Michaela Gemrotová

Místo narození: Písek
Profese: zpěvačka

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Gemrotová se představila jak hlavními rolemi v opeře, tak v muzikálech mj. Fantom opery. Za své působení v Česku i v zahraničí získala řadu ocenění.

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (narozena 1986) po absolvování Gymnázia Jana Nerudy s hudebním zaměřením studovala na Pražské konzervatoři. Roku 2008 byla přijata na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Studia ukončila na AMU v Praze.

MICHAELA GEMROTOVÁ NAFOTILA SEXY KALENDÁŘ

Jako operní zpěvačka Michaela Gemrotová vystupovala na mnoha zahraničních pódiích. Roku 2013 začala hostovat v Národním divadle v Praze. Mezi role, které ztvárnila, patří Markétka z Fausta, Zuzanka z Figarovy svatby, Papagena z Kouzelné flétny či Lidka z Dvou vdov.

Přestože Michaela Gemrotová preferuje operu, nebrání se ani jiným žánrům. Do jejího repertoáru patří známé skladby od chansonu, přes pop, muzikál až k písním rockovým. Roku 2012 se stala sólistkou Rockové opery Praha. Nevyhýbá se ani různým akcím, zpívala např. na svatbě modelky Kateřiny Votavové.

MICHAELA GERMOTOVÁ ZDEMOLOVALA AUTO

Na muzikálových scénách se Michaela Gemrotová předvedla v hlavní roli ve Fantomovi opery po boku Mariána Vojtka, dále pak zazářila v Plesu upírů, kde se v ztvárnění postavy Sáry alternovala s Natálií Grossovou, či v Angelice.

O MICHAELE GEMROTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Úspěšná Michaela Gemrotová je držitelkou řady ocenění. Jmenujme např. zařazení mezi Young Czech Talent roku 2008, II. místo na Mezinárodní soutěži A. Dvořáka v Karlových Varech 2008, cenu za nejlepší interpretaci díla A. Dvořáka z roku 2011 nebo zvláštní cenu prezidenta Běloruska z Mezinárodního festivalu Slovansky bazar ve Vitebsku 2016.

 

Články o celebritě

Pepa Vágner se oženil v Řecku: Takovou svatbu jste ještě neviděli! Pepa Vágner se oženil v Řecku: Takovou svatbu jste ještě neviděli! Zpěvák Josef Vágner (27) si na řeckém ostrově Kréta vzal za manželku svou dlouholetou německou přítelkyni… číst článek
Pepa Vágner se oženil na Krétě! Hosté se sjeli z celého světa Pepa Vágner se oženil na Krétě! Hosté se sjeli z celého světa Zpěvák Josef Vágner (27) do toho praštil! Své půvabné německé snoubence Marlene řekl »ano« na exotické… číst článek
Natálka Grossová & spol.: Oprašují Fantoma! Natálka Grossová & spol.: Oprašují Fantoma! Beze strachu o budoucnost může být producent František Janeček (72). Na první oprašovací zkoušce… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Prince  (Rogers Nelson)
Prince (Rogers Nelson)
zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová
zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková