Tomáš Koubek

Datum narození: 26.8.1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Koubkův poklad! Dozvíte se, jak si ve Francii rozebral fotbal do detailu Koubkův poklad! Dozvíte se, jak si ve Francii rozebral fotbal do detailu Práce pro něj nekončí odchodem ze hřiště. Doma otevírá laptop a studuje podrobné analýzy či statistiky,… číst článek
Brankáři Pavlenka a Koubek do toho praští! Jak požádali své milé o ruku? Brankáři Pavlenka a Koubek do toho praští! Jak požádali své milé o ruku? Chytat míče umí, to už dokázali. Teď si chytli i nevěsty. Reprezentační gólmani Jiří Pavlenka (26)… číst článek
Inventura české reprezentace: jak by mohla vypadat sestava proti Nigérii? Inventura české reprezentace: jak by mohla vypadat sestava proti Nigérii? Došlo k prozření, dalo by se říct. Na Karlu Jarolímovi si okamžitě všimnete, že výsledek 0:4 s Austrálií… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Aleš  Hemský
Aleš Hemský
zobrazit profil Mária Demitrová
Mária Demitrová
zobrazit profil Roman Čechmánek
Roman Čechmánek
zobrazit profil Mario Holek
Mario Holek
zobrazit profil Ivan Horník
Ivan Horník
zobrazit profil Lucie Svěcená
Lucie Svěcená
zobrazit profil Bekim Balaj
Bekim Balaj
zobrazit profil Albiach Roger Néstor
Albiach Roger Néstor