Vlastina Svátková

Datum narození: 9.3.1982
Místo narození: Myjava, Československo
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Vlastina Svátková se potkala s agentem 007. Hrála totiž v bondovce Casino Royale (2006), kde Jamese Bonda ztvárnil uhrančivý Daniel Craig.

Poprvé se Vlastina Svátková před televizní kameru postavila při natáčení seriálu režiséra Jiřího Adamce Pojišťovna štěstí (2004), kde hlavní role ztvárnili Miroslav Etzler, Kateřina Brožová a Alena Antalová.

Do úplně jiného světa se Vlastina Svátková dostala v bondovce. Objevila se v Casinu Royale (2006) režiséra Martina Campbella, kde agenta 007 ztvárnil Daniel Craig. V 15dílném komediálním seriálu Černá sanitka se na place potkala s českými hvězdami: Romanem Zachem, Jitkou Schneiderovou, či Evou Decastelo. Jednu z vedlejších rolí dostala od scénáristy a režiséra komedie Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka, který si za představitelku hlavní postavy vybral Elišku Balzerovou.

Ženou, která si zasloužila první místo v seznamu herců, Vlastina Sváčková obsadila ve dvoudílném thrilleru podle osudu jednoho z údajně největších českých zločinců – Radovana KrejčířeGangster Ka a Gangster Ka 2 Afričan, kde se potkala mj. s Hynkem Čermákem či Predragem Bjelacem. Hlavní roli Vlastina Svátková dostala ve filmu Touha motýla. Režisérem a scénáristou snímku byl její bývalý manžel Dan Svátek.

Vlastina Svátková se narodila v Myjavě, vystudovala pedagogiku v Bratislavě a masmedialní komunikaci v Trnavě, pracovala jako redaktorka v magazínu Elle. V roce 2005 se tehdy začínající herečka vdala za filmového režiséra, scénáristu, producenta a herce Dana Svátka. Mají spolu dva syna. Rozvodem svůj svazek ukončili v roce 2013. Slovenská herečka poté chodila s producentem Adamem Dvořákem a v srpnu 2016 se objevila po boku filmaře Jiřího Kounického.

VŠE O VLASTINĚ SVÁTKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

 

 

Články o celebritě

Hvězda filmu Gangster Ka Svátková: GRATULUJEME! Hvězda filmu Gangster Ka Svátková: GRATULUJEME! Třetího potomka přivedla na svět hvězda filmu Gangster Ka Vlastina Svátková (35). Herečka porodila… číst článek
Vlastina Svátková „nečekaně“ porodila: Poslala foto z porodnice! Vlastina Svátková „nečekaně“ porodila: Poslala foto z porodnice! Manželka filmového Radovana Krejčíře ve filmu Gangster Ka Vlastina Svátková (35) porodila. Přivedla… číst článek
Těhotná herečka Svátková skončila v porodnici na kapačkách! Byl to předčasný poplach   Těhotná herečka Svátková skončila v porodnici na kapačkách! Byl to předčasný poplach Herečka Vlastina Svátková Kounická (35) na čarodějnice skončila v porodnici! Je v devátém měsíci… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rudolf Hrušínský st.
Rudolf Hrušínský st.
zobrazit profil Eliška  Křenková
Eliška Křenková
zobrazit profil Filip Čáp
Filip Čáp
zobrazit profil Marie Štípková
Marie Štípková
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Yvetta Blanarovičová
Yvetta Blanarovičová
zobrazit profil Kamila Kikinčuková
Kamila Kikinčuková
zobrazit profil Lauren Graham
Lauren Graham