Vlastina Svátková

Datum narození: 9.3.1982
Místo narození: Myjava, Československo
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Vlastina Svátková se potkala s agentem 007. Hrála totiž v bondovce Casino Royale (2006), kde Jamese Bonda ztvárnil uhrančivý Daniel Craig.

Poprvé se Vlastina Svátková před televizní kameru postavila při natáčení seriálu režiséra Jiřího Adamce Pojišťovna štěstí (2004), kde hlavní role ztvárnili Miroslav Etzler, Kateřina Brožová a Alena Antalová.

Do úplně jiného světa se Vlastina Svátková dostala v bondovce. Objevila se v Casinu Royale (2006) režiséra Martina Campbella, kde agenta 007 ztvárnil Daniel Craig. V 15dílném komediálním seriálu Černá sanitka se na place potkala s českými hvězdami: Romanem Zachem, Jitkou Schneiderovou, či Evou Decastelo. Jednu z vedlejších rolí dostala od scénáristy a režiséra komedie Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka, který si za představitelku hlavní postavy vybral Elišku Balzerovou.

Ženou, která si zasloužila první místo v seznamu herců, Vlastina Sváčková obsadila ve dvoudílném thrilleru podle osudu jednoho z údajně největších českých zločinců – Radovana KrejčířeGangster Ka a Gangster Ka 2 Afričan, kde se potkala mj. s Hynkem Čermákem či Predragem Bjelacem. Hlavní roli Vlastina Svátková dostala ve filmu Touha motýla. Režisérem a scénáristou snímku byl její bývalý manžel Dan Svátek.

Vlastina Svátková se narodila v Myjavě, vystudovala pedagogiku v Bratislavě a masmedialní komunikaci v Trnavě, pracovala jako redaktorka v magazínu Elle. V roce 2005 se tehdy začínající herečka vdala za filmového režiséra, scénáristu, producenta a herce Dana Svátka. Mají spolu dva syna. Rozvodem svůj svazek ukončili v roce 2013. Slovenská herečka poté chodila s producentem Adamem Dvořákem a v srpnu 2016 se objevila po boku filmaře Jiřího Kounického.

VŠE O VLASTINĚ SVÁTKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

 

 

Články o celebritě

Tanečník ze StarDance Marek Dědík se řítí do chomoutu! Pochlubil se prsteny a šaty Tanečník ze StarDance Marek Dědík se řítí do chomoutu! Pochlubil se prsteny a šaty Tanečník Marek Dědík (35) už stříhá metr, kdy se z něj stane ženáč. Se svou snoubenkou Terezou finišují… číst článek
Herečka Vlastina Svátková: Brutální alergická reakce! Takhle dopadla... Herečka Vlastina Svátková: Brutální alergická reakce! Takhle dopadla... Zničehonic Vlastina Svátková (36) zažívá starosti jara na vlastní kůži. Hvězda filmu Gangster Ka… číst článek
Je to bezpečné? Vlastina Svátková nechala syny v kině a šla nakupovat s kočárem! Je to bezpečné? Vlastina Svátková nechala syny v kině a šla nakupovat s kočárem! Herečka Vlastina Svátková (35) zřejmě nutně potřebovala nakoupit, ale se syny a malým dítětem v kočárku… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anežka Rusevová
Anežka Rusevová
zobrazit profil Eva Holubová
Eva Holubová
zobrazit profil Radoslav Brzobohatý
Radoslav Brzobohatý
zobrazit profil Sabina Králová
Sabina Králová
zobrazit profil Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
zobrazit profil Meryl Streep
Meryl Streep
zobrazit profil Gustav Bubník
Gustav Bubník
zobrazit profil Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil