Jakub Zedníček

Datum narození: 13.6.1990
Datum úmrtí: 1.1.2018
Místo narození: Brno
Profese: herec, muzikálový zpěvák, bavič
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Zedníček, synovec moderátora, baviče a komedianta Pavla Zedníčka, tragicky zemřel při autonehodě na D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

Od dětství se Jakub Zedníček věnoval stepování. V sálových soutěžích byl dvakrát první na Mistrovství ČR. Sedmou příčku obsadil na World Championship Tap Dance 2002. Po absolvování oboru hudebně dramatickém na konzervatoři získal angažmá v Městském divadle Brno. Představil se zde mj. v muzikálech Marry PoppinsChicago nebo Donaha.

JAKUB ZEDNÍČEK MĚL MALOU DCERU MAYU

Na televizní obrazovce se Jakub Zedníček divákům předvedl zejména jako moderátor zábavného soutěžního pořadu Kurňa, co to je? po boku svého slavnějšího strýce Pavla Zedníčka a dalších herců, jako jsou např. Martin Trnavský či Tereza Bebarová.

Na filmovém plátně Jakub Zedníček debutoval v hudebním dramatu DonT Stop, kde se na place potkal s kolegy Patrikem Děrgelem, Klárou Pollertovou-Trojanovou, Kristínou Svarinskou či Jiřím Štréblem. Epizodní role ztvárnil v seriálech Škoda lásky a Labyrint.

Jakub Zedníček měl rád letní i zimní sporty všeho druhu. Ovládal také jízdu na koni a historický šerm.

O JAKUBU ZEDNÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Tragickou zprávu o smrti Jakuba Zedníčka oznámilo na Facebooku Městské divadlo Brno. Herec zahynul při autonehodě na dálnici D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

 

Články o celebritě

Synovec (†27) Pavla Zedníčka: TAJNÁ PITVA Synovec (†27) Pavla Zedníčka: TAJNÁ PITVA Od tragické smrti synovce známého herce uplynul už měsíc, přesto vyšetřování novoroční nehody dosud… číst článek
Smrt Jakuba Zedníčka (†27) zasáhla i „sestřenici“ Lucii: S tátou nás to ale nesemklo! Smrt Jakuba Zedníčka (†27) zasáhla i „sestřenici“ Lucii: S tátou nás to ale nesemklo! Už více než 16 let jsou Lucie Zedníčková (49) se svým nevlastním otcem Pavlem Zedníčkem (68) na nože… číst článek
Majetek tragicky zesnulého Zedníčka (†27): Matka jeho dcery nezdědí ani korunu! Majetek tragicky zesnulého Zedníčka (†27): Matka jeho dcery nezdědí ani korunu! Synovec herce Pavla Zedníčka (68) Jakub Zedníček (†27) vlastnil byt a také dům, kde žil s přítelkyní… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tarra  White
Tarra White
zobrazit profil Pavel Nový
Pavel Nový
zobrazit profil Vendulka Křížová
Vendulka Křížová
zobrazit profil Oldřich Nový
Oldřich Nový
zobrazit profil Brad Pitt
Brad Pitt
zobrazit profil Dakota Johnson
Dakota Johnson
zobrazit profil Robin Wright
Robin Wright
zobrazit profil Kristýna Janáčková
Kristýna Janáčková