Nicole Scherzinger

Datum narození: 29.6.1978
Místo narození: Honolulu, Havaj
Váha: 54 kg
Míry: 89-61-91
Výška: 165 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nicole Scherzinger je americká zpěvačka, tanečnice a někdejší frontmanka dívčí skupiny The Pussycat Dolls. Je také příležitostnou herečkou a modelkou.

Nicole Scherzinger, rodným jménem Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger, je především americkou zpěvačkou s havajsko-rusko-filipínskými kořeny. Narodila se a vyrůstala v rodině, která se živila v zábavním průmyslu. Měli vlastní televizní program, kde její matka byla hlavní tanečnicí. Když bylo Nicole šest let, rodina se přestěhovala do Louisville.

Odmala se chtěla Nicole Scherzinger prosadit v hudebním průmyslu. Nejdříve zpívala ve skupině Days of the New, poté v Popstars a nakonec se v roce 2005 stala vůdčí osobností populární dívčí kapely The Pussycat Dolls, se kterou vydala dvě úspěšná alba. V roce 2008 vydala tři sólové singly, které si ale nevedly dobře a celé album Killer Love tak dotočila až v roce 2011.

Nicole Scherzinger je také herečkou. Objevila se v epizodách seriálů, Jak jsem poznal vaši matku a Sabrina – mladá čarodějnice. Na stříbrném plátně si střihla vedlejší role ve snímcích, jako Buď v klidu (2005) s Johnem Travoltou nebo Muži v černém 3 (2012) po boku Willa Smithe.  

Nicole Scherzinger se objevila jako porotkyně v americké mutaci pěvecké soutěže X Factor a v populárním tanečním pořadu Dancing with the Stars. V roce 2012 se přiznala ke své 8 let trvající bulimii, když ještě vystupovala s The Pussycat Dolls. Je známa svým několikaletým vztahem s pilotem F1 Lewisem Hamiltonem, se kterým byla i zasnoubená, ale ze svatby sešlo. Dvojice definitivně ukončila svůj vztah v roce 2013. 

 

Články o celebritě

Exmilenec Šarapovové si užívá. Na dovolené protáhnul i sexy zpěvačku! Exmilenec Šarapovové si užívá. Na dovolené protáhnul i sexy zpěvačku! Lásko, pořádně se mnou zacvič! Asi tahle věta zpěvačky Nicole Scherzinger (39) předcházela tomu,… číst článek
Kvůli ní se vykašlal na formuli! Kdo je kráska, která stojí za šokujícím koncem Rosberga Kvůli ní se vykašlal na formuli! Kdo je kráska, která stojí za šokujícím koncem Rosberga Rozhodnutí Nika Rosberga (31) skončit v prestižní formuli 1 jen pár dnů poté, co konečně dobyl vysněný… číst článek
Halloweenský sex, nebo láska? Mezi Hamiltonem a Serenou to jiskří Halloweenský sex, nebo láska? Mezi Hamiltonem a Serenou to jiskří Byl to jen halloweenský sex, nebo vykvetla láska? Ano, dost možná se zrodil nový pár, a přímo galakticky… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková
zobrazit profil Jana Kratochvílová
Jana Kratochvílová
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Karolína Gudasová
Karolína Gudasová
zobrazit profil Cher (Cherilyn Sarkisian)
Cher (Cherilyn Sarkisian)
zobrazit profil Pavol Habera
Pavol Habera
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa