Dávid Hodek

Datum narození: 19.9.1997
Místo narození: Komárno, Slovenská republika
Profese: bubeník, skladatel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenský hudebník Dávid Hodek, bubeník, skladatel a výtvarník, vytvořil milenecký pár se svou kamarádkou z dětství, úspěšnou zpěvačkou Monikou Bagárovou.

Dávid Hodek pochází z umělecké rodiny. Jeho dědeček a otec jsou hudebníci, maminka baletka. Bubnovat začal jako zázračné dítě již ve třech letech. Ve čtyřech už měl profesionálního učitele a ve dvanácti získal svou první cenu, a to v Rakousku.

V roce 2015 začal Dávid Hodek koncertovat se slavným orchestrem Gustav Brom Big Band. Hrál v řadě formací po boku mnoha uznávaných umělců a jazzových hudebníků. Jeho talent ocenili takoví mistři, jako jsou John Pattituci, Poogie Bell, Jojo Mayer či Chris Dave. Přestože Dávid Hodek zůstal věrný bubnům, začal se věnovat i skládání a produkování hudby všech žánrů pro řadu umělců.

Talentovaný slovenský hudebník Dávid Hodek se dal dohromady se zpěvačkou Monikou Bagárovou, s níž se zná od dětství. Atraktivní a úspěšná finalistka Česko Slovenské SuperStar vztah s o tři roky mladším nadaným mladíkem vytvořila pár poté, co se v listopadu 2016 rozešla s bohatým Američanem.

 

Další Hudebníci

zobrazit profil Kristina Barta
Kristina Barta
zobrazit profil Martina Bárta
Martina Bárta
zobrazit profil Vítězslav Vávra
Vítězslav Vávra
zobrazit profil Milan Pilar
Milan Pilar
zobrazit profil František Táborský
František Táborský
zobrazit profil Dávid Hodek
Dávid Hodek
zobrazit profil Ladislav Gerendáš
Ladislav Gerendáš
zobrazit profil Marek Fryčák
Marek Fryčák