Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Anna Slováčková: Nový muž v posteli! Anna Slováčková: Nový muž v posteli! Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas strávila nedávného Valentýna v posteli s klukem! Byl to nový… číst článek
Dcera Patrasové Anička Slováčková: Přiznala, kolik za měsíc vydělá Dcera Patrasové Anička Slováčková: Přiznala, kolik za měsíc vydělá I když si dcera Dády Patrasové (61) a Felixe Slováčka (74) Anna (22) na nedostatek práce stěžovat… číst článek
Dcera Patrasové a Slováčka: Anička je sexy i pod vodou Dcera Patrasové a Slováčka: Anička je sexy i pod vodou Jablko nepadlo daleko od stromu. Dcera představitelky legendární Xénie ze seriálu Arabela Dády Patrasové… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Joakim Brodén
Joakim Brodén
zobrazit profil Grace Jones
Grace Jones
zobrazit profil Klára Kolomazníková
Klára Kolomazníková
zobrazit profil Vojtěch Drahokoupil
Vojtěch Drahokoupil
zobrazit profil Chris Cornell
Chris Cornell
zobrazit profil Monika Sommerová
Monika Sommerová