Nikol Moravcová

Datum narození: 8.7.1987
Místo narození: Most
Výška: 180 cm
Profese: moderátorka, herečka, bývalá modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou a dále Karla Rodena, Bolka Polívku, Elišku Balzerovou, Jiřího Mádla či Annu Stropnickou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde ústřední postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura. S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014), kde hráli mj. Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Iva Janžurová, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Tatiana Vilhelmová, a v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z klíčových postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí. Účinkovala i v reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si bere staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ – tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

VŠE O NIKOL MORAVCOVÉ NAJDETE ZDE

 

Články o celebritě

Které hvězdy trávily Silvestra v zahraničí? Klus s rodinou u moře, Mareš ve Vegas! Které hvězdy trávily Silvestra v zahraničí? Klus s rodinou u moře, Mareš ve Vegas! Jak na Nový rok, tak po celý rok. Toho se zřejmě drží i některé celebrity, které si zajímavé cesty… číst článek
Zamilovaná Moravcová: Něžnosti se snoubencem ze seznamky! Zamilovaná Moravcová: Něžnosti se snoubencem ze seznamky! Dlouho měla smůlu na chlapy, až se přihlásila na seznamku a potkala muže svých snů. Teď se Nikol… číst článek
Nikol Moravcová: Svatba bude příští rok, ale už je vše naplánované! Nikol Moravcová: Svatba bude příští rok, ale už je vše naplánované! Blogerka Nikol Moravcová v červenci kývla na žádost o ruku a okamžitě začala plánovat svatbu. Co… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura