Vojtěch Drahokoupil

Datum narození: 31.8.1995
Místo narození: Liberec
Profese: zpěvák a skladatel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil je skladatel chlapecké skupiny New Element. Do povědomí divácké veřejnosti se dostal také hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie.

Boy band New Element, tedy i její zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil, se proslavili zejména albem Znamení (2014). Hity se staly skladby Jak Ti to říct, Já vím, že chceš nebo Víc než krásná.

Následně dostal Vojtěch Drahokoupil nabídku na jednu z hlavních rolí v celosvětově známém muzikálu Romeo a Julie, představení z pera Gérarda Presgurvice, které přináší klasický příběh Williama Shakespearea o lásce Romea a Julie, znepřátelených rodech a tragické smrti zoufalé mladé dvojice. Hrát v něm měla mj. i Jitka Čvančarová či Daniel Hůlka. Po fiasku, které po několikaměsíčním zkoušení předvedl původní producentský tým ve Foru Karlín, se muzikál v květnu 2016 pod hlavičkou Musical Production Emy Krahulíkové začal v květnu 2016 uvádět v pražském Divadle Hybernia.

Zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil byl z problémů s muzikálem zklamaný, přesto však si jeho zkoušení užil. „Herectví mě moc baví. Toto je cesta, kterou bych se chtěl do budoucna vydat,” svěřil se v médiích.

Fanynkami stíhaný Vojtěch Drahokoupil, jemuž na podiu přistávají kalhotky, chodil s o tři roky mladší herečkou Gabrielou Helcovou, která se mihla v seriálech Svatby v Benátkách či Případy 1. oddělení. Jejich vztah ale nevydržel. Muzikálový Romeo na jaře 2016 prozradil, že se dal dohromady s tanečnicí Denisou Sýkorovou, s níž se seznámil v rámci práce na Shakespearově dramatu.

 

Články o celebritě

Uniklo z nové Tváře: SuperStar Tereza Mašková se změnila k horšímu! Uniklo z nové Tváře: SuperStar Tereza Mašková se změnila k horšímu! Poslední vítězka SuperStar Tereza Mašková (22) už zkouší proměny v další řadě show Tvoje tvář má… číst článek
Zlatíčko Blesku Mína, která v šesti porazila leukemii: Točí klip s hvězdou Tváře a má miliony diváků Zlatíčko Blesku Mína, která v šesti porazila leukemii: Točí klip s hvězdou Tváře a má miliony diváků Pamatujete si na Dominiku Elischerovou alias Mínu? V šesti letech dojala svým příběhem celé Česko… číst článek
Před startem Tváře už je jasný NEJ bavič! Koukněte na jeho číro! Před startem Tváře už je jasný NEJ bavič! Koukněte na jeho číro! Když se na tiskovce Novy objevil muž s „pankáčským“ čírem na hlavě, dlouho všem trvalo, než jim došlo,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Rytmus (Patrik Vrbovský)
Rytmus (Patrik Vrbovský)
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé