Lea Šteflíčková

Místo narození: Ústí nad Labem
Míry: 86-62-94
Výška: 181 cm
Profese: Česká Miss 2018, modelka

Související celebrity

Životopis

Modelka Lea Šteflíčková získala titul Česká Miss 2018 a zároveň možnost ČR reprezentovat na Miss Universe. Modrooká kráska z Ústí byla od počátku favoritkou soutěže.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která se od třinácti let věnuje modelingu, vybojovala korunku pro nejkrásnější dívku ve svých dvaceti letech. Úspěchy již sklízela nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pracovala např. v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku.

FINALISTKY SI UŽÍVALY V CHORVATSKU

Na dotaz, jaké povahové rysy ji charakterizují, Lea Šteflíčková jmenovala upřímnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, naslouchat lidem, pomáhat druhým, dále pak neústupnost, nevzdávání se a fakt, že se nebojí výzev.

Společně s korunkou vyrobenou ze skla a titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala možnost Českou republiku reprezentovat na Miss Universe, smlouvu s kosmetickou značkou Juliette Armand, jejíž se stala tváří, a řadu dalších cen.

O ČESKÉ MISS 2018 ČTĚTE ZDE>>

Modrooká kráska Lea Šteflíčková, jež byla podle sázkových kanceláří favoritkou soutěže, má ráda cestování, které je spojené s poznáváním nových lidí, kultur a jídla. 

O LEE ŠTĚFLÍČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Úřadující Miss Lea Šteflíčková: Diety jsem držela velmi často! Úřadující Miss Lea Šteflíčková: Diety jsem držela velmi často! Je zatím poslední královnou krásy v Česku. Lea Šteflíčková je štíhlá, ale přesto se v minulosti trápila… číst článek
Užívají si luxusu! Vítězky České Miss letěly na Formuli 1 do Itálie soukromým tryskáčem Užívají si luxusu! Vítězky České Miss letěly na Formuli 1 do Itálie soukromým tryskáčem Tři nejkrásnější dívky Česka mají za sebou jeden z největších zážitků v životě. Díky nejprestižnější… číst článek
To je pohled! Třetí nejkrásnější Češka v Řecku předvedla své přírodní čtyřky To je pohled! Třetí nejkrásnější Češka v Řecku předvedla své přírodní čtyřky Třetí nejkrásnější Češka letošního roku, Česká Miss Earth 2018 Tereza Křivánková (23) se vrátila… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Zuleyka Rivera
Zuleyka Rivera
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer