Ivan Bartoš

Datum narození: 20.3.1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: politický aktivista, IT specialista, DJ
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Politicky aktivista Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji.

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

VŠE O PARLAMENTNÍCH VOLBÁCH 2017 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Pirát Bartoš o marihuaně a alkoholu: Abstinuji a vidím věci s čistou hlavou Pirát Bartoš o marihuaně a alkoholu: Abstinuji a vidím věci s čistou hlavou V Praze probíhá festival konopí a v metru zní, že lidé se sníženými schopnostmi orientace či pohybu… číst článek
Požitky předsedů, hospodaření stran, počty členů…Kdo si nahrabal? Požitky předsedů, hospodaření stran, počty členů…Kdo si nahrabal? Politika je zlatonosný potok, který nikdy nevysychá. Štědře ho totiž napájí stát. Někdo z něj sice… číst článek
Pirát Bartoš: Okamuru rád nemám, Zeman je velký stratég. A proč nepozvali Babišovo ANO? Pirát Bartoš: Okamuru rád nemám, Zeman je velký stratég. A proč nepozvali Babišovo ANO? Na schůzku stran nepozvali ANO, šéf Pirátů Ivan Bartoš vysvětloval ve studiu Blesku, proč tomu tak… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Martin Zbrožek
Martin Zbrožek
zobrazit profil Lukáš Filip
Lukáš Filip
zobrazit profil Michaela Krupičková
Michaela Krupičková
zobrazit profil Joakim Brodén
Joakim Brodén
zobrazit profil Marie Štípková
Marie Štípková
zobrazit profil Miroslav Cipra
Miroslav Cipra
zobrazit profil Tim Burton
Tim Burton
zobrazit profil Dan Ťok
Dan Ťok