Misha (Michael Florian)

Datum narození: 2.1.2007
Místo narození: Brno
Profese: youtuber

Související celebrity

Životopis

Misha, vlastním jménem Michael Florian, je nejmladší český youtuber, jenž zaujal i v zahraničí. Na svých YouTube kanálech překročil hranici půl milionu odběratelů.

Michael Florian alias Misha je asi nejvýraznější a nejdiskutovanější osobností českého a slovenského YouTube. Jeho kanál Mishovy šílenosti vznikl už v roce 2014, ale zvrat přišel až začátkem roku 2016. To Misha nazpíval známý Minecraft Song, který k listopadu 2016 nasbíral přes 5 milionů zhlédnutí.

Druhým zlomem Mishovy kariéry youtubera byla píseň Pokémon Go Song, které si všimla i zahraniční média. Britský server UNILAD se o Mishovi zmínil na Facebooku, že tak trochu jako Pokémon vypadá. Ke konci roku 2016 pokořil na svých YouTube kanálech hranici 600 tisíc odběratelů.

Michael Florian alias Misha na Blesk.cz

Mishovi s jeho YouTube kanálem i videi pomáhá starší bratr Oldřich. Toho internetová populace zná pod pseudonymem Metadon. Misha se "vyjadřuje" i k politickým tématům. Na svém kanálu zveřejnil kontroverzní 2016 Presidential Election Song k prezidentským volbám v USA, kde uráží kandidáty Donalda Trumpa a Hillary Clintonovou.

Michael Florian alias Misha pochází z Brna a na natáčení jeho šíleností se podílí celá rodina. Jeho video sdílel i nejodebíranější youtuber PewDiePie. Mishovy videa rozdělují veřejnost a mají několik milionů zhlédnutí. Z "haterů" si ale rodina Florianových nic nedělá. Hyperaktivní jedničkář Misha občas pošle svým odpůrcům nějaký ten jízlivý vzkaz.

Misha - League of Legends Song