Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Vdova po Brzobohatém (†79) Gregorová odpustila milenci: Musí ale na testy! Vdova po Brzobohatém (†79) Gregorová odpustila milenci: Musí ale na testy! Vzala ho na milost, ale má ho v merku! Hana Gregorová (65) potvrdila, že je znovu s Ondřejem Koptíkem… číst článek
Gregorová přiznala, že vzala zajíčka na milost: Je to láska! Odpouštět je lidské Gregorová přiznala, že vzala zajíčka na milost: Je to láska! Odpouštět je lidské I když se to zdálo, po tom všem, co se po jejich rozchodu odehrálo, nemožné, Hana Gregorová (65)… číst článek
Gregorová má známého mladíka opět nablízku: Strávil celou noc v jejím domě Gregorová má známého mladíka opět nablízku: Strávil celou noc v jejím domě Po měsících odloučení se mladík (34), se kterým prožila vášnivý vztah, znovu setkal s herečkou a… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Michaela Habáňová
Michaela Habáňová
zobrazit profil Lukáš Nečesaný
Lukáš Nečesaný
zobrazit profil David Rath
David Rath
zobrazit profil Martin Čížek
Martin Čížek
zobrazit profil Michal Navara
Michal Navara
zobrazit profil Miroslav David
Miroslav David
zobrazit profil Milan Říha
Milan Říha
zobrazit profil Zdeněk Tovara
Zdeněk Tovara