Vladislav Rousek

Datum narození: 7.5.1998
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herec Vladislav Rousek se stal jednou z dětských hvězd nekonečného nováckého seriálu Ulice. Znám je také z reklam, které fotí a natáčí od útlého věku.

Představitel zlobivého Boríska v Ulici TV Nova Vladislav Rousek se objevil také v dramatickém seriálu Soukromé pasti (2008). Hlavní role v něm ztvárnili mj. Zdena Studenková, Jan BudařMarek DanielKlára Issová a Roman Zach. Drobnou roli Vladislav Rousek dostal v německo-britském válečném snímku Červený barón, kde se z českých herců uplatnili Richard Krajčo, Igor Chmela či Lukáš Příkazký, a též v televizní inscenaci Karambol režiséra Petra Slavíka, který do hlavních rolí svého dramatu obsadil Jiřího Langmajera a Jitku Schneiderovou.

VLADISLAV ROUSEK A MILIONOVÉ DĚTI Z ULICE

Kromě práce před kamerou Vladislava Rouska baví recitace, zpěv či hraní na flétnu. V roce 2006 navštěvoval letní hereckou školu. Od roku 2005 pravidelně natáčí a fotí reklamy. Jak ale ostatně předvedl v seriálu Ulice, není to kluk, co vysedává v koutě, takže kromě svého uměleckého zaměření se věnuje i sportu. Rád si zahraje fotbal, jezdí na kole, lyžích a na bruslích. Zajímá se také o skauting a jako většina jeho vrstevníků často vysedává u počítače.