Andrea Jiskrová

Profese: houslistka, hudebnice, učitelka hudby

Související celebrity

Životopis

Houslistka Andrea Jiskrová se prý stala milenkou hudebníka Václava Noida Bárty v době, kdy měl velmi napjaté vztahy s manželkou, modelkou Gabrielou Dvořákovou, jejichž rozvod byl na spadnutí.

Když se profláklo, že atraktivní hudebnice Andrea Jiskrová má románek s Václavem Noidem Bártou, ocitla se bez střechy nad hlavou, protože ji její expřítel Martin Salavec vyhodil z bytu. Navíc s ní ukončil spolupráci, což je pro hudebnici, které se staral o management, další velká nepříjemnost. Dokonce prý nemá ani přístup k účtům na sociálních sítích.

ANDREA JISKROVÁ – STŘET S REALITOU

„Řekl jsem Andree, že pokud je Noid tak skvělý, vybuduje s ní kariéru od začátku a pomůže jí,“ vysvětlil Martin Salavec webu expres.cz. Kromě toho, že houslistce se příliš nedaří po stránce pracovní, nestýká se prý ani s Václavem Noidem Bártou. Zpěvák je totiž zaměstnán přípravami na rozvod s modelkou Gabrielou Dvořákovou a ví, že historky o jeho pletkách by u soudu nevyzněly dobře.

O ANDREE JISKROVÉ ČTĚTE ZDE>>

„K celé kauze mohu dodat pouze toto. S panem Salavcem jsem se rozešla. Poté se mi vloupal do mé osobní korespondence,“ prohlásila pro web super.cz Andrea Jiskrová. „Nyní vidím, že pokud jsem se s ním rozešla, udělala jsem správně. Jeho následné kroky ať si každý posoudí sám. Rozesílá vše do novin. A k dotazu na Václava mohu říci, že je to výborný muzikant. Těm, co hodnotí jeho osobní život, nelze než vzkázat, že kritiků zde máme plno. Co se týká mého vztahu s Václavem, domluvili jsme se na spolupráci při tvorbě filmové hudby. Myslím, že jsou na světě mnohem, ale mnohem podstatnější věci, než je tato směšná kauza,“ dodala houslistka a učitelka hudby.