Dominika Myslivcová

Datum narození: 6.9.1994
Přezdívka: Barbie
Místo narození: Ostrava
Míry: 82-60-89
Výška: 165 cm
Profese: blogerka, zpěvačka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Dominika Myslivcová je česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Je známá svou posedlostí růžovou barvou. První úspěšný blog psala už v 11 letech.

Dominika Myslivcová je populární česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Svůj první blog začala tvořit už v 11 letech (www.didlinka-d.blog.cz). Její popularita raketově rostla, avšak vznikaly i antiblogy a kritické komentáře k osobě "růžové Barbie". Myslivcová je stále aktivní blogerkou.

Dominika Myslivcová se objevila jako host v několika pořadech a natočila pár hudebních klipů. Účinkovala také v reklamě na operátora O2 společně s Johnym Machette a snowboardistkou Ester Ledeckou.

Suverénně nejúspěšnějším počinem Dominiky Myslivcové je cover Barbie Girl (2011), který na Youtube posbíral přes 50 milionů zhlédnutí. Bodovala také s písní Pink rap (2015), jež pokořila metu tří milionů zhlédnutí.

V srpnu 2016 vydala Dominika Myslivcová nový klip k protiuprchlickému protestsongu Změnu, tu my nechceme. Napodobila tak jinou kontroverzní pěnici Olivii Žižkovou, která "zabodovala" s písní Evropo, dýchej.

Dominika Myslivcová kandidovala v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci z třetí pozice kandidátky. Jejím volebním heslem bylo „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Česká Barbie však ve volbách neuspěla, když získala jen 325 preferenčních hlasů.

VŠE O DOMINICE MYSLIVCOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Mareš v kožichu a obklopen zralými kráskami v novém klipu Celebrity na síti: Mareš v kožichu a obklopen zralými kráskami v novém klipu Která zpěvačka se prošla na mole módní přehlídky? Jak si slavní tatínci poradili s hlídáním svých… číst článek
Tydýt Lukáš Pavlásek vyšpulil nahé půlky! Čauky mňauky instagramky Tydýt Lukáš Pavlásek vyšpulil nahé půlky! Čauky mňauky instagramky I když nevypadá jako model, velmi často se vystavuje na veřejnosti, jak ho Bůh stvořil. Komik Lukáš… číst článek
Růžová bomba! Takhle si žije Barbie Myslivcová Růžová bomba! Takhle si žije Barbie Myslivcová Česká modelka, blogerka, youtuberka a dokonce i politička! To je Dominika Myslivcová (23), která… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil princezna Diana
princezna Diana
zobrazit profil Josef Mladý
Josef Mladý
zobrazit profil Antonín Baudyš
Antonín Baudyš
zobrazit profil Mark  Wahlberg
Mark Wahlberg
zobrazit profil Ariana Grande
Ariana Grande
zobrazit profil Roman Holý
Roman Holý
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Petr Gazdík
Petr Gazdík