Nikol Moravcová

Datum narození: 8.7.1987
Místo narození: Most
Výška: 180 cm
Profese: moderátorka, herečka, bývalá modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde ústřední postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura. S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

Své atraktivní tělo Nikol Moravcováedvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014), a v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z klíčových postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Zlobivá Nikol Moravcová na sebe práskla, že hazardovala se životem v nelegálních závodech Zlobivá Nikol Moravcová na sebe práskla, že hazardovala se životem v nelegálních závodech Nikol Moravcová (30) ač je to zástupkyně ženského pohlaví, blondýnka co má ráda módu, může klamat… číst článek
Odvážná Nikol Moravcová na sebe práskla, že hazardovala se životem v nelegálních závodech Odvážná Nikol Moravcová na sebe práskla, že hazardovala se životem v nelegálních závodech Moderátorka a herečka Nikol Moravcová (30) se už brzy společně s dalšími odvážlivci pustí do adrenalinových… číst článek
Ben Cristovao přiznal, kvůli komu se snaží riskovat zodpovědně Ben Cristovao přiznal, kvůli komu se snaží riskovat zodpovědně Ben Cristovao (30) se do všeho vrhá po hlavě, žádná výzva mu není cizí. Přiznal, že mnohdy si sám… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš