Ivan Bartoš

Datum narození: 20.3.1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: politický aktivista, IT specialista, DJ
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Politicky aktivista Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji.

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

VŠE O PARLAMENTNÍCH VOLBÁCH 2017 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Pirát Bartoš řeší další lidoveckou „zradu“. Bělobrádek: Hulí slušnej matroš Pirát Bartoš řeší další lidoveckou „zradu“. Bělobrádek: Hulí slušnej matroš Rozpad koalice KDU-ČSL a Starostů (STAN) vyhlíží hladově Česká pirátská strana. Šéf Ivan Bartoš už… číst článek
Babiš dal znovu košem Moravcovi. Nepřišel prý kvůli nemoci v rodině Babiš dal znovu košem Moravcovi. Nepřišel prý kvůli nemoci v rodině Šéf hnutí ANO a bývalý ministr financí opět odmítl diskusi v politickém pořadu České televize Otázky… číst článek
Kandidáti do poslanecké sněmovny ve volbách 2017 Kandidáti do poslanecké sněmovny ve volbách 2017 Přehled kandidujících stran a jejich lídrů. Co musí kandidující strany splnit pro volby 2017 a kolik… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jan Svěrák
Jan Svěrák
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Pavel Šporcl
Pavel Šporcl
zobrazit profil Petr Adámek
Petr Adámek
zobrazit profil Sean Ellis
Sean Ellis
zobrazit profil Filip Jícha
Filip Jícha
zobrazit profil Ondřej Veselý
Ondřej Veselý
zobrazit profil Vítězslav Maláč
Vítězslav Maláč