Jan Sýkora

Datum narození: 29.12.1993
Místo narození: Plzeň
Váha: 60 kg
Výška: 170 cm
Profese: fotbalový záložník

Související celebrity

Životopis

Fotbalový záložník Jan Sýkora, který v reprezentačním A-mužstvu ČR debutoval v srpnu 2016, následující rok získal s SK Slavia Praha titul mistra nejvyšší české soutěže.

Kariéru Jan Sýkora odstartoval v týmu FC Švihov, odkud v průběhu mládeže zamířil nejprve do mužstva TJ Přeštice a posléze do Viktorie Plzeň. V roce 2011 přestoupil do klubu AC Sparta Praha. Krátce hostoval ve Zbrojovce Brno.

JAN SÝKORA – ROZHOVOR PRO VIP SPORT

Tříletý kontrakt Jan Sýkora uzavřel s FC Slovan Liberec, s nímž se v sezóně 2015/2016 představil v základní skupině Evropské ligy UEFA. Mužstvo do jarní vyřazovací části nepostoupilo. V utkání s FK Qarabağ 15. září 2016 časem 10,69 sekund překonal rekord nejrychlejšího gólu Evropské ligy UEFA.

V zimní přestávce sezóny 2016/2017 o Jana Sýkoru projevily zájem týmy AC Sparta Praha, SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň. Nakonec za zhruba 23 milionů korun v lednu 2017 přestoupil k sešívaným, s nimiž téhož roku získal titul mistra nejvyšší české soutěže.

S reprezentací Jan Sýkora začal již v rámci působení za mládež. V A-mužstvu České republiky debutoval v srpnu 2016.

Vzorem Jana Sýkory je Pavel Nedvěd, bývalý záložník, jeden z nejslavnějších českých fotbalistů.

O JANU SÝKOROVI ČTĚTE ZDE>>

Fotbalový záložník Jan Sýkora dva roky chodil s modelkou Lucií Duškovou. Rozešli se koncem roku 2016. Začátkem ledna 2018 se objevil s novou láskou, herečkou Sarou Sandeva, na premiéře pohádky Zdeňka Trošky Čertoviny. Jejich vztah neměl dlouhého trvání.

 

Články o celebritě

Jarolím má osm slávistů a žádného sparťana. Sýkora o tom zavtipkoval Jarolím má osm slávistů a žádného sparťana. Sýkora o tom zavtipkoval Jsou v laufu, tak toho využijeme. Zřejmě tohle si řekl Karel Jarolím, když dával dohromady seznam… číst článek
Matoušek ve Slavii už teď? Na všechno je moc brzy, potřebuje se „vyhrát“ Matoušek ve Slavii už teď? Na všechno je moc brzy, potřebuje se „vyhrát“ Jan Matoušek je jedním z nejrychlejších hráčů ligy. Je taky společně s Michaelem Krmenčíkem a Nikolajem… číst článek
Posily zářily, náhradník taky. Slavia se na šlágr s Plzní naladila pohodou   Posily zářily, náhradník taky. Slavia se na šlágr s Plzní naladila pohodou Utkání s Jabloncem sešívaným absolutně nevyšlo. První poločas byl mizerný po všech stránkách, ve… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Eva Vrabcová Nývltová
Eva Vrabcová Nývltová
zobrazit profil Nicole Vaidišová Štěpánková
Nicole Vaidišová Štěpánková
zobrazit profil Tomáš  Vincour
Tomáš Vincour
zobrazit profil Tomáš Hübschman
Tomáš Hübschman
zobrazit profil Jana Pechanová
Jana Pechanová
zobrazit profil Marek Suchý
Marek Suchý
zobrazit profil Petr Koukal
Petr Koukal
zobrazit profil Pavel Pergl
Pavel Pergl