Jan Kopečný

Datum narození: 9.8.1989
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zpěvák a muzikálový herec Jan Kopečný, jehož si mohli televizní diváci všimnout v soutěži Česko hledá Superstar, se stal benjamínkem čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Se zpěvem a hrou na akordeon Jan Kopečný začal na základní umělecké škole v rodných Českých Budějovicích. V roce 2006 se dostal v soutěži Česko hledá Superstar mezi deset nejlepších zpěváků, což mu pomohlo k roli prince v muzikálu Sněhurka a sedm trpaslíků.

ROZHOVOR S JANEM KOPEČNÝM>>

Posléze si zazpíval Romea v muzikálu Romeo a Julie, Rosenkranze ve světové verzi díla Janka Ledeckého Hamlet – The Rock Opera, hlavní roli ztvárnil v Casanovovi Zdeňka Bárty a Petra Markova. Muzikáloví nadšenci mohli Jana Kopečného také vidět v Tajemství Daniela Landy, dále pak v Adamovi a Evě Zdeňka Zelenky a Bohouše Josefa, v Sněhové královně, jako D´artagnana v Třech mušketýrech, v Přízraku Londýna, v Dětech ráje Michala Davida a Sagvana Tofiho či v dvojroli krále Ludvík XIV. a Filipa v Muži se železnou maskou.

V letech 2009 až 2012 byl Jan Kopečný sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu pod vedením Václava Hlaváče. V té době začal působit jako sólista ve Velkém dechovém orchestru města České Budějovice. Na tři roky se stal frontmanem Big Bandu Metroklub, později lídrem kapely DPH.

O JANU KOPEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2017 byl Jan Kopečný vybrán do čtvrté řady pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, a to společně s Anetou Krejčíkovou, Jitkou Boho, Leonou Machálkovou, Berenikou Kohoutovou, Tomášem Matonohou, Daliborem Gondíkem a Janem Maxiánem.

 

Články o celebritě

Vítězka Tváře Kohoutová: Manžel se rozhodl, že mě nechce! Nad vodou mě drží vztek Vítězka Tváře Kohoutová: Manžel se rozhodl, že mě nechce! Nad vodou mě drží vztek Měla by se radovat z úspěchu v show Tvoje tvář má známý hlas, místo toho ale řeší problémy v milostné… číst článek
Nová vítězka Tváře Berenika Kohoutová: Zlato zůstalo v rodině! Nová vítězka Tváře Berenika Kohoutová: Zlato zůstalo v rodině! Nepatřila mezi favority finále, rivaly ale převezla. Berenika Kohoutová (26) převzala žezlo od minulé… číst článek
Královna Tváře Kohoutová: Tajemství její výhry Královna Tváře Kohoutová: Tajemství její výhry Stala se královnou čtvrté řady Tváře. Spíš než na její pěvecké výkony, ale porotci pěli chválu na… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Klára Fischerová
Klára Fischerová
zobrazit profil Martin Škoda
Martin Škoda
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
zobrazit profil Martin Štěpánek
Martin Štěpánek
zobrazit profil Marcus Tran
Marcus Tran