Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Čachry v nové Popelce: Režisér na poslední chvíli vyšoupl Nývltovou! Čachry v nové Popelce: Režisér na poslední chvíli vyšoupl Nývltovou! Už to vypadalo, že obsazení chystané pohádkové show Tři oříšky pro Popelku je jasné, jenže pak přišla… číst článek
Podivná fotka Slováčka a jeho milenky rozdělila rodinu! Dcera se třese vzteky! Podivná fotka Slováčka a jeho milenky rozdělila rodinu! Dcera se třese vzteky! Fotka Felixe Slováčka (75) a jeho klečící milenky Lucie Gelemové (35) neotřásla jen internetem a… číst článek
Klára Issová jako vládkyně moře: Krása, ze které se tají dech! Klára Issová jako vládkyně moře: Krása, ze které se tají dech! Neopakovatelná role spojená s neuvěřitelným zážitkem. Tak vzpomíná na královnu Doris Klára Issová… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ewa Farna
Ewa Farna
zobrazit profil Cher (Cherilyn Sarkisian)
Cher (Cherilyn Sarkisian)
zobrazit profil Klára Kolomazníková
Klára Kolomazníková
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Michaela Pártlová
Michaela Pártlová
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber