Vlastina Svátková

Datum narození: 9.3.1982
Místo narození: Myjava, Československo
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Vlastina Svátková se potkala s agentem 007. Hrála totiž v bondovce Casino Royale (2006), kde Jamese Bonda ztvárnil uhrančivý Daniel Craig.

Poprvé se Vlastina Svátková před televizní kameru postavila při natáčení seriálu režiséra Jiřího Adamce Pojišťovna štěstí (2004), kde hlavní role ztvárnili Miroslav Etzler, Kateřina Brožová a Alena Antalová.

Do úplně jiného světa se Vlastina Svátková dostala v bondovce. Objevila se v Casinu Royale (2006) režiséra Martina Campbella, kde agenta 007 ztvárnil Daniel Craig. V 15dílném komediálním seriálu Černá sanitka se na place potkala s českými hvězdami: Romanem Zachem, Jitkou Schneiderovou, či Evou Decastelo. Jednu z vedlejších rolí dostala od scénáristy a režiséra komedie Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka, který si za představitelku hlavní postavy vybral Elišku Balzerovou.

Ženou, která si zasloužila první místo v seznamu herců, Vlastina Sváčková obsadila ve dvoudílném thrilleru podle osudu jednoho z údajně největších českých zločinců – Radovana KrejčířeGangster Ka a Gangster Ka 2 Afričan, kde se potkala mj. s Hynkem Čermákem či Predragem Bjelacem. Hlavní roli Vlastina Svátková dostala ve filmu Touha motýla. Režisérem a scénáristou snímku byl její bývalý manžel Dan Svátek.

Vlastina Svátková se narodila v Myjavě, vystudovala pedagogiku v Bratislavě a masmedialní komunikaci v Trnavě, pracovala jako redaktorka v magazínu Elle. V roce 2005 se tehdy začínající herečka vdala za filmového režiséra, scénáristu, producenta a herce Dana Svátka. Mají spolu dva syna. Rozvodem svůj svazek ukončili v roce 2013. Slovenská herečka poté chodila s producentem Adamem Dvořákem a v srpnu 2016 se objevila po boku filmaře Jiřího Kounického.

VŠE O VLASTINĚ SVÁTKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

 

 

Články o celebritě

Herečka Vlastina Svátková: Moje bublina mi umožňuje přežít! Chrání mě… Herečka Vlastina Svátková: Moje bublina mi umožňuje přežít! Chrání mě… Všudypřítomný stres, tlak ze všech stran, minimum času, přehnané nároky i očekávání, svazování konvencemi.… číst článek
Herečka Svátková rozzlobila lékaře: Provedla to, z čeho u pacientů šílí! Herečka Svátková rozzlobila lékaře: Provedla to, z čeho u pacientů šílí! Kráska Vlastina Svátková (35) působí na první pohled jako křehká žena, ve skutečnosti už si ale prožila… číst článek
Celebrity na síti: Hvězdy z Ulice poodhalily své soukromí Celebrity na síti: Hvězdy z Ulice poodhalily své soukromí Co se dělo tento týden? Patricie Solaříková a Dara Rolins šly s kůží na trh, Veronika Arichteva ukázala,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zdeněk Srstka
Zdeněk Srstka
zobrazit profil Pavel Batěk
Pavel Batěk
zobrazit profil Petr Vaněk
Petr Vaněk
zobrazit profil Kim Cattrall
Kim Cattrall
zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa
zobrazit profil Hedy Lamarr
Hedy Lamarr
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Johnny Galecki
Johnny Galecki