Ján Jackuliak

Datum narození: 10.7.1978
Místo narození: Lučenec, Slovensko
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Ján Jackuliak, který se v Česku osvědčil v seriálu Vyprávěj ČT, zamířil do Ordinace v růžové zahradě 2 TV Nova.

Divadelního a filmového slovenského herce Jána Jackuliaka do Ordinace v růžové zahradě 2 nalákala jeho tamní kolegyně, která v kamenické nemocnici měla již významné posty, konkrétně doktorka Zdena Suchá v podání stále atraktivní Dany Morávkové.

JÁN JACKULIAK A ZAMILOVANÁ DANA MORÁVKOVÁ

Ján Jackuliak vystudoval konzervatoř v Košicích, odkud neměl daleko do angažmá v Státním divadle Košice. Posléze však přesídlil do Brna, kde absolvoval JAMU (vystudoval obor Muzikálové herectví). Účinkoval v Městském divadle Brno v Národním divadle Brno a v Malém Divadle Komedie. Ve všech souborech se objevil v řadě inscenací. Jmenujme například West Side Story, Evita, Čarodějky z Eastwicku, Jesus Christ Superstar, Sněhurka a sedm trpaslíků, Cikáni jdou do nebe, Hair, Ideální manžel, Romeo a Julie či Deset malých černoušků.

V televizní tvorbě se Ján Jackuliak zabydlel v Česku už v roce 2005, kdy se datuje natáčení Ulice a Četnických humoresek. V seriálech ČR se zabydlel. Jmenujme: Vyprávěj (Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová a Svatopluk Skopal v hlavních rolích), Kriminálka Staré Město 1 a 2 či Atentát, v němž ústřední postavy ztvárnili Jan Kraus, Hana Vagnerová a Robert Jašków. Ani ve své vlasti nemá Ján Jackuliak špatnou pověst - jednu ze stěžejních rolí ztvárnil společně s Vladimírem Dlouhým ve slovenském dramatu Kandidát (2013). Objevil se i v několika tamních seriálech.

Soukromý život Jána Jackuliaka je podobně bohatý, jako jeho kariéra. Střídá Češky a Slovenky. Jeho přítelkyní pět let byla sexy česká herečka Jitka Čvančarová. Posléze charizmatický Slovák do manželství poprvé vstoupil s jmenovkyní předchozí lásky, tedy Češkou Jitkou. Vztah se však nevydařil, tak hledal dál. Do cesty mu vstoupila pohledná Slovenka Barbora, jíž podruhé v životě řekl své ano. Jeho vyvolená nebyla nadšená s publicity, tak se svatba konala v utajení.

Ján Jackuliak byl už i v blázinci.

 

Články o celebritě

Uniklo ze seriálových ložnic: Nejžhavější sexy scény! Uniklo ze seriálových ložnic: Nejžhavější sexy scény! Stud, křeče, zděšení, tajné maskování intimních partií. I to jsou milostné scény v seriálech Ulice… číst článek
Dana Morávková jako oběť domácího násilí v Ordinaci: Teror podle skutečnosti! Dana Morávková jako oběť domácího násilí v Ordinaci: Teror podle skutečnosti! Psychický a fyzický teror, který v Ordinaci právě zažívá Dana Morávková (46) jako MUDr. Zdena Suchá,… číst článek
Hvězda Ordinace Morávková: Z drsného znásilnění si odnesla modřiny! Hvězda Ordinace Morávková: Z drsného znásilnění si odnesla modřiny! Dana Morávková (46) si prošla peklem! Domácí násilí a facky, modřiny na obličeji, to všechno musela… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Markéta Fišerová
Markéta Fišerová
zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka
zobrazit profil Roger Moore
Roger Moore
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
zobrazit profil Karel Zima
Karel Zima
zobrazit profil Ladislav Županič
Ladislav Županič
zobrazit profil Predrag Bjelac
Predrag Bjelac