Vlastina Svátková

Datum narození: 9.3.1982
Místo narození: Myjava, Československo
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Vlastina Svátková se potkala s agentem 007. Hrála totiž v bondovce Casino Royale (2006), kde Jamese Bonda ztvárnil uhrančivý Daniel Craig.

Poprvé se Vlastina Svátková před televizní kameru postavila při natáčení seriálu režiséra Jiřího Adamce Pojišťovna štěstí (2004), kde hlavní role ztvárnili Miroslav Etzler, Kateřina Brožová a Alena Antalová.

Do úplně jiného světa se Vlastina Svátková dostala v bondovce. Objevila se v Casinu Royale (2006) režiséra Martina Campbella, kde agenta 007 ztvárnil Daniel Craig. V 15dílném komediálním seriálu Černá sanitka se na place potkala s českými hvězdami: Romanem Zachem, Jitkou Schneiderovou, či Evou Decastelo. Jednu z vedlejších rolí dostala od scénáristy a režiséra komedie Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka, který si za představitelku hlavní postavy vybral Elišku Balzerovou.

Ženou, která si zasloužila první místo v seznamu herců, Vlastina Sváčková obsadila ve dvoudílném thrilleru podle osudu jednoho z údajně největších českých zločinců – Radovana KrejčířeGangster Ka a Gangster Ka 2 Afričan, kde se potkala mj. s Hynkem Čermákem či Predragem Bjelacem. Hlavní roli Vlastina Svátková dostala ve filmu Touha motýla. Režisérem a scénáristou snímku byl její bývalý manžel Dan Svátek.

Vlastina Svátková se narodila v Myjavě, vystudovala pedagogiku v Bratislavě a masmedialní komunikaci v Trnavě, pracovala jako redaktorka v magazínu Elle. V roce 2005 se tehdy začínající herečka vdala za filmového režiséra, scénáristu, producenta a herce Dana Svátka. Mají spolu dva syna. Rozvodem svůj svazek ukončili v roce 2013. Slovenská herečka poté chodila s producentem Adamem Dvořákem a v srpnu 2016 se objevila po boku filmaře Jiřího Kounického.

VŠE O VLASTINĚ SVÁTKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

 

 

Články o celebritě

Vlastina Svátková: Chtěla bych rozumět řeči mužů Vlastina Svátková: Chtěla bych rozumět řeči mužů Krásná talentovaná herečka a spisovatelka. Máma tří kluků, milující manželka a statečná žena, která… číst článek
Vlastina Svátková z GangterKy: Z bulimie jsem se musela vypsat Vlastina Svátková z GangterKy: Z bulimie jsem se musela vypsat Vlastina Kounická Svátková (36), hvězda GangterKy nebo seriálu První republika, je nejen úspěšnou… číst článek
Krize u Vlastiny Svátkové: Hádka, rozvodové papíry a syn v kanálu Krize u Vlastiny Svátkové: Hádka, rozvodové papíry a syn v kanálu Ještě ani neoslavili druhé výročí svatby a už se u slovenské herečky Vlastiny Svátkové (36) a režiséra… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Kavan
Martin Kavan
zobrazit profil Miroslav Saic
Miroslav Saic
zobrazit profil Marika Šoposká
Marika Šoposká
zobrazit profil Jana Švandová
Jana Švandová
zobrazit profil Soňa Norisová
Soňa Norisová
zobrazit profil Kristýna Liška Boková
Kristýna Liška Boková
zobrazit profil Brigita Cmuntová
Brigita Cmuntová
zobrazit profil Zdeněk Podhůrský
Zdeněk Podhůrský