Jan Kopečný

Datum narození: 9.8.1989
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zpěvák a muzikálový herec Jan Kopečný, jehož si mohli televizní diváci všimnout v soutěži Česko hledá Superstar, se stal benjamínkem čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Se zpěvem a hrou na akordeon Jan Kopečný začal na základní umělecké škole v rodných Českých Budějovicích. V roce 2006 se dostal v soutěži Česko hledá Superstar mezi deset nejlepších zpěváků, což mu pomohlo k roli prince v muzikálu Sněhurka a sedm trpaslíků.

ROZHOVOR S JANEM KOPEČNÝM>>

Posléze si zazpíval Romea v muzikálu Romeo a Julie, Rosenkranze ve světové verzi díla Janka Ledeckého Hamlet – The Rock Opera, hlavní roli ztvárnil v Casanovovi Zdeňka Bárty a Petra Markova. Muzikáloví nadšenci mohli Jana Kopečného také vidět v Tajemství Daniela Landy, dále pak v Adamovi a Evě Zdeňka Zelenky a Bohouše Josefa, v Sněhové královně, jako D´artagnana v Třech mušketýrech, v Přízraku Londýna, v Dětech ráje Michala Davida a Sagvana Tofiho či v dvojroli krále Ludvík XIV. a Filipa v Muži se železnou maskou.

V letech 2009 až 2012 byl Jan Kopečný sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu pod vedením Václava Hlaváče. V té době začal působit jako sólista ve Velkém dechovém orchestru města České Budějovice. Na tři roky se stal frontmanem Big Bandu Metroklub, později lídrem kapely DPH.

O JANU KOPEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2017 byl Jan Kopečný vybrán do čtvrté řady pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, a to společně s Anetou Krejčíkovou, Jitkou Boho, Leonou Machálkovou, Berenikou Kohoutovou, Tomášem Matonohou, Daliborem Gondíkem a Janem Maxiánem.

 

Články o celebritě

Náročné natáčení pro Maškovou: 5 hodin dlouhá proměna! Náročné natáčení pro Maškovou: 5 hodin dlouhá proměna! Trápení v maskérně čeká v soutěži Tvoje tvář má známý hlas Terezu Maškovou (22). Aby se »převtělila«… číst článek
Vágner a Rosák v obležení playboy zajíčků! Na Vojtka a Kavalčíka dohlížely partnerky Vágner a Rosák v obležení playboy zajíčků! Na Vojtka a Kavalčíka dohlížely partnerky Když má muž na dosah ruky řadu krásných slečen ve svůdných kostýmcích, jen těžko se mu odolává. Výjimkou… číst článek
Jan Kopečný z Hlasu: Skladatel Daniel Barták ho obvinil z krádeže písně! Jan Kopečný z Hlasu: Skladatel Daniel Barták ho obvinil z krádeže písně! Kdysi spolu tvořili skupinu DPH. Pak se skladatel Daniel Barták (37) a zpěváci Jan Kopečný (28) a… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jan Zahradník
Jan Zahradník
zobrazit profil Marcus  Schenkenberg
Marcus Schenkenberg
zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Anna Remková
Anna Remková
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Barbora Námerová scenáristka
Barbora Námerová scenáristka
zobrazit profil Lucie Hradecká
Lucie Hradecká
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská