Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je česká herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem český saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

Anna Slováčková již od 4 let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Nyní Anna Slováčková studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři a v budoucnu pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU, nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Slováčkovou mohou televizní diváci vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. Anna má přítele a v roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas.

VŠE O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Chudák Anička Slováčková: Zlomené srdce a prachy v háji! Chudák Anička Slováčková: Zlomené srdce a prachy v háji! Anička Slováčková (21) se zamilovala na rodinné dovolené v Dominikánské republice. Obrovská láska… číst článek
Slováčková má plné ruce kuliček: Chcete je? Slováčková má plné ruce kuliček: Chcete je? Kostýmy známých zpěváků vyměnila za kuchařskou zástěru! Anna Slováčková (21) se po skončení show… číst článek
Jana Postlerová o Tváři: Cina patří na Broadway! Jana Postlerová o Tváři: Cina patří na Broadway! Dvě letošní řady show Tvoje tvář má známý hlas jsou za námi a třetí už se chystá. Co jazyková lektorka… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Vladimír 518 (Vladimír Brož)
Vladimír 518 (Vladimír Brož)
zobrazit profil Andrea Bocelli
Andrea Bocelli
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Petra Janů
Petra Janů