Jessica Simpson

Datum narození: 10.7.1980
Místo narození: Abilene, Texas, USA
Profese: zpěvačka, herečka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a herečka Jessica Simpson je držitelkou několika ocenění. Za svůj život vystřídala nespočet partnerů. V roce 2014 se ale podruhé vdala. Má dvě děti, holčičku a chlapečka.

Jessica Simpson je držitelkou několika zlatých a platinových desek. V poslední době se začíná čím dál častěji objevovat i jako herečka a modelka.

Jessica Simpson byla spolu s manželem Nickem Lacheyem hvězdou série MTV Newlyweds: Nick & Jessica. V roce 2005 však zpěvačka Jessica Simpson požádala o rozvod. Údajně z důvodu rozdílných názorů a pohledu na život.

Po rozvodu vystřídala hned několik partnerů, mezi které patří například zpěvák Dane Cook, hráč amerického fotbalu Tony Romo, zpěvák John Mayer, Adam Levine nebo model Marcus Schenkenberg.

Jessica Simpson debutovala v roce 1999 albem Sweet Kisses, poté přišlo neméně úspěšné In This Skin a v roce 2001 album Irresistible, z nějž vzešel i jeden z největších hitů posledních let, nazvaný stejně jako samotné album. O Vánocích 2004 vydala Jessica Simpson  mimořádné vánoční album ReJoyce The Christmas Album.

Jessica Simpson si v roce 2005 zahrála roli Daisy Duke ve filmu Mistři hazardu, ve kterém hrál i Sean William Scott a Johnny Knocxvill. Mimo to rozjela projekt své vlastní vůně Dessert a plánuje proniknout i do světa módy.

V roce 2010 se Jessica Simpson zasnoubila s hráčem amerického fotbalu Ericem Johnsonem, kterému v roce 2012 porodila holčičku a rok později chlapečka.  Prvorozené holčičce dala chlapecké jméno, Maxvell.

V roce 2014 se Jessica Simpson konečně provdala za svého snoubence Erica Johnsona.

 

Články o celebritě

Slavná americká zpěvačka Jessica Simpson: Váha jako na houpačce, teď má dole 27 kilo... Slavná americká zpěvačka Jessica Simpson: Váha jako na houpačce, teď má dole 27 kilo... Téměř třicet kilo se podařilo shodit americké zpěvačce Jessice Simpson (35). Váhu nabrala, když očekávala… číst článek
Největší prsa v šoubyznysu: Galerie 100% přírodních poprsí! Největší prsa v šoubyznysu: Galerie 100% přírodních poprsí! A je tu něco pro horňáky! Podívejte se na dámy, které se pyšní nejobjemnějším poprsím v hollywoodském… číst článek
Jak být šik s většími prsy? Zbořte módní mýty! Jak být šik s většími prsy? Zbořte módní mýty! Máte ňadra spíš jako Salma Hayek než jako Keira Knightley? Ráno se marně probíráte šatní skříní a… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Cher Lloyd
Cher Lloyd
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil Ike Turner
Ike Turner
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil Magda Malá
Magda Malá