Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Láska Gregorové Koptík: Promluvil o protidrogové léčebně! Láska Gregorové Koptík: Promluvil o protidrogové léčebně! Vdova po Radku Brzobohatém (†79) Hana Gregorová (65) dala svému mladšímu milenci Ondřeji Koptíkovi… číst článek
Uznávaný psychiatr o herečce Haně Gregorové (65): Cimický varuje! Uznávaný psychiatr o herečce Haně Gregorové (65): Cimický varuje! Návratem k bývalému milenci překvapila Hana Gregorová (65) snad úplně každého. Nezastavilo jí ani… číst článek
Psychiatr Jan Cimický: Proč Gregorová (65) odpustila Koptíkovi (33), který ji zostudil? Už ví, co od něj může čekat... Psychiatr Jan Cimický: Proč Gregorová (65) odpustila Koptíkovi (33), který ji zostudil? Už ví, co od něj může čekat... Prý mu od září nebrala telefon a teď najednou velký návrat. Hana Gregorová (65) tvrdí: „Vydržela… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Miroslav David
Miroslav David
zobrazit profil Monika Kramná
Monika Kramná
zobrazit profil Monika Vrágová
Monika Vrágová
zobrazit profil Vivien Babišová
Vivien Babišová
zobrazit profil Kateřina Matásková
Kateřina Matásková
zobrazit profil Gabriela Kalábková
Gabriela Kalábková
zobrazit profil Markéta Matoušová
Markéta Matoušová
zobrazit profil Michaela Habáňová
Michaela Habáňová