Anna Slováčková | Celebwiki.cz

Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Morávková, Trávníček a dalších 30 herců na dlažbě: Popelka dojela na dluhy! Morávková, Trávníček a dalších 30 herců na dlažbě: Popelka dojela na dluhy! Muzikál Tři oříšky pro Popelku na motivy legendární pohádky Václava Vorlíčka (88) končí... Dana Morávková… číst článek
Nová taktika Patrasové ohledně nehody v opilosti: Razantní opatření kvůli soudu? Nová taktika Patrasové ohledně nehody v opilosti: Razantní opatření kvůli soudu? Dáda Patrasová (62) už po bouračce v opilosti nehodlá nic riskovat. Vzhledem k tomu, že se blíží… číst článek
Tohle si nezaslouží žádná matka, ani Patrasová! Slováčková byla krutá Tohle si nezaslouží žádná matka, ani Patrasová! Slováčková byla krutá Dagmar Patrasová tvrdě pyká za nehodu způsobenou řízením v opilosti. Stala se terčem posměchu, téměř… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková
zobrazit profil Marian Vojtko
Marian Vojtko
zobrazit profil Adam Levine
Adam Levine
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham