Ivan Bartoš

Datum narození: 20.3.1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: politický aktivista, IT specialista, DJ
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Politicky aktivista Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České strany pirátské.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. Angažuje se také v aktivitách souvisejících s DIY kulturou. Jako diskžokej mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Jan Meduna
Jan Meduna
zobrazit profil Ivo Pavlík
Ivo Pavlík
zobrazit profil Jan Mládek
Jan Mládek
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Olga Sehnalová
Olga Sehnalová
zobrazit profil Markéta Stehlíková
Markéta Stehlíková
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová