Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Muzikál Krysař se vrací: Za 3 miliony! Muzikál Krysař se vrací: Za 3 miliony! Jeden z nejúspěšnějších českých muzikálů se od pátku opět bude hrát v pražském Kalichu. Krysař Daniela… číst článek
Další rána pro Patrasovou: Nejdřív dvě smrti v jednom dni, teď ROZCHOD! Další rána pro Patrasovou: Nejdřív dvě smrti v jednom dni, teď ROZCHOD! Další rána pro Dádu Patrasovou (62)! Její dcera Anička Slováčková (21) se rozešla s pizzařem Filipem… číst článek
Nová posila Ordinace Oltová: Kvůli roli má noční můry! Nová posila Ordinace Oltová: Kvůli roli má noční můry! Získala roli ve veleúspěšném seriálu, který se vysílá již 12 let, a přijde si tak na slušné peníze.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Ben Cristovao
Ben Cristovao
zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Vojta Nedvěd
Vojta Nedvěd
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová