Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Dcera Patrasové Anička se „pochlubila“ zraněnou rukou. „Jsem nešika,“ přiznala Dcera Patrasové Anička se „pochlubila“ zraněnou rukou. „Jsem nešika,“ přiznala Dcera Dagmar Patrasové (61) a Felixe Slováčka (74) Anna (22) poslední dobou neví, kam dřív skočit.… číst článek
Velkolepá premiéra muzikálu: Gregorová utíkala, setkání Vojtka s exmanželkou a spokojený Janeček Velkolepá premiéra muzikálu: Gregorová utíkala, setkání Vojtka s exmanželkou a spokojený Janeček Premiéra muzikálu Sestra v akci byla hvězdná a mnohé tváře svedla znovu dohromady, jiné zase rozdělila.… číst článek
Dáda Patrasová: Střeží ji »brejlovky«! Dáda Patrasová: Střeží ji »brejlovky«! Konečně někdo ocenil její práci! Dáda Patrasová (61) převzala v Divadle u hasičů zvláštní cenu uměleckého… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová
zobrazit profil Kamila Nývltová
Kamila Nývltová
zobrazit profil Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Bonnie Tyler
Bonnie Tyler
zobrazit profil Elvis Presley
Elvis Presley