Vojtěch Drahokoupil

Datum narození: 31.8.1995
Místo narození: Liberec
Profese: zpěvák a skladatel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil je skladatel chlapecké skupiny New Element. Do povědomí divácké veřejnosti se dostal také hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie.

Boy band New Element, tedy i její zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil, se proslavili zejména albem Znamení (2014). Hity se staly skladby Jak Ti to říct, Já vím, že chceš nebo Víc než krásná.

Následně dostal Vojtěch Drahokoupil nabídku na jednu z hlavních rolí v celosvětově známém muzikálu Romeo a Julie, představení z pera Gérarda Presgurvice, které přináší klasický příběh Williama Shakespearea o lásce Romea a Julie, znepřátelených rodech a tragické smrti zoufalé mladé dvojice. Hrát v něm měla mj. i Jitka Čvančarová či Daniel Hůlka. Po fiasku, které po několikaměsíčním zkoušení předvedl původní producentský tým ve Foru Karlín, se muzikál v květnu 2016 pod hlavičkou Musical Production Emy Krahulíkové začal v květnu 2016 uvádět v pražském Divadle Hybernia.

Zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil byl z problémů s muzikálem zklamaný, přesto však si jeho zkoušení užil. „Herectví mě moc baví. Toto je cesta, kterou bych se chtěl do budoucna vydat,” svěřil se v médiích.

Fanynkami stíhaný Vojtěch Drahokoupil, jemuž na podiu přistávají kalhotky, chodil s o tři roky mladší herečkou Gabrielou Helcovou, která se mihla v seriálech Svatby v Benátkách či Případy 1. oddělení. Jejich vztah ale nevydržel. Muzikálový Romeo na jaře 2016 prozradil, že se dal dohromady s tanečnicí Denisou Sýkorovou, s níž se seznámil v rámci práce na Shakespearově dramatu.

 

Články o celebritě

Nejšílenější halloweenské kostýmy z Česka i ze světa: Peštová a Maxová jako odpudivé existence! Nejšílenější halloweenské kostýmy z Česka i ze světa: Peštová a Maxová jako odpudivé existence! Horor z pláten kin a obrazovek na ulicích, v barech a domácnostech. Tak to vypadalo u Daniely Peštové… číst článek
Tvoje tvář má známý hlas: Révaiovi pomohl  k vítězství sliz! Tvoje tvář má známý hlas: Révaiovi pomohl k vítězství sliz! Dřina, která se vyplatila. Tak dopadla sobotní proměna v show Tvoje tvář má známý hlas pro Jana Révaie… číst článek
Pomoc na pódiu pro zraněného Jaškówa v Tváři: Vytvoří duo s Hámou! Pomoc na pódiu pro zraněného Jaškówa v Tváři: Vytvoří duo s Hámou! Odstoupení Roberta Jaškówa (48), který se minulý týden zranil před natáčením osmého dílu show Tvoje… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová
zobrazit profil Petr Janda
Petr Janda
zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček
zobrazit profil Voxel (Václav Lebeda)
Voxel (Václav Lebeda)
zobrazit profil Vlastimil Třešňák
Vlastimil Třešňák
zobrazit profil Filip Jankovič
Filip Jankovič
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek