Karel Hynek

Profese: komik, příležitostný herec

Související celebrity

Životopis

Komik Karel Hynek se divákům České televize předvedl v zábavné show Na stojáka; mihl se v několika seriálech. V roce 2016 se dostal do jednoho z týmů soutěže Pevnost Boyard.

Karel Hynek je nejen komik – hlavní aktér pořadů Na stojáka, KnorTime a Comedy Club –, ale také příležitostný herec. Objevil se v seriálech TV Nova Gympl s ručením (ne)omezený a Kriminálka Anděl či v primáckých Vinařích, jehož hlavní postavy ztvárnili Václav Postránecký, Tereza Kostková, Pavel Liška, Pavel Nečas, ale též Lukáš Langmajer, který se s Karlem Hynkem potkal v jednom z českých týmů světoznámé soutěže Pevnost Boyard.

V zábavném pořadu druhého programu České televize Na stojáka se diváci mohli zasmát nejen humoru Karla Hynka, ale též dalších „komediantů“, jako jsou Iva Pazderková, Simona Babčáková, Jakub Žáček či Lukáš Pavlásek.

Uměleckým vzorem Karla Hynka je herec, režisér a moderátor Petr Čtvrtníček. Inspiraci, jak v médiích řekl, čerpá „ze života kolem sebe“ a rodina jej prý v jeho práci podporuje. „Úplně mě zbožňujou,“ uvedl v rozhovoru pro ČT.

Kromě zábavy pro televizní diváky Karel Hynek nepohrdne ani nabídkou na to, aby pobavil hosty různých soukromých či firemních večírků. Jeho úkolem na takovýchto akcích je, aby lidé po půlnoci byli spíš veselí než opilí.

 

Články o celebritě

Svěrák a Cimrmani: Pohřbili kamaráda Svěrák a Cimrmani: Pohřbili kamaráda Přednesl smuteční projev nejen jako principál Divadla Járy Cimrmana, ale taky jako spolužák zesnulého.… číst článek
Bývalí manželé Pazderková s Pavláskem: Odletěli spolu do Austrálie! Bývalí manželé Pazderková s Pavláskem: Odletěli spolu do Austrálie! I když jsou Iva Pazderková (37) s Lukášem Pavláskem (39) exmanželé, dokážou se dál bavit jako kamarádi… číst článek
Preiss odmítal říct ho*no! Preiss odmítal říct ho*no! Mluví se o něm jako o jednom z nejsprostších seriálů, přesto se vysílá před 22. hodinou. Vulgarity… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miroslava Součková
Miroslava Součková
zobrazit profil Vilma Cibulková
Vilma Cibulková
zobrazit profil Sabina Rojková
Sabina Rojková
zobrazit profil Jason Statham
Jason Statham
zobrazit profil Jaroslav Moučka
Jaroslav Moučka
zobrazit profil Eliška Křenková
Eliška Křenková
zobrazit profil Jakub Kohák
Jakub Kohák
zobrazit profil Olga Blechová Matušková
Olga Blechová Matušková