Ján Jackuliak

Datum narození: 10.7.1978
Místo narození: Lučenec, Slovensko
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Ján Jackuliak, který se v Česku osvědčil v seriálu Vyprávěj ČT, zamířil do Ordinace v růžové zahradě 2 TV Nova.

Divadelního a filmového slovenského herce Jána Jackuliaka do Ordinace v růžové zahradě 2 nalákala jeho tamní kolegyně, která v kamenické nemocnici měla již významné posty, konkrétně doktorka Zdena Suchá v podání stále atraktivní Dany Morávkové.

JÁN JACKULIAK A ZAMILOVANÁ DANA MORÁVKOVÁ

Ján Jackuliak vystudoval konzervatoř v Košicích, odkud neměl daleko do angažmá v Státním divadle Košice. Posléze však přesídlil do Brna, kde absolvoval JAMU (vystudoval obor Muzikálové herectví). Účinkoval v Městském divadle Brno v Národním divadle Brno a v Malém Divadle Komedie. Ve všech souborech se objevil v řadě inscenací. Jmenujme například West Side Story, Evita, Čarodějky z Eastwicku, Jesus Christ Superstar, Sněhurka a sedm trpaslíků, Cikáni jdou do nebe, Hair, Ideální manžel, Romeo a Julie či Deset malých černoušků.

V televizní tvorbě se Ján Jackuliak zabydlel v Česku už v roce 2005, kdy se datuje natáčení Ulice a Četnických humoresek. V seriálech ČR se zabydlel. Jmenujme: Vyprávěj (Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová a Svatopluk Skopal v hlavních rolích), Kriminálka Staré Město 1 a 2 či Atentát, v němž ústřední postavy ztvárnili Jan Kraus, Hana Vagnerová a Robert Jašków. Ani ve své vlasti nemá Ján Jackuliak špatnou pověst - jednu ze stěžejních rolí ztvárnil společně s Vladimírem Dlouhým ve slovenském dramatu Kandidát (2013). Objevil se i v několika tamních seriálech.

Soukromý život Jána Jackuliaka je podobně bohatý, jako jeho kariéra. Střídá Češky a Slovenky. Jeho přítelkyní pět let byla sexy česká herečka Jitka Čvančarová. Posléze charizmatický Slovák do manželství poprvé vstoupil s jmenovkyní předchozí lásky, tedy Češkou Jitkou. Vztah se však nevydařil, tak hledal dál. Do cesty mu vstoupila pohledná Slovenka Barbora, jíž podruhé v životě řekl své ano. Jeho vyvolená nebyla nadšená s publicity, tak se svatba konala v utajení.

Ján Jackuliak byl už i v blázinci.

 

Články o celebritě

Morávková jako oběť domácího násilí v Ordinaci: Ženy jí svěřují děsivé zážitky! Morávková jako oběť domácího násilí v Ordinaci: Ženy jí svěřují děsivé zážitky! Nadávky, facky, modřiny, teror za zavřenými dveřmi! To všechno teď prožívá Dana Morávková (46) před… číst článek
Velké drama v Ordinaci! Zdenu dnes Andrej poprvé zmlátí Velké drama v Ordinaci! Zdenu dnes Andrej poprvé zmlátí Zdena Suchá, kterou hraje Dana Morávková (46), se zamilovala do hokejisty Andreje Martynčáka v podání… číst článek
Dana Morávková: Jsem psychicky na dně! Dana Morávková: Jsem psychicky na dně! Psychické i fyzické týrání! To na vlastní kůži zažila hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 Dana Morávková… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vilma Cibulková
Vilma Cibulková
zobrazit profil Dana Morávková
Dana Morávková
zobrazit profil Jaroslav Šmíd
Jaroslav Šmíd
zobrazit profil Petra Vraspírová
Petra Vraspírová
zobrazit profil Mayim Bialik
Mayim Bialik
zobrazit profil Jiří Schmitzer
Jiří Schmitzer
zobrazit profil Miroslav Vladyka
Miroslav Vladyka
zobrazit profil Andrej Hryc
Andrej Hryc