Dominika Myslivcová

Datum narození: 6.9.1994
Přezdívka: Barbie
Místo narození: Ostrava
Míry: 82-60-89
Výška: 165 cm
Profese: blogerka, zpěvačka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Dominika Myslivcová je česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Je známá svou posedlostí růžovou barvou. První úspěšný blog psala už v 11 letech.

Dominika Myslivcová je populární česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Svůj první blog začala tvořit už v 11 letech (www.didlinka-d.blog.cz). Její popularita raketově rostla, avšak vznikaly i antiblogy a kritické komentáře k osobě "růžové Barbie". Myslivcová je stále aktivní blogerkou.

Dominika Myslivcová se objevila jako host v několika pořadech a natočila pár hudebních klipů. Účinkovala také v reklamě na operátora O2 společně s Johnym Machette a snowboardistkou Ester Ledeckou.

Suverénně nejúspěšnějším počinem Dominiky Myslivcové je cover Barbie Girl (2011), který na Youtube posbíral přes 50 milionů zhlédnutí. Bodovala také s písní Pink rap (2015), jež pokořila metu tří milionů zhlédnutí.

V srpnu 2016 vydala Dominika Myslivcová nový klip k protiuprchlickému protestsongu Změnu, tu my nechceme. Napodobila tak jinou kontroverzní pěnici Olivii Žižkovou, která "zabodovala" s písní Evropo, dýchej.

Dominika Myslivcová kandidovala v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci z třetí pozice kandidátky. Jejím volebním heslem bylo „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Česká Barbie však ve volbách neuspěla, když získala jen 325 preferenčních hlasů.

VŠE O DOMINICE MYSLIVCOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Finále Elite Model Look 2017: Pazderková měla oči i vzadu! Finále Elite Model Look 2017: Pazderková měla oči i vzadu! Pozor, někdo se dívá! Tak by se dalo shrnout finále Schwarzkopf Elite Model Look 2017. Upozornit… číst článek
Omilostněný vrah našel na svobodě pomoc: Kajínka se ujal miliardář Charouz! Omilostněný vrah našel na svobodě pomoc: Kajínka se ujal miliardář Charouz! Výměna »dresů« mezi omilostněným vrahem Jiřím Kajínkem (56) a růžovou barvou posedlou blogerkou Dominikou… číst článek
Česká Barbie Dominika Myslivcová: Kajínka navlékla do růžového trička! Česká Barbie Dominika Myslivcová: Kajínka navlékla do růžového trička! Modelka a blogerka Dominika Myslivcová (22) se setkala s Jiřím Kajínkem (56) a ihned ho oblékla do… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Jaroslav Hašek
Jaroslav Hašek
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská
zobrazit profil Eva Čížkovská
Eva Čížkovská
zobrazit profil Milada Kerndlová
Milada Kerndlová
zobrazit profil Lucie Radová
Lucie Radová
zobrazit profil Tomáš Zdechovský
Tomáš Zdechovský
zobrazit profil Marián Varga
Marián Varga