Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Hvězdy se pustily do pečení: Brožová se zranila, Slováčková hrozila válečkem! Hvězdy se pustily do pečení: Brožová se zranila, Slováčková hrozila válečkem! Přípravy na Vánoce už jsou v mnoha domácnostech v plném proudu, ovšem u herců se často stává, že… číst článek
Skandál na spadnutí? Dcera Patrasové a Slováčka chystá knihu! „Takové psycho, drama!" děsí Anička Skandál na spadnutí? Dcera Patrasové a Slováčka chystá knihu! „Takové psycho, drama!" děsí Anička Anna Slováčková (23) od srpna zkouší muzikál Doktor Ox a Tři oříšky pro Popelku. Kromě muzikálu také… číst článek
Rozrušená Anička Slováčková: Strach z rakoviny! Jaký je ortel lékařů? Rozrušená Anička Slováčková: Strach z rakoviny! Jaký je ortel lékařů? Někdejší hvězdu show Tvoje tvář má známý hlas Annu Slováčkovou (23) svíral v posledních dnech velký… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Eva Děpoltová
Eva Děpoltová
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič
zobrazit profil Elis Eliška Mrázová
Elis Eliška Mrázová
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Petr Muk
Petr Muk