Ivan Bartoš

Datum narození: 20.3.1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: Předseda Pirátské strany
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji.

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

VŠE O PARLAMENTNÍCH VOLBÁCH 2017 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Babiš věří blonďaté Ditě. Charanzová má být jedničkou do eurovoleb. Koho nabídnou další? Babiš věří blonďaté Ditě. Charanzová má být jedničkou do eurovoleb. Koho nabídnou další? Další volby pomalu klepou na dveře. Až do roku 2027 musíme být neustále ve střehu. A politici také.… číst článek
Babiš je mezi politiky dál nejpopulárnější. Bartoš mu ale šlape na paty Babiš je mezi politiky dál nejpopulárnější. Bartoš mu ale šlape na paty Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš zůstává nadále nejpopulárnějším politikem. Aspoň… číst článek
Schwarzenberg se obává o osud Česka. Poslanci velebili první republiku, v níž se narodil Schwarzenberg se obává o osud Česka. Poslanci velebili první republiku, v níž se narodil K první republice vystoupili ve Sněmovně v pátek mnozí, ale také jeden pamětník, který ji zažil -… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Kristýna Nerudová
Kristýna Nerudová
zobrazit profil Lucy Liu
Lucy Liu
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Pavel Šedlbauer
Pavel Šedlbauer
zobrazit profil Sara Sandeva
Sara Sandeva
zobrazit profil Hynek Čermák
Hynek Čermák
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková