sestava Sparty. Noví stopeři, posily na kraj a Janko na hrotu Nabitá sestava Sparty. Noví stopeři, posily na kraj a Janko na hrotu Nový italský kouč Andrea Stramaccioni už ve Spartě buduje nový kádr, jenž by měl bojovat o mistrovský… číst článek
Stramaccioni začal ve Spartě: Váchovi ladily kopačky, Bičík překládal Stramaccioni začal ve Spartě: Váchovi ladily kopačky, Bičík překládal Konec poflakování, je čas na práci! Fotbalisté Sparty ve středu v podvečer poprvé trénovali pod vedením… číst článek
Co víme po nominaci? Že i přes dvě bolavé paty si jednadvacítka může věřit Co víme po nominaci? Že i přes dvě bolavé paty si jednadvacítka může věřit Všechno, co se stalo do úterního odpoledne, zůstává šedou minulostí, ke které snad ani nemá… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Michal Trávníček
Michal Trávníček
zobrazit profil Martin Škoula
Martin Škoula
zobrazit profil Ivan Horník
Ivan Horník
zobrazit profil Radim Vrbata
Radim Vrbata
zobrazit profil Barbora Kodedová
Barbora Kodedová
zobrazit profil Václav Skuhravý
Václav Skuhravý
zobrazit profil David Krejčí
David Krejčí
zobrazit profil Andy Murray
Andy Murray