Jakub Zedníček

Datum narození: 13.6.1990
Datum úmrtí: 1.1.2018
Místo narození: Brno
Profese: herec, muzikálový zpěvák, bavič
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Zedníček, synovec moderátora, baviče a komedianta Pavla Zedníčka, tragicky zemřel při autonehodě na D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

Od dětství se Jakub Zedníček věnoval stepování. V sálových soutěžích byl dvakrát první na Mistrovství ČR. Sedmou příčku obsadil na World Championship Tap Dance 2002. Po absolvování oboru hudebně dramatickém na konzervatoři získal angažmá v Městském divadle Brno. Představil se zde mj. v muzikálech Marry PoppinsChicago nebo Donaha.

JAKUB ZEDNÍČEK MĚL MALOU DCERU MAYU

Na televizní obrazovce se Jakub Zedníček divákům předvedl zejména jako moderátor zábavného soutěžního pořadu Kurňa, co to je? po boku svého slavnějšího strýce Pavla Zedníčka a dalších herců, jako jsou např. Martin Trnavský či Tereza Bebarová.

Na filmovém plátně Jakub Zedníček debutoval v hudebním dramatu DonT Stop, kde se na place potkal s kolegy Patrikem Děrgelem, Klárou Pollertovou-Trojanovou, Kristínou Svarinskou či Jiřím Štréblem. Epizodní role ztvárnil v seriálech Škoda lásky a Labyrint.

Jakub Zedníček měl rád letní i zimní sporty všeho druhu. Ovládal také jízdu na koni a historický šerm.

O JAKUBU ZEDNÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Tragickou zprávu o smrti Jakuba Zedníčka oznámilo na Facebooku Městské divadlo Brno. Herec zahynul při autonehodě na dálnici D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

 

Články o celebritě

Natáčení Chobotnic z II. patra: Úraz Veškrnové, průšvih Kaisera! Natáčení Chobotnic z II. patra: Úraz Veškrnové, průšvih Kaisera! Pavel Zedníček (68) promluvil o dramatickém zákulisí divácky oblíbených Chobotnic z II. patra. Co… číst článek
Poslední snímek slavného fotografa Jefa Kratochvila (†74) před smrtí! Umíral s... Poslední snímek slavného fotografa Jefa Kratochvila (†74) před smrtí! Umíral s... Měsíc po úmrtí zveřejnila rodina fotografa Jefa Kratochvila (†74) jeho poslední snímek! Slavný umělec… číst článek
Irenka z Kurvahošigutntág: Zemřel muž, který ji objevil. KRUTÝ BOJ S RAKOVINOU Irenka z Kurvahošigutntág: Zemřel muž, který ji objevil. KRUTÝ BOJ S RAKOVINOU Svět showbyznysu opustil fotograf hvězd Jef Kratochvil (†74). Ve věku nedožitých 75 let podlehl zákeřné… číst článek

Další Herci

zobrazit profil František Peterka
František Peterka
zobrazit profil Henrieta Hornáčková herečka
Henrieta Hornáčková herečka
zobrazit profil Jakub Janatka
Jakub Janatka
zobrazit profil Sandra Černodrinská
Sandra Černodrinská
zobrazit profil Jana Janěková
Jana Janěková
zobrazit profil Barbora Lukešová
Barbora Lukešová
zobrazit profil Marie Kyselková
Marie Kyselková
zobrazit profil Marek Holý
Marek Holý