Ján Jackuliak

Datum narození: 10.7.1978
Místo narození: Lučenec, Slovensko
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Ján Jackuliak, který se v Česku osvědčil v seriálu Vyprávěj ČT, zamířil do Ordinace v růžové zahradě 2 TV Nova.

Divadelního a filmového slovenského herce Jána Jackuliaka do Ordinace v růžové zahradě 2 nalákala jeho tamní kolegyně, která v kamenické nemocnici měla již významné posty, konkrétně doktorka Zdena Suchá v podání stále atraktivní Dany Morávkové.

JÁN JACKULIAK A ZAMILOVANÁ DANA MORÁVKOVÁ

Ján Jackuliak vystudoval konzervatoř v Košicích, odkud neměl daleko do angažmá v Státním divadle Košice. Posléze však přesídlil do Brna, kde absolvoval JAMU (vystudoval obor Muzikálové herectví). Účinkoval v Městském divadle Brno v Národním divadle Brno a v Malém Divadle Komedie. Ve všech souborech se objevil v řadě inscenací. Jmenujme například West Side Story, Evita, Čarodějky z Eastwicku, Jesus Christ Superstar, Sněhurka a sedm trpaslíků, Cikáni jdou do nebe, Hair, Ideální manžel, Romeo a Julie či Deset malých černoušků.

V televizní tvorbě se Ján Jackuliak zabydlel v Česku už v roce 2005, kdy se datuje natáčení Ulice a Četnických humoresek. V seriálech ČR se zabydlel. Jmenujme: Vyprávěj (Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová a Svatopluk Skopal v hlavních rolích), Kriminálka Staré Město 1 a 2 či Atentát, v němž ústřední postavy ztvárnili Jan Kraus, Hana Vagnerová a Robert Jašków. Ani ve své vlasti nemá Ján Jackuliak špatnou pověst - jednu ze stěžejních rolí ztvárnil společně s Vladimírem Dlouhým ve slovenském dramatu Kandidát (2013). Objevil se i v několika tamních seriálech.

Soukromý život Jána Jackuliaka je podobně bohatý, jako jeho kariéra. Střídá Češky a Slovenky. Jeho přítelkyní pět let byla sexy česká herečka Jitka Čvančarová. Posléze charizmatický Slovák do manželství poprvé vstoupil s jmenovkyní předchozí lásky, tedy Češkou Jitkou. Vztah se však nevydařil, tak hledal dál. Do cesty mu vstoupila pohledná Slovenka Barbora, jíž podruhé v životě řekl své ano. Jeho vyvolená nebyla nadšená s publicity, tak se svatba konala v utajení.

Ján Jackuliak byl už i v blázinci.

 

Články o celebritě

Ordinace prozatím skončila, ale... Už víme, co se stane po prázdninách! Ordinace prozatím skončila, ale... Už víme, co se stane po prázdninách! Poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2 před letní pauzou skončil pořádně dramatickým potratem Mariky… číst článek
Milenec Morávkové z Ordinace: Jackuliak státu dluží 60 tisíc! Milenec Morávkové z Ordinace: Jackuliak státu dluží 60 tisíc! Vydělává desetitisíce, ale zadlužený je až po krk. Slovenský herec a milenec Dany Morávkové v seriálu… číst článek
Morávková v šoku: Šílená nabídka divačky! Morávková v šoku: Šílená nabídka divačky! To, že si diváci televizních seriálů často spojují herce s jejich rolemi, je víc než běžné. Oslovují… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Katarína Hasprová
Katarína Hasprová
zobrazit profil Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
zobrazit profil Vin Diesel
Vin Diesel
zobrazit profil Klára Cibulková
Klára Cibulková
zobrazit profil Jana Nagyová-Pulm
Jana Nagyová-Pulm
zobrazit profil Václav Kopta
Václav Kopta
zobrazit profil Vladimír Polívka
Vladimír Polívka
zobrazit profil Michaela Maurerová
Michaela Maurerová