Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je česká herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem český saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

Anna Slováčková již od 4 let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Nyní Anna Slováčková studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři a v budoucnu pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU, nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Slováčkovou mohou televizní diváci vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. Anna má přítele a v roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas.

VŠE O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Anička Slováčková otevřeně: Dítě ano, ale… Anička Slováčková otevřeně: Dítě ano, ale… Štěstí v lásce se na Aničku Slováčkovou zatím neusmálo, nehází ale flintu do žita. Promluvila o tom,… číst článek
Divoké Vánoce Dády Patrasové: Stráví je s Felixem i s italským přítelem. Co bude s milenkou? Divoké Vánoce Dády Patrasové: Stráví je s Felixem i s italským přítelem. Co bude s milenkou? Každému podle jeho zásluh! S tím heslem pořizovala dárky Dáda Patrasová (60). Nevěrnému manželovi… číst článek
Chudák Anička Slováčková: Zlomené srdce a prachy v háji! Chudák Anička Slováčková: Zlomené srdce a prachy v háji! Anička Slováčková (21) se zamilovala na rodinné dovolené v Dominikánské republice. Obrovská láska… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Olivie Žižková
Olivie Žižková
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Rapper Řezník (Martin Pohl)
Rapper Řezník (Martin Pohl)
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil Lucie Bílá
Lucie Bílá
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Gabriela  Gunčíková
Gabriela Gunčíková

Nejnovější profily celebrit