Mikolas Josef

Datum narození: 4.10.1995
Místo narození: Praha
Profese: písničkář, producent, zpěvák, model, kytarista
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Nikolas Josef, který se kromě hudby prosadil též v modelingu, se stal reprezentantem České republiky na Eurovision Song Contest 2018.

Mikolas Josef, vlasním jménem Mikoláš Josef, se narodil do hudební rodiny. Už v pěti letech začal hrát na kytaru. Ještě jako student gymnázia, a to ve svých 17 letech, obdržel zlatou medaili s vyznamenáním za sólové herectví, nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts.

MIKOLAS JOSEF - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI ZA SEX

Uplatnil se též jako model. Absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro přední značky, jakými jsou Diesel, Replay či Prada. Kariéry modela však Mikolas Josef záhy zanechal, jak řekl především kvůli neupřímnosti a přílišnému nadřazování peněz, které podle něj v tomto odvětví panuje.

Posléze se nějakou dobu živil pouličním hraním ve velkých evropských městem. V roce 2015 Mikolas Josef debutoval písní Hands Bloody, kterou nahrál na vlastní náklady. Rok nato vydal skladby Believe a Free. Ta se umístila na čtvrté příčce nejhranějších singlů.

O MIKOLASU JOSEFOVI ČTĚTE ZDE>>

Se svým čtvrtým singlem Lie to Me (2017) Mikolas Josef zabodoval u diváků i mezinárodní odborné poroty natolik, že se stal reprezentantem Česka na Eurovision Song Contest 2018. Podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou Sony Music RCA, která se stará o hvězdy, jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

V květnu 2018 Mikolas Josef postoupil do finále Eurovize.

 

Články o celebritě

Oblíbený český zpěvák se třese strachy! Když šlo o život, vyhledal pomoc Oblíbený český zpěvák se třese strachy! Když šlo o život, vyhledal pomoc Zpěvák Mikolas Josef (22), který Česko reprezentoval ve finále Eurovize, se nestačí divit. Dočkal… číst článek
Po Eurovizi další úspěch! Mikolas Josef je králem Instagramu Po Eurovizi další úspěch! Mikolas Josef je králem Instagramu Ještě nedávno nebylo jeho jméno u nás zrovna známé. Díky účasti v Eurovizi je ale z Mikolase Josefa… číst článek
Hvězda Eurovize Mikolas Josef: Propálil, jak to má s krásnou Kypřankou! Hvězda Eurovize Mikolas Josef: Propálil, jak to má s krásnou Kypřankou! Nejenže se mu v Eurovizi podařil fenomenální úspěch v podobě šestého místa, ale dokonce si v soutěži… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears
zobrazit profil Dan Bárta
Dan Bárta
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Kid  Rock
Kid Rock
zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham