Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Dcera Patrasové a Slováčka se u moře rozjela: Zbavila se mindráků a vystavila stehna Dcera Patrasové a Slováčka se u moře rozjela: Zbavila se mindráků a vystavila stehna Dřív prý při pohledu na svá stehna propadala depresi. Teď s nimi Anna Slováčková (22) na turecké… číst článek
Felix ji opustil, Gelemovou utěšuje umělý ptáček! A Slováčková ukázala božské tělo! Felix ji opustil, Gelemovou utěšuje umělý ptáček! A Slováčková ukázala božské tělo! Muzikant Felix Slováček (75) nechal svou milenku Lucii Gelemovou (35) v Česku a vyvezl své děti do… číst článek
Slavná erotická scéna z Vrchní, prchni! po 38 letech ožila: Jaká Dáda, taková Anička! Slavná erotická scéna z Vrchní, prchni! po 38 letech ožila: Jaká Dáda, taková Anička! Kráčí v máminých stopách! Dcera Dády Patrasové (62) je nejen talentovaná zpěvačka a herečka, ale… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Kid  Rock
Kid Rock
zobrazit profil Bára Basiková
Bára Basiková
zobrazit profil Markéta Muchová
Markéta Muchová
zobrazit profil Sámer Issa
Sámer Issa
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková