Ester Dee Dohnalová

Místo narození: Moravská Třebová
Profese: zlatokopka, servírka, chůva, recepční, striptérka, hosteska

Související celebrity

Životopis

Ester Dohnalová, známá jako Ester Dee, se stala hvězdou britské reality show Skutečné paničky z Cheshiru, v níž se předvedla jako partnerka anglického milionáře Roba Lloyda.

Dětství Ester Dohnalová, známá jako „zlatokopka“ Ester Dee, strávila v Prostějově, kde chodila na základní školu. Vyrůstala pouze s matkou Zdenou Dohnalovou; otec František od nich odešel, když jí byl rok, a znovu se oženil. Prázdniny trávila u babičky na vesnici.

ESTER DEE HVĚZDOU BRITSKÉ REALITY SHOW

„Moje babička mě naučila plést, starat se o zvířata a dala mi do života dvě moudré rady: První je: Žij pro dnešek, nikdy nevíš, co se stane zítra. A druhá zní: Peníze budou, my nebudeme,“ prozradila Ester Dohnalová.

Po základní škole Ester Dohnalová studovala gymnázium, ale po roce a půl se kvůli finančním nesnázím s matkou rozhodly Česko opustit. Vše, co měly, prodaly a přestěhovaly se do Tuniska, kde Ester pracovala jako hosteska v hotelu a cvičila aerobik. Po třech měsících se vrátila do vlasti k babičce.

Právě s babičkou poslouchaly rádio a zaslechly, že česká agentura hledá au-pair. Ester Dohnalová tak roku 2003 začala s prací chůvy ve Spojeném království. Odjížděla tam s pouhými 40 librami. Po roce a půl se rozhodla pro změnu, udělala dvouletý kurz a získala kvalifikaci letušky a cestovního poradce.

Ale u této práce také dlouho nevydržela. Začala pracovat v hotelu Crowne Plazza jako servírka, případně na recepci. Jelikož byla atraktivní, dostala nabídku vystupovat jako striptérka. „Tehdy jsem měla ňadra velice přirozená a malá,“ zavzpomínala Ester Dee. Plastickou operací se dopracovala k pětkám.

Roku 2008 se v hotelu Crowne Plazza seznámila hned s dvěma boháči: Robem Lloydem a Johnem Templem. První tam chodil boxovat a druhý na pivo. Přestože to nejdříve vypadalo, že milionář John Templ bude ten pravý, roku 2015 porodila Robu Lloydovi dceru Berti. A světe div se, nakonec se provdala za Johna Templa.

O ESTER DOHNALOVÉ ALIAS ESTER DEE ČTĚTE ZDE>>

Ester Dohnalové se pod přezdívkou Ester Dee proslavila díky britské reality show Skutečné paničky z Cheshiru, ve které se předvedla pro změnu jako partnerka anglického milionáře Roba Lloyda. Show divákům předvádí, jaký je život v luxusu.

Botník Ester Dee obývá 550 exkluzivních párů, z nichž ten nejdražší stál 2000 liber, tedy 60 tisíc korun. Vlastní 160 kabelek. Nejdražší přišla na 6000 liber, tady 180 tisíc korun. K dispozici má deset luxusních vozů, mj. Rolls-Royce a Ferrari.

A co cheshirské paničky dělají celé dny? Chodí na kávu s kamarádkami, nakupují, jezdí na exotické dovolené a sledují, jak rostou jejich ratolesti…