Vojtěch Drahokoupil

Datum narození: 31.8.1995
Místo narození: Liberec
Profese: zpěvák a skladatel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil je skladatel chlapecké skupiny New Element. Do povědomí divácké veřejnosti se dostal také hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie.

Boy band New Element, tedy i její zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil, se proslavili zejména albem Znamení (2014). Hity se staly skladby Jak Ti to říct, Já vím, že chceš nebo Víc než krásná.

Následně dostal Vojtěch Drahokoupil nabídku na jednu z hlavních rolí v celosvětově známém muzikálu Romeo a Julie, představení z pera Gérarda Presgurvice, které přináší klasický příběh Williama Shakespearea o lásce Romea a Julie, znepřátelených rodech a tragické smrti zoufalé mladé dvojice. Hrát v něm měla mj. i Jitka Čvančarová či Daniel Hůlka. Po fiasku, které po několikaměsíčním zkoušení předvedl původní producentský tým ve Foru Karlín, se muzikál v květnu 2016 pod hlavičkou Musical Production Emy Krahulíkové začal v květnu 2016 uvádět v pražském Divadle Hybernia.

Zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil byl z problémů s muzikálem zklamaný, přesto však si jeho zkoušení užil. „Herectví mě moc baví. Toto je cesta, kterou bych se chtěl do budoucna vydat,” svěřil se v médiích.

Fanynkami stíhaný Vojtěch Drahokoupil, jemuž na podiu přistávají kalhotky, chodil s o tři roky mladší herečkou Gabrielou Helcovou, která se mihla v seriálech Svatby v Benátkách či Případy 1. oddělení. Jejich vztah ale nevydržel. Muzikálový Romeo na jaře 2016 prozradil, že se dal dohromady s tanečnicí Denisou Sýkorovou, s níž se seznámil v rámci práce na Shakespearově dramatu.

 

Články o celebritě

Drahokoupila v Tváři mučí zuby: Po předkusu dostal rovnátka! Drahokoupila v Tváři mučí zuby: Po předkusu dostal rovnátka! Poslední dva díly páté řady show Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil (23) trpí. A mohou za… číst článek
Mašková z Tváře: Gombitová se pro ni stala noční můrou! Mašková z Tváře: Gombitová se pro ni stala noční můrou! Stres, nervozita a tréma se proměnily v slzy štěstí. Tak dopadl desátý díl páté řady show Tvoje tvář… číst článek
Narozeninová oslava Sokola v Tváři: Dostal dort a... miliony! Narozeninová oslava Sokola v Tváři: Dostal dort a... miliony! Tvář změnila Ondřeji Sokolovi (47) život. Nejen, že s ním díky soutěži slaví narozeniny statisíce… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber
zobrazit profil Petr Janda
Petr Janda
zobrazit profil Adam Levine
Adam Levine
zobrazit profil Dannie (Daniela Langoska Samoura)
Dannie (Daniela Langoska Samoura)
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Jessica Simpson
Jessica Simpson
zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil