Carmen Electra

Datum narození: 20.4.1972
Místo narození: Ohio, USA
Výška: 159 cm
Profese: herečka,modelka,zpěvačka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Smyslná herečka Carmen Electra je hvězdou komediálního hororu Scary Movie - Děsnej biják. Populární se stala i díky roli v Pobřežní hlídce, kde vystřídala Pamelu Anderson.

Carmen Electra, pravým jménem Tara Leigh Patrick, byla v 9 letech vybrána pro studium na speciální škole pro tvůrčí a herecká umění School of Creative and Performing Arts. Na této škole měla hodiny zpěvu a jako teenager tancovala v muzikálech a vytvářela své vlastní choreografie pro školní divadelní soubor. Jejím prvním velký úspěchem bylo získání nahrávací smlouvy v Los Angeles roku 1987, to jí bylo zrovna 15 let.

Carmen Electra se přestěhovala do Los Angeles v Kalifornii, kde se seznámila se zpěvákem Princem. V roce 1992 po všech setkáních a zkoušeních s Princem, podepsala smlouvu s jeho společností Paisley Park Records label. Princ s ní začal spolupracovat, jelikož se mu zdála jako bohyně. Dostal ji do různých reklam, do časopisu Rolling Slone a na MTV. Později se Prince stal jejím oficiálním přítelem. Tento vztah však neměl dlouhé trvání.

Poté nahrála svou první desku. Carmen Electra byla ukázková hvězdička, která rychle vyroste a zase velmi rychle spadne. Její jméno Carmen Electra, už po roce nikdo neznal. Carmen Electra také pózovala nahá pro Playboy

V lednu 1997 New York Daily News oznámil, že Carmen Electra jde nahradit Pamelu Anderson v seriálu Pobřežní hlídka. O několik měsíců pozděli, podepsala Carmen Electra na tuto roli smlouvu, která trvala čtyři roky.

Objevila se také v komické knize, kde se stala národním mluvčím Budweiseru a získala malou roli v Dust & Stardust (Prach a hvězdný prach). Film byl o Hollywoodu.

O rok později se objevila v komediálním hororu Scary Movie. Komedie, která kopíruje hororový film Vřískot a parodicky cituje z celé řady dalších známých hororových scén. O další rok později si zahraje menší roli ve filmu Get Over It, kde si hlavní roli zahrála Kristen Dunst.

V roce 1998 se Carmen Electra provdala za basketbalistu Dennise Rodmena. Podle jejích slov to bylo velmi nepovedené manžesltví. Přiznala, že v době manželství hodně pila. Alkohol jí také pomáhal vyrovnat se se smrtí její matky.

Carmen Electra byla ženou kytaristy Dava Navarra. O tomto manželství prý nechce ani slyšet. Románek měla Carmen Electra i s rockerkou Joan Jett, nebo hudebníkem B-Realem.

Carmen Electra byla také čtyři roky zasnoubená s amerických rockerem Robem Pattersonem. Opustila ho kvůli románku s movitým porotcem amerického x Fctoru Simonem Cowellem.

Právě kvůli expříteli Robertu Pattersonovi přišla v roce 2014 Carmen Electra o svého dalšího snoubence, modního návrháře Tala Coopermana. S Robem Pattersonem se totiž Camen Electra líbala.