Vlastina Svátková

Datum narození: 9.3.1982
Místo narození: Myjava, Československo
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Vlastina Svátková se potkala s agentem 007. Hrála totiž v bondovce Casino Royale (2006), kde Jamese Bonda ztvárnil uhrančivý Daniel Craig.

Poprvé se Vlastina Svátková před televizní kameru postavila při natáčení seriálu režiséra Jiřího Adamce Pojišťovna štěstí (2004), kde hlavní role ztvárnili Miroslav Etzler, Kateřina Brožová a Alena Antalová.

Do úplně jiného světa se Vlastina Svátková dostala v bondovce. Objevila se v Casinu Royale (2006) režiséra Martina Campbella, kde agenta 007 ztvárnil Daniel Craig. V 15dílném komediálním seriálu Černá sanitka se na place potkala s českými hvězdami: Romanem Zachem, Jitkou Schneiderovou, či Evou Decastelo. Jednu z vedlejších rolí dostala od scénáristy a režiséra komedie Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka, který si za představitelku hlavní postavy vybral Elišku Balzerovou.

Ženou, která si zasloužila první místo v seznamu herců, Vlastina Sváčková obsadila ve dvoudílném thrilleru podle osudu jednoho z údajně největších českých zločinců – Radovana KrejčířeGangster Ka a Gangster Ka 2 Afričan, kde se potkala mj. s Hynkem Čermákem či Predragem Bjelacem. Hlavní roli Vlastina Svátková dostala ve filmu Touha motýla. Režisérem a scénáristou snímku byl její bývalý manžel Dan Svátek.

Vlastina Svátková se narodila v Myjavě, vystudovala pedagogiku v Bratislavě a masmedialní komunikaci v Trnavě, pracovala jako redaktorka v magazínu Elle. V roce 2005 se tehdy začínající herečka vdala za filmového režiséra, scénáristu, producenta a herce Dana Svátka. Mají spolu dva syna. Rozvodem svůj svazek ukončili v roce 2013. Slovenská herečka poté chodila s producentem Adamem Dvořákem a v srpnu 2016 se objevila po boku filmaře Jiřího Kounického.

VŠE O VLASTINĚ SVÁTKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

 

 

Články o celebritě

Vlastina Svátková z První republiky nám ukázala unikátní snubní a zásnubní prsten Vlastina Svátková z První republiky nám ukázala unikátní snubní a zásnubní prsten Je to měsíc, co si půvabná herečka Vlastina Svátková řekla své ano s filmovým produkčním Jiřím Kounickým.… číst článek
Vlastina Svátková z První republiky ukázala unikátní snubní a zásnubní prsten Vlastina Svátková z První republiky ukázala unikátní snubní a zásnubní prsten Je to měsíc, co si půvabná herečka Vlastina Svátková (34) řekla ano s filmovým produkčním Jiřím Kounickým.… číst článek
Čerstvě vdaná Vlastina Svátková ukázala snubák ze „dřeva“! Čerstvě vdaná Vlastina Svátková ukázala snubák ze „dřeva“! Slovenská herečka Vlastina Svátková (34), filmová manželka gangstera Radovana Krejčíře, se podruhé… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marion Cotillard
Marion Cotillard
zobrazit profil Petr Kostka
Petr Kostka
zobrazit profil Nina Jiránková
Nina Jiránková
zobrazit profil Michalina Olszańska
Michalina Olszańska
zobrazit profil Jana Šulcová
Jana Šulcová
zobrazit profil Rudolf Jelínek
Rudolf Jelínek
zobrazit profil Jiří Voskovec
Jiří Voskovec
zobrazit profil Vin Diesel
Vin Diesel