Michaela Gemrotová

Místo narození: Písek
Profese: zpěvačka

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Gemrotová se představila jak hlavními rolemi v opeře, tak v muzikálech mj. Fantom opery. Za své působení v Česku i v zahraničí získala řadu ocenění.

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (narozena 1986) po absolvování Gymnázia Jana Nerudy s hudebním zaměřením studovala na Pražské konzervatoři. Roku 2008 byla přijata na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Studia ukončila na AMU v Praze.

MICHAELA GEMROTOVÁ NAFOTILA SEXY KALENDÁŘ

Jako operní zpěvačka Michaela Gemrotová vystupovala na mnoha zahraničních pódiích. Roku 2013 začala hostovat v Národním divadle v Praze. Mezi role, které ztvárnila, patří Markétka z Fausta, Zuzanka z Figarovy svatby, Papagena z Kouzelné flétny či Lidka z Dvou vdov.

Přestože Michaela Gemrotová preferuje operu, nebrání se ani jiným žánrům. Do jejího repertoáru patří známé skladby od chansonu, přes pop, muzikál až k písním rockovým. Roku 2012 se stala sólistkou Rockové opery Praha. Nevyhýbá se ani různým akcím, zpívala např. na svatbě modelky Kateřiny Votavové.

MICHAELA GERMOTOVÁ ZDEMOLOVALA AUTO

Na muzikálových scénách se Michaela Gemrotová předvedla v hlavní roli ve Fantomovi opery po boku Mariána Vojtka, dále pak zazářila v Plesu upírů, kde se v ztvárnění postavy Sáry alternovala s Natálií Grossovou, či v Angelice.

O MICHAELE GEMROTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Úspěšná Michaela Gemrotová je držitelkou řady ocenění. Jmenujme např. zařazení mezi Young Czech Talent roku 2008, II. místo na Mezinárodní soutěži A. Dvořáka v Karlových Varech 2008, cenu za nejlepší interpretaci díla A. Dvořáka z roku 2011 nebo zvláštní cenu prezidenta Běloruska z Mezinárodního festivalu Slovansky bazar ve Vitebsku 2016.

 

Články o celebritě

Fantom opery Matuš (44) sbalil patnáctiletou. Krásná holčička, rozplývá se Fantom opery Matuš (44) sbalil patnáctiletou. Krásná holčička, rozplývá se Bohuš Matuš (44), známý například z muzikálů Ples upírů či Fantom opery, je opět šťastně zamilovaný.… číst článek
Jak hvězdy tráví víkend? Lucca se vyvaluje u bazénu, Onder sportuje! Jak hvězdy tráví víkend? Lucca se vyvaluje u bazénu, Onder sportuje! Sluníčko pálí jako čert a víkend představuje pro mnohé z nás možnost zajet si konečně někam k vodě… číst článek
Fantoma Opery oprašuje tělocvikář Jonáš z Hospody! Fantoma Opery oprašuje tělocvikář Jonáš z Hospody! Nečekanou posilu má vracející se Fantom Opery! Nejúspěšnější světový muzikál, který tři roky sbíral… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dolores O’Riordan
Dolores O’Riordan
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Iva Marešová
Iva Marešová
zobrazit profil Štefan Margita
Štefan Margita
zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil Chris Cornell
Chris Cornell
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie