Vlastina Svátková

Datum narození: 9.3.1982
Místo narození: Myjava, Československo
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Vlastina Svátková se potkala s agentem 007. Hrála totiž v bondovce Casino Royale (2006), kde Jamese Bonda ztvárnil uhrančivý Daniel Craig.

Poprvé se Vlastina Svátková před televizní kameru postavila při natáčení seriálu režiséra Jiřího Adamce Pojišťovna štěstí (2004), kde hlavní role ztvárnili Miroslav Etzler, Kateřina Brožová a Alena Antalová.

Do úplně jiného světa se Vlastina Svátková dostala v bondovce. Objevila se v Casinu Royale (2006) režiséra Martina Campbella, kde agenta 007 ztvárnil Daniel Craig. V 15dílném komediálním seriálu Černá sanitka se na place potkala s českými hvězdami: Romanem Zachem, Jitkou Schneiderovou, či Evou Decastelo. Jednu z vedlejších rolí dostala od scénáristy a režiséra komedie Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka, který si za představitelku hlavní postavy vybral Elišku Balzerovou.

Ženou, která si zasloužila první místo v seznamu herců, Vlastina Sváčková obsadila ve dvoudílném thrilleru podle osudu jednoho z údajně největších českých zločinců – Radovana KrejčířeGangster Ka a Gangster Ka 2 Afričan, kde se potkala mj. s Hynkem Čermákem či Predragem Bjelacem. Hlavní roli Vlastina Svátková dostala ve filmu Touha motýla. Režisérem a scénáristou snímku byl její bývalý manžel Dan Svátek.

Vlastina Svátková se narodila v Myjavě, vystudovala pedagogiku v Bratislavě a masmedialní komunikaci v Trnavě, pracovala jako redaktorka v magazínu Elle. V roce 2005 se tehdy začínající herečka vdala za filmového režiséra, scénáristu, producenta a herce Dana Svátka. Mají spolu dva syna. Rozvodem svůj svazek ukončili v roce 2013. Slovenská herečka poté chodila s producentem Adamem Dvořákem a v srpnu 2016 se objevila po boku filmaře Jiřího Kounického.

VŠE O VLASTINĚ SVÁTKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

 

 

Články o celebritě

Svátková fotkou s povislým bříškem burcuje všechny ženy: Buďte samy sebou! Svátková fotkou s povislým bříškem burcuje všechny ženy: Buďte samy sebou! Pro mnohé novopečené maminky vyvstává po porodu problém, jak se vrátit na původní váhu. Výjimkou… číst článek
Vlastina Svátková ukázala, jak skutečně vypadá její břicho po porodu. Je to naše hrdinka Vlastina Svátková ukázala, jak skutečně vypadá její břicho po porodu. Je to naše hrdinka Herečka Vlastina Svátková Kounická má tři syny a všichni ji obdivují, jak i po třetím porodu vypadá.… číst článek
Vlastina Svátková o seznámení s manželem: Nechtěl mě! A já jeho taky ne Vlastina Svátková o seznámení s manželem: Nechtěl mě! A já jeho taky ne Herečka Vlastina Svátková (35) si už za život několikrát prošla peklem. Kvůli touze po štíhlé postavě… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Karel Roden
Karel Roden
zobrazit profil Jan Vondráček
Jan Vondráček
zobrazit profil Oldřich Navrátil
Oldřich Navrátil
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub
zobrazit profil Jana Paulová
Jana Paulová
zobrazit profil Josef Vinklář
Josef Vinklář
zobrazit profil Miroslav Hanuš
Miroslav Hanuš