Dominika Myslivcová

Datum narození: 6.9.1994
Přezdívka: Barbie
Místo narození: Ostrava
Míry: 82-60-89
Výška: 165 cm
Profese: blogerka, zpěvačka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Dominika Myslivcová je česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Je známá svou posedlostí růžovou barvou. První úspěšný blog psala už v 11 letech.

Dominika Myslivcová je populární česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Svůj první blog začala tvořit už v 11 letech (www.didlinka-d.blog.cz). Její popularita raketově rostla, avšak vznikaly i antiblogy a kritické komentáře k osobě "růžové Barbie". Myslivcová je stále aktivní blogerkou.

Dominika Myslivcová se objevila jako host v několika pořadech a natočila pár hudebních klipů. Účinkovala také v reklamě na operátora O2 společně s Johnym Machette a snowboardistkou Ester Ledeckou.

Suverénně nejúspěšnějším počinem Dominiky Myslivcové je cover Barbie Girl (2011), který na Youtube posbíral přes 50 milionů zhlédnutí. Bodovala také s písní Pink rap (2015), jež pokořila metu tří milionů zhlédnutí.

V srpnu 2016 vydala Dominika Myslivcová nový klip k protiuprchlickému protestsongu Změnu, tu my nechceme. Napodobila tak jinou kontroverzní pěnici Olivii Žižkovou, která "zabodovala" s písní Evropo, dýchej.

Dominika Myslivcová kandidovala v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci z třetí pozice kandidátky. Jejím volebním heslem bylo „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Česká Barbie však ve volbách neuspěla, když získala jen 325 preferenčních hlasů.

VŠE O DOMINICE MYSLIVCOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Youtuber s nevymáchanou pusou si naběhl: Od Myslivcové s Charouzem na něj čeká žaloba Youtuber s nevymáchanou pusou si naběhl: Od Myslivcové s Charouzem na něj čeká žaloba Kauza Dominiky Myslivcové (23), jejího vztahu s Antonínem Charouzem (63) a podivného inzerátu na… číst článek
Charouz (63) vyvezl Myslivcovou (23): Společná snídaně v hotelu a luxus za tisíce Charouz (63) vyvezl Myslivcovou (23): Společná snídaně v hotelu a luxus za tisíce O jejich partnerském vztahu se již delší dobu spekuluje, avšak nebyl nikdy potvrzen. Kartami osudu… číst článek
Myslivcová, co oblékla Kajínka do růžové: Vystrčila zadeček ! Myslivcová, co oblékla Kajínka do růžové: Vystrčila zadeček ! Miluje zvířata! A proto se modelka a blogerka Dominika Myslivcová (23), která nedávno oblékla propuštěného… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Gregor Bauer
Gregor Bauer
zobrazit profil Petr Frydrych
Petr Frydrych
zobrazit profil Ota Zaremba
Ota Zaremba
zobrazit profil Iva Pazderková
Iva Pazderková
zobrazit profil Michaela Krupičková
Michaela Krupičková
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
zobrazit profil Rowan Atkinson
Rowan Atkinson
zobrazit profil Marek Epstein
Marek Epstein