Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Světlana Nálepková potvrdila Koptíkova slova o Gregorové! Budete se divit, co řekla! Světlana Nálepková potvrdila Koptíkova slova o Gregorové! Budete se divit, co řekla! Zhrzený exmilenec Hany Gregorové (65) Ondřej Koptík (35) na sebe na sociálních sítích neustále upozorňuje… číst článek
Majitelka domů Gregorová v kvartýru od města! Jak obešla přísné stanovy? Majitelka domů Gregorová v kvartýru od města! Jak obešla přísné stanovy? Hana Gregorová rozhodně nepatří mezi občany, kteří by potřebovali jakékoliv finanční/sociální dávky.… číst článek
Ďábelská jízda Koptíka očima čarodějnic: Lvice neukočírovala svou hračku, zkažené zboží musí pryč Ďábelská jízda Koptíka očima čarodějnic: Lvice neukočírovala svou hračku, zkažené zboží musí pryč Řeč se mluví, city vaří, voda teče… A dvě čarodějky, pro které jsou lidské karamboly a bloudění denním… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Vendula Soukeníková
Vendula Soukeníková
zobrazit profil Leo Steiner
Leo Steiner
zobrazit profil Markéta Jiránková
Markéta Jiránková
zobrazit profil Tereza Jedličková
Tereza Jedličková
zobrazit profil Martin Čížek
Martin Čížek
zobrazit profil Tereza Vlčková
Tereza Vlčková
zobrazit profil Jiří Král
Jiří Král
zobrazit profil Petra Kaprhálová
Petra Kaprhálová