Michaela Gemrotová

Místo narození: Písek
Profese: zpěvačka

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Gemrotová se představila jak hlavními rolemi v opeře, tak v muzikálech mj. Fantom opery. Za své působení v Česku i v zahraničí získala řadu ocenění.

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (narozena 1986) po absolvování Gymnázia Jana Nerudy s hudebním zaměřením studovala na Pražské konzervatoři. Roku 2008 byla přijata na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Studia ukončila na AMU v Praze.

MICHAELA GEMROTOVÁ NAFOTILA SEXY KALENDÁŘ

Jako operní zpěvačka Michaela Gemrotová vystupovala na mnoha zahraničních pódiích. Roku 2013 začala hostovat v Národním divadle v Praze. Mezi role, které ztvárnila, patří Markétka z Fausta, Zuzanka z Figarovy svatby, Papagena z Kouzelné flétny či Lidka z Dvou vdov.

Přestože Michaela Gemrotová preferuje operu, nebrání se ani jiným žánrům. Do jejího repertoáru patří známé skladby od chansonu, přes pop, muzikál až k písním rockovým. Roku 2012 se stala sólistkou Rockové opery Praha. Nevyhýbá se ani různým akcím, zpívala např. na svatbě modelky Kateřiny Votavové.

MICHAELA GERMOTOVÁ ZDEMOLOVALA AUTO

Na muzikálových scénách se Michaela Gemrotová předvedla v hlavní roli ve Fantomovi opery po boku Mariána Vojtka, dále pak zazářila v Plesu upírů, kde se v ztvárnění postavy Sáry alternovala s Natálií Grossovou, či v Angelice.

O MICHAELE GEMROTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Úspěšná Michaela Gemrotová je držitelkou řady ocenění. Jmenujme např. zařazení mezi Young Czech Talent roku 2008, II. místo na Mezinárodní soutěži A. Dvořáka v Karlových Varech 2008, cenu za nejlepší interpretaci díla A. Dvořáka z roku 2011 nebo zvláštní cenu prezidenta Běloruska z Mezinárodního festivalu Slovansky bazar ve Vitebsku 2016.

 

Články o celebritě

Natálka Grossová & spol.: Oprašují Fantoma! Natálka Grossová & spol.: Oprašují Fantoma! Beze strachu o budoucnost může být producent František Janeček (72). Na první oprašovací zkoušce… číst článek
Slavní se na Prvního máje líbali jako o život! Romantik Vojtek i dračice Hunčárová! Slavní se na Prvního máje líbali jako o život! Romantik Vojtek i dračice Hunčárová! Na Prvního máje by se zamilované páry měly líbat pod rozkvetlou třešní anebo prostě tam, kde se zrovna… číst článek
Vágner a Rosák v obležení playboy zajíčků! Na Vojtka a Kavalčíka dohlížely partnerky Vágner a Rosák v obležení playboy zajíčků! Na Vojtka a Kavalčíka dohlížely partnerky Když má muž na dosah ruky řadu krásných slečen ve svůdných kostýmcích, jen těžko se mu odolává. Výjimkou… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Peter Cmorik
Peter Cmorik
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Magda Malá
Magda Malá
zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Jaromír Nohavica
Jaromír Nohavica