Petr Zettner

Datum narození: 13.7.1977
Datum úmrtí: 19.11.2017
Místo narození: Jihlava
Profese: novinář, manažer
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Novinář a manažer Petr Zettner, který počátkem září 2017 usedl do křesla šéfredaktora Rádia Junior Českého rozhlasu, působil na řadě pozic: jako editor, analytik nebo ředitel.

Po bakalářském studiu žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci Petr Zettner své první manažerské zkušenosti získal jako programový ředitel Rádia Vysočina, a to v letech 2000 a 2001. Posléze též krátce působil v Praze v České televizi a Rádiu Impuls.

PETR ZETTER ZANECHAL DOPIS NA ROZLOUČENOU

V roce 2005 se Petr Zettner vrátil na rodnou Moravu, kde působil jako editor Českého rozhlasu Region Vysočina. Roku 2009 byl pověřen spuštěním nového Rádia Jihlava, konkrétně jak sestavením týmu, přípravou programového schématu, tak zahájením vysílání, k němuž došlo 1. června 2009.

Následující dva roky Petr Zettner opět pracoval na postu editora regionální redakce Radiožurnálu. Od roku 2012 působil v Českém rozhlase mj. jako analytik. Od 1. září 2017 zastával funkci šéfredaktora Rádia Junior Českého rozhlasu.

Manažer a novinář Petr Zettner obdržel Národní cenu Prix Bohemia Radio 2006 v kategorii Autoanonce a Národní cenu Prix Bohemia Radio 2008 v kategorii Reportáž.

O PETRU ZETTNEROVI ČTĚTE ZDE>>

Šéfredaktor Petr Zettner zemřel 19. listopadu 2017. Bylo mu pouhých 40 let. Podle informací Blesku se oběsil na lávce vedoucí pod Radotínským mostem v Praze.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Petra Kvitová
Petra Kvitová
zobrazit profil Mirek Topolánek
Mirek Topolánek
zobrazit profil Ha Thanh Nguyen Špetlíková
Ha Thanh Nguyen Špetlíková
zobrazit profil Zuzana Růžičková
Zuzana Růžičková
zobrazit profil Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
zobrazit profil Ludmila Molínová
Ludmila Molínová
zobrazit profil Michal Isteník
Michal Isteník
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová