Martin Chobot

Související celebrity

Životopis

Kytarista a skladatel Martin Chobot hraje v doprovodné kapele zpěvačky Ewy Farne, s níž randí od roku 2013.

Hudebník Martin Chobot a zpěvačka Ewa Farna se dali dohromady pět let poté, co spolu hráli v kapele. Takže nešlo o lásku na první pohled. Jak Ewa Farna prozradila v rozhovoru pro Blesk, nedělá jim problémy, že spolu jak žijí, tak pracují. „Jsme spolu doma i v práci a asi to má jako chlap se mnou těžké. Mně to ale vyhovuje víc než vztah na dálku,“ uvedla zpěvačka, která je přesvědčená, že našla toho pravého, tedy partnera na celý život, s nímž chce založit rodinu.

MARTIN CHOBOT – MATKA SPÁCHALA SEBEVRAŽDU

Martin Chobot je nejenom nadějný kytarista a člen doprovodné kapely zpěvačky Ewy Farne, ale rovněž skládá muziku i písňové texty, v nichž zpracovává mnohé životní náměty i zajímavé postřehy. Objevuje se v tvůrčí dvojici eFeM se zpěvákem a skladatelem Filipem Sázavským

V září 2016 si pár společně s kamarády vyjel na cestu karavanem po Spojených státech. V té době si Ewa Farna na svém Facebooku změnila jméno na Emma Chobot. Média okamžitě začala spekulovat o tom, zda se slavná zpěvačka v Americe neprovdala za svého partnera Martina Chobota, s nímž zamilovanou dvojici tvoří od roku 2013.

Muzikant Martin Chobot má rád golf a dlouhé cesty do exotických zemí.

 

 

Další Hudebníci

zobrazit profil Mikoláš Růžička
Mikoláš Růžička
zobrazit profil Jakub Jan Ryba
Jakub Jan Ryba
zobrazit profil František Soukup
František Soukup
zobrazit profil Petr Skoumal
Petr Skoumal
zobrazit profil Daddy Yenkee
Daddy Yenkee
zobrazit profil Petr Rímský
Petr Rímský
zobrazit profil Lešek Wronka
Lešek Wronka
zobrazit profil Janek Ledecký
Janek Ledecký