Klára Fischerová

Profese: ekonomka, manažerka dobročinných projektů

Související celebrity

Životopis

Ekonomka a manažerka Klára Fischerová je manželkou někdejšího diplomata, který se stal jedním z kandidátů na křeslo na Hradě v prezidentských volbách 2018.

S manželem Pavlem Fischerem žila Klára Fischerová, absolventka střední ekonomické školy, ve Francii, kde působil jako velvyslanec. Před mateřskou dovolenou, kdy přišel na svět jejich prvorozený syn Vojtěch, pracovala jako asistentka.

KLÁRA FISCHEROVÁ A DALŠÍ ADEPTKY NA 1. DÁMU

„Nejstarší Vojta se nám narodil na podzim 1994, z porodnice nás pouštěli s tím, že je úplně zdravé miminko, bohužel to tak nebylo. V šesti týdnech se objevily problémy se svalovou hybností a začalo kolečko návštěv u lékařů a vyšetření. Brzy bylo jasné, že má vážný problém, ale dlouho vůbec nebylo jasné, proč tomu tak je. V podstatě až po jeho smrti známe výsledky, šlo o velmi vzácné neurodegenerativní onemocnění, kterým trpí kromě něj asi jediný člověk na světě,“ řekla Klára Fischerová Blesku pro ženy.

Po mateřské dovolené a péči o Vojtěcha, který zemřel roku 2013, se Klára Fischerová věnovala coby manažerka dobročinným projektům, mj. v Domácím hospicu Cesta domů, a také své zálibě v šití, konkrétně tvorbě šatů podle historických vzorů.

S bývalým velvyslancem Pavlem Fischerem, který se stal jedním z kandidátů na post hlavy státu v prezidentských volbách 2018, má Klára Fischerová dcery Barboru a Markétu a syna Benedikta.

VŠE O PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Kateřina Valachová
Kateřina Valachová
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Frank Vincent
Frank Vincent
zobrazit profil Aleš Jakubec
Aleš Jakubec
zobrazit profil Malgorzata Pikus
Malgorzata Pikus
zobrazit profil Martin Jakš
Martin Jakš
zobrazit profil Adam Kotzmann
Adam Kotzmann
zobrazit profil Filip Nepejchal
Filip Nepejchal