Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Bydlení Aničky Slováčkové: Od táty Felixe má byt za 7 milionů! Bydlení Aničky Slováčkové: Od táty Felixe má byt za 7 milionů! Sem se Lucie Gelemová jen tak nedostane! Přestože Anička Slováčková (23) žije v bytě, který jí pořídil… číst článek
Slováčková oblíbené šaty nepřevléká: Blýskla se v nich na Fantomovi, pak i druhý den jinde Slováčková oblíbené šaty nepřevléká: Blýskla se v nich na Fantomovi, pak i druhý den jinde Má práce až nad hlavu, jezdí z jednoho vystoupení na druhé, a zdá se, že ani nemá čas převlékat své… číst článek
Hvězda Tváře Eva Burešová: Porušuje zákazy! Hvězda Tváře Eva Burešová: Porušuje zákazy! Žádné barvení vlasů, stříhání ani jiné experimentování se vzhledem! Takové drsné zákazy má Eva Burešová… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Zlata Emily Kinská
Zlata Emily Kinská
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška
zobrazit profil Jana Yngland Hrušková
Jana Yngland Hrušková
zobrazit profil Kid  Rock
Kid Rock
zobrazit profil Žofie Dařbujánová
Žofie Dařbujánová