Lilia Khousnoutdinové

Profese: další manželka Karla Janečka

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Lilia Khousnoutdinova se stala milenkou miliardáře Karla Janečka v době, kdy byl již podruhé ženatý, a to s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi.

Vyznavač mnohoženství, kontroverzní boháč Karel Janeček se v říjnu 2017, tedy dva roky po své druhé svatbě, přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka, jež kdysi bývala dulou, Lilia Khousnoutdinová (v její mateřtině  Khousnoutdinova), která se na sociální síti pochlubila, že s miliardářem podstoupili buddhistickou svatbu a že s ním otěhotněla. Podle jejích slov šlo o plánované početí.

LILIA KHOUSNOUTDINOVA – JEDNA Z MNOHA

Lilia Khousnoutdinová i Karel Janeček byli zajedno, že jeho právoplatná choť Mariem Mhadhbi, matematička z Tunisu, do manželství s ním vstupovala s vědomím, že nebude jeho jedinou ženou. A dodala, že viděla videozáznamy, které to potvrzují.

LILIA KHOUSNOUTDINOVA - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Na Facebooku Lilia Khousnoutdinova též popsala, jak se dali se zámožným bigamistou dohromady: „Potkali jsme se díky spolupráci našich nadačních fondů a paradoxem je, že jsme tehdy byli oba naprosto šťastní každý ve svém manželství. Pochopitelně i z tohoto důvodu náš vztah nemá úplně tradiční ani snadnou cestu. Oba dlouhodobě a otevřeně mluvíme o netradičních vztahových modelech, což ale neznamená, že je to jednoduché, ani to, že ve finále dokážeme najít takovou formu vztahu, která nám bude dlouhodobě fungovat.“

O LILII KHOUSNOUTDINOVA ČTĚTE ZDE>>

 

Další Všichni

zobrazit profil Michaela Kadlecová
Michaela Kadlecová
zobrazit profil Lilia Khousnoutdinové
Lilia Khousnoutdinové
zobrazit profil Barbora Lovasová
Barbora Lovasová
zobrazit profil Zdeněk Tovara
Zdeněk Tovara
zobrazit profil Alena Bosáková
Alena Bosáková
zobrazit profil Vivien Babišová
Vivien Babišová
zobrazit profil Kateřina Matásková
Kateřina Matásková
zobrazit profil Tereza Jedličková
Tereza Jedličková