Michaela Šmídová

Profese: moderátorka

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Michaela Šmídová se stala tváří nové zpravodajské relace TN2 stanice Nova 2 (dříve Smíchov), která se začala vysílat v únoru 2017.

Sympatická Michaela Šmídová vystudovala mezinárodní vztahy. Na TV Nova začínala jako zahraniční redaktorka, k čemuž ji předurčoval i fakt, že hovoří plynně italsky, francouzsky, německy a anglicky. Posléze zkoušela také českou politiku, doprovázela i politiky na zahraničních cestách. Dokonce byla přítomna volbě papeže.

Postupně se Michaela Šmídová vypracovala na post moderátorky Televizních novin. Roku 2017, tedy osmý rok své práce na Nově, se stala moderátorkou nové zpravodajské relace TN2. Jde o živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších informací, který monitoruje zejména události, jež se staly v ČR a ve světě v čase od konce hlavních zpráv do 22 hodin. Dále pak informuje o hlavních událostech uplynulého dne. Diváci tento pořad, který též moderuje Karel Kopeček, mohou sledovat na stanici Nova 2 (dříve Smíchov) každý všední den večer. 

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová