Nikol Moravcová

Datum narození: 8.7.1987
Místo narození: Most
Výška: 180 cm
Profese: moderátorka, herečka, bývalá modelka, Miss Internet 2006
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznímila ne jaře předchozího roku na seznamce.

 

Články o celebritě

Vdaná Nikol Moravcová: Po svatbě přišli o doklady, peněženku i počítač! Vdaná Nikol Moravcová: Po svatbě přišli o doklady, peněženku i počítač! Blogerka Nikol Moravcová (31) řekla v sobotu 18. srpna v 18 hodin ANO svému snoubenci Karolovi. V… číst článek
Policajt z Vinařů se tajně oženil v zahraničí! Která dáma nahradila herečku Zuzanu Vejvodovou? Policajt z Vinařů se tajně oženil v zahraničí! Která dáma nahradila herečku Zuzanu Vejvodovou? Hvězda Vinařů nebo Okresního přeboru Pavel Nečas (52) se v sobotu tajně oženil v zahraničí! Ale ne… číst článek
Odvážná Nikol Moravcová na sebe práskla, že hazardovala se životem v nelegálních závodech Odvážná Nikol Moravcová na sebe práskla, že hazardovala se životem v nelegálních závodech Moderátorka a herečka Nikol Moravcová (30) se už brzy společně s dalšími odvážlivci pustí do adrenalinových… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá