Bára Klementová

Profese: tlumočnice

Související celebrity

Životopis

Tlumočnice Bára Klementová se stala partnerkou o 23 let staršího zpěváka Daniela Hůlky, známého jak z řady muzikálů, tak milostných afér s kráskami zejména z branže.

Půvabná brunetka Bára Klementová, která se živí jako překladatelka, v době, kdy zpěváka Daniela Hůlku potkala, studovala jazyky na filozofické fakultě.

BÁRA KLEMENTOVÁ SE MAMINCE HŮLKY MOC LÍBÍ

„Seznámili jsme se před rokem a půl. Už si ani nepamatuju kde, v nějakém městě, kde jsem zpíval. Po koncertě jsem šel do restaurace a tam jsme se s Bárou potkali. Bylo nám spolu fajn a dali jsme si čísla a pořád si psali. No a najednou z toho vznikl vztah,“ svěřil se Daniel Hůlka v červenci 2017.

Zamilovaný zpěvák se pro svou lásku, o 23 let mladší Báru Klementovou, pustil do stavby domu. Má jít o romantický srub, v němž Daniel Hůlka počítá i s dětským pokojem. K nastěhování by měl být zřejmě někdy v létě 2018. V srpnu 2017 Daniel Hůlka Blesku oznámil, že je jeho jeho partnerka ve čtvrtém měsíci těhotenství. V říjnu 2017 se vzali v Las Vegas.

O BÁŘE KLEMENTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jak Daniel Hůlka, tak i jeho maminka Jarmila si prý pochvalují, že Bára Klementová není ze světa showbyznysu. Proslulý Dracula a známý skandalista má totiž za sebou již řadu nevydařených vztahů s půvabnými celebritami, jako jsou cvičitelka Olga Šípková, tanečnice Adéla Šeďová, Slavice Lucie Bílá, zpěvačka Iveta Bartošová, novinářka Pavlína Wolfová či mladičká finalistka SuperStar Šárka Vaňková. K oltáři si Daniel Hůlka odvedl tanečnici Libuši Vojtkovou, ale po roce se manželé rozešli.