Mikolas Josef

Datum narození: 4.10.1995
Místo narození: Praha
Profese: písničkář, producent, zpěvák, model, kytarista
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Nikolas Josef, který se kromě hudby prosadil též v modelingu, se stal reprezentantem České republiky na Eurovision Song Contest 2018.

Mikolas Josef, vlasním jménem Mikoláš Josef, se narodil do hudební rodiny. Už v pěti letech začal hrát na kytaru. Ještě jako student gymnázia, a to ve svých 17 letech, obdržel zlatou medaili s vyznamenáním za sólové herectví, nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts.

MIKOLAS JOSEF - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI ZA SEX

Uplatnil se též jako model. Absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro přední značky, jakými jsou Diesel, Replay či Prada. Kariéry modela však Mikolas Josef záhy zanechal, jak řekl především kvůli neupřímnosti a přílišnému nadřazování peněz, které podle něj v tomto odvětví panuje.

Posléze se nějakou dobu živil pouličním hraním ve velkých evropských městem. V roce 2015 Mikolas Josef debutoval písní Hands Bloody, kterou nahrál na vlastní náklady. Rok nato vydal skladby Believe a Free. Ta se umístila na čtvrté příčce nejhranějších singlů.

O MIKOLASU JOSEFOVI ČTĚTE ZDE>>

Se svým čtvrtým singlem Lie to Me (2017) Mikolas Josef zabodoval u diváků i mezinárodní odborné poroty natolik, že se stal reprezentantem Česka na Eurovision Song Contest 2018. Podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou Sony Music RCA, která se stará o hvězdy, jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

V květnu 2018 Mikolas Josef postoupil do finále Eurovize.

 

Články o celebritě

Libor Bouček: Moje narozeniny napáchaly velkou škodu! Už neslavím! Libor Bouček: Moje narozeniny napáchaly velkou škodu! Už neslavím! Moderátor Libor Bouček moderoval narozeniny svého  kamaráda Mikolase Josefa. Také zavzpomínal na… číst článek
Gotta skolila nemoc! Na poslední chvíli zrušil koncert v Lucerně i vystoupení na narozeninách! Gotta skolila nemoc! Na poslední chvíli zrušil koncert v Lucerně i vystoupení na narozeninách! Na čtvrtek večer měl Karel Gott (79) ve svém diáři naplánované hned dvě akce. Jednak si měl zazpívat… číst článek
Český slavík se ruší! Gott se těšil, Janda je rád, že ušetří. A David mluví o fiasku! Český slavík se ruší! Gott se těšil, Janda je rád, že ušetří. A David mluví o fiasku! Naší pěveckou scénu zaskočila zpráva o tom, že tento rok se nebude konat anketa Český slavík! Co… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Monika Absolonová
Monika Absolonová
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl