Alice Kovácsová

Datum narození: 3.5.1966
Profese: podnikatelka, režisérka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka a režisérka Alice Kovácsová se proslavila především svými vztahy s mistrem Karlem Gottem a hudebníkem a divadelníkem Ondřejem Havelkou.

Jméno podnikatelky Alice Kovácsové začalo v obchodním rejstříku figurovat roku 1998 ve firmě Hot Music, kde byla zapsána nejen jako členka statutárních orgánů, ale též jako spoluvlastník. Dále šlo o společnosti Hot Jazz, Bytové družstvo Zámeček Nikolajka, později Společenství vlastníků Zámeček Nikolajka.

ALICE KOVÁCSOVÁ PROMUVILA O VZTAHU S GOTTEM

Jako asistentka režie se Alice Kovácsové podílela na třetím dílu hudebního hraného filmu o zpěvačce Martě Kubišové Stalo se na podzim (1994), v němž si též zahrála, a to samu sebe.

Se Slavíkem Karlem Gottem se Alice Kovácsová seznámila v roce 1983 a deset let byla jeho láskou. Doprovázela ho na všechny akce, přespávala v jeho vile na Bertramce, slavila s ním Vánoce a dobře se znala s jeho dcerou Dominikou, kterou Božskému Karlovi porodila Antonie Zacpalová.

„Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat,“ vyjádřil se o Alici Kovácsové mistr Karel Gott v knize Když milenky pláčou (1999).

Dalším ze slavných partnerů Alice Kovácsové se stal muzikant, divadelník, režisér a producent Ondřej Havelka.

 

Články o celebritě

Dominika Gottová tajně v Praze: Setkání s tátovou exmilenkou! Proč nepřespala u táty? Dominika Gottová tajně v Praze: Setkání s tátovou exmilenkou! Proč nepřespala u táty? Vrátila se na chvíli z Finska do rodné vlasti, ovšem u táty nepřespala. Nejstarší dcera Karla Gotta… číst článek
Bývalá milenka Karla Gotta zveřejnila další soukromé foto! Bývalá milenka Karla Gotta zveřejnila další soukromé foto! V sedmnácti letech se Alice Kovácsová (51) zamilovala do Karla Gotta (78) a jejich vztah vydržel… číst článek
Gottova odvržená láska Alice: Opět se vine k manželovi Havelkovi! Gottova odvržená láska Alice: Opět se vine k manželovi Havelkovi! Kdysi byla velkou láskou Karla Gotta (78), a nedávno to vypadalo, že jejich vztah nevyprchal ani… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Adela Banášová
Adela Banášová
zobrazit profil Petr Plaček
Petr Plaček
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Jaroslav Vít
Jaroslav Vít
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Dagmar Pecková
Dagmar Pecková
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková