Michaela Gemrotová

Místo narození: Písek
Profese: zpěvačka

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Gemrotová se představila jak hlavními rolemi v opeře, tak v muzikálech mj. Fantom opery. Za své působení v Česku i v zahraničí získala řadu ocenění.

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (narozena 1986) po absolvování Gymnázia Jana Nerudy s hudebním zaměřením studovala na Pražské konzervatoři. Roku 2008 byla přijata na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Studia ukončila na AMU v Praze.

MICHAELA GEMROTOVÁ NAFOTILA SEXY KALENDÁŘ

Jako operní zpěvačka Michaela Gemrotová vystupovala na mnoha zahraničních pódiích. Roku 2013 začala hostovat v Národním divadle v Praze. Mezi role, které ztvárnila, patří Markétka z Fausta, Zuzanka z Figarovy svatby, Papagena z Kouzelné flétny či Lidka z Dvou vdov.

Přestože Michaela Gemrotová preferuje operu, nebrání se ani jiným žánrům. Do jejího repertoáru patří známé skladby od chansonu, přes pop, muzikál až k písním rockovým. Roku 2012 se stala sólistkou Rockové opery Praha. Nevyhýbá se ani různým akcím, zpívala např. na svatbě modelky Kateřiny Votavové.

MICHAELA GERMOTOVÁ ZDEMOLOVALA AUTO

Na muzikálových scénách se Michaela Gemrotová předvedla v hlavní roli ve Fantomovi opery po boku Mariána Vojtka, dále pak zazářila v Plesu upírů, kde se v ztvárnění postavy Sáry alternovala s Natálií Grossovou, či v Angelice.

O MICHAELE GEMROTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Úspěšná Michaela Gemrotová je držitelkou řady ocenění. Jmenujme např. zařazení mezi Young Czech Talent roku 2008, II. místo na Mezinárodní soutěži A. Dvořáka v Karlových Varech 2008, cenu za nejlepší interpretaci díla A. Dvořáka z roku 2011 nebo zvláštní cenu prezidenta Běloruska z Mezinárodního festivalu Slovansky bazar ve Vitebsku 2016.

 

Články o celebritě

Bydlení slavných: Hnízdečko muzikálové zpěvačky Míšy Gemrotové! Bydlení slavných: Hnízdečko muzikálové zpěvačky Míšy Gemrotové! Krásný, slunný byt říká paní muzikálové zpěvačce Michaele Gemrotové (31). číst článek
Vnadná Nosková je na roztrhání: Hlásí vyprodáno Vnadná Nosková je na roztrhání: Hlásí vyprodáno Hvězda muzikálu Ples upírů Michaela Nosková si splnila před blížícími se 35. narozeninami velký sen!… číst článek
Gemrotová bojuje o návrat do Fantoma: Potrápil ji zánět hrtanu! Gemrotová bojuje o návrat do Fantoma: Potrápil ji zánět hrtanu! Nejúspěšnější v Česku uváděný muzikál posledních let, Fantom Opery, se po dvouleté pauze vrátí v… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Mirai Navrátil
Mirai Navrátil
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Nela Pocisková
Nela Pocisková
zobrazit profil Markéta Muchová
Markéta Muchová