Nikol Moravcová

Datum narození: 8.7.1987
Místo narození: Most
Výška: 180 cm
Profese: moderátorka, herečka, bývalá modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou a dále Karla Rodena, Bolka Polívku, Elišku Balzerovou, Jiřího Mádla či Annu Stropnickou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde ústřední postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura. S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014), kde hráli mj. Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Iva Janžurová, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Tatiana Vilhelmová, a v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z klíčových postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí. Účinkovala i v reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si bere staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ – tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

VŠE O NIKOL MORAVCOVÉ NAJDETE ZDE

 

Články o celebritě

Brutální útok na kadeřníka celebrit Zapoměla: Vymlácené zuby, roztržené obočí a otřes Brutální útok na kadeřníka celebrit Zapoměla: Vymlácené zuby, roztržené obočí a otřes Pro dobrotu na žebrotu. Tak se teď cítí kadeřník Michal Zapoměl, který se pokoušel pomoct svému kamarádovi,… číst článek
Blogerka Nikol Moravcová prozradila datum svatby! Pozvala skoro 300 lidí Blogerka Nikol Moravcová prozradila datum svatby! Pozvala skoro 300 lidí Zatímco některé celebrity svou veselku do poslední chvíle úzkostlivě tají, moderátorka a blogerka… číst článek
Freimanová babičkou! Dcera čeká mimčo s EX Prachařové Freimanová babičkou! Dcera čeká mimčo s EX Prachařové Už za měsíc přivede na svět své první miminko dcera Veroniky Freimanové (62). číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Adela Banášová
Adela Banášová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný