Jakub Zedníček

Datum narození: 13.6.1990
Datum úmrtí: 1.1.2018
Místo narození: Brno
Profese: herec, muzikálový zpěvák, bavič
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Zedníček, synovec moderátora, baviče a komedianta Pavla Zedníčka, tragicky zemřel při autonehodě na D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

Od dětství se Jakub Zedníček věnoval stepování. V sálových soutěžích byl dvakrát první na Mistrovství ČR. Sedmou příčku obsadil na World Championship Tap Dance 2002. Po absolvování oboru hudebně dramatickém na konzervatoři získal angažmá v Městském divadle Brno. Představil se zde mj. v muzikálech Marry PoppinsChicago nebo Donaha.

JAKUB ZEDNÍČEK MĚL MALOU DCERU MAYU

Na televizní obrazovce se Jakub Zedníček divákům předvedl zejména jako moderátor zábavného soutěžního pořadu Kurňa, co to je? po boku svého slavnějšího strýce Pavla Zedníčka a dalších herců, jako jsou např. Martin Trnavský či Tereza Bebarová.

Na filmovém plátně Jakub Zedníček debutoval v hudebním dramatu DonT Stop, kde se na place potkal s kolegy Patrikem Děrgelem, Klárou Pollertovou-Trojanovou, Kristínou Svarinskou či Jiřím Štréblem. Epizodní role ztvárnil v seriálech Škoda lásky a Labyrint.

Jakub Zedníček měl rád letní i zimní sporty všeho druhu. Ovládal také jízdu na koni a historický šerm.

O JAKUBU ZEDNÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Tragickou zprávu o smrti Jakuba Zedníčka oznámilo na Facebooku Městské divadlo Brno. Herec zahynul při autonehodě na dálnici D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

 

Články o celebritě

Pavla Zedníčka obchází smrt: Sebevražda v jeho domě! Pavla Zedníčka obchází smrt: Sebevražda v jeho domě! Zdá se, že kolem Pavla Zedníčka (68) nebezpečně krouží smrt. Stále ještě truchlí po synovci Jakubovi… číst článek
Zedníček po smrti synovce (†27) poprvé ve společnosti: Tekla krev! Zedníček po smrti synovce (†27) poprvé ve společnosti: Tekla krev! Smůla se mu lepí na paty! Pavel Zedníček (68) se poprvé po smrti synovce Jakuba (†27) objevil ve… číst článek
Synovec (†27) Pavla Zedníčka: TAJNÁ PITVA Synovec (†27) Pavla Zedníčka: TAJNÁ PITVA Od tragické smrti synovce známého herce uplynul už měsíc, přesto vyšetřování novoroční nehody dosud… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Milan Lasica
Milan Lasica
zobrazit profil Paolo Villaggio
Paolo Villaggio
zobrazit profil Oldřich Nový
Oldřich Nový
zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Judit Bárdos
Judit Bárdos
zobrazit profil Petr Vančura
Petr Vančura
zobrazit profil Keira  Knightley
Keira Knightley
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil