Petr Stuchlík

Petr Stuchlík

Datum narození: 8.4.1977
Profese: politik za hnutí ANO 2011, podnikatel, multimilionář
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Multimilionář Petr Stuchlík, generální ředitel finančně poradenské společnosti Fincentrum, se stal lídrem pražské kandidátky hnutí ANO 2011 do komunálních voleb 2018.

Podnikatel Petr Stuchlík napsal první českou knihu o internetové reklamě. Mimo jiné investoval do nebankovních půjček či košil na míru. Své ředitelování poradenské společnosti Fincentrum se rozhodl ukončit jejím prodejem. Již dříve se „zbavil“ majoritního podílu údajně za 1,2 miliardy korun.

PETR STUCHLÍK MÍSTO PATRIKA NACHERA

Fincentrum Petr Stuchlík založil v roce 2000 se společníkem Martinem Nejedlým (nejde o poradce prezidenta Miloše Zemana) a zakrátko vybudovali jednu z největších poradenských firem v Česku. Tržby společnosti v ČR roku 2017 činily 1,21 miliardy Kč, v zahraničí zhruba 1,6 miliardy korun.

Hnutí Andreje Babiše si Petra Stuchlíka vybralo za svého lídra pražské kandidátky pro komunální volby 2018, který se tak stal možným adeptem na post pražského primátora. Do této funkce byla po volbách 2014 zvolena politička hnutí ANO 2011 Adriana Krnáčová, proslulá svými kontroverzními výroky.

O PETRU STUCHLÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Petra Stuchlíka patří poslech vážné hudby, což byl i jeden z důvodů koupě rádia Classic, dále rád cestuje. Navíc je vášnivý pilot, prý alespoň jednou týdně usedne do sportovního letounu Cirrus SR22T. Na ruce nosívá pilotní hodinky značky IWC– Big Pilot’s Watch.

 VŠE O KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Experti: ČSSD dostane znovu co proto a Praha to sečetla „zpovykané“ Krnáčové Experti: ČSSD dostane znovu co proto a Praha to sečetla „zpovykané“ Krnáčové Zpovykaní Pražané. To byl zřejmě poslední „hřebíček do rakve“ ANO pro komunální volby. Autorkou slov… číst článek
Babišovi odletěla dcera z Česka. A „rozdýchává“ velké pražské zklamání Babišovi odletěla dcera z Česka. A „rozdýchává“ velké pražské zklamání Andrej Babiš (ANO) přiznává rozčarování nad výsledkem ANO v Praze. Do volebního štábu v Kotvě dorazil… číst článek
Zeman pro Blesk: Volby vládou neotřesou. A pražská ČSSD je jako uřvaná myš Zeman pro Blesk: Volby vládou neotřesou. A pražská ČSSD je jako uřvaná myš Prezident Miloš Zeman zhodnotil exkluzivně výsledky komunálních a senátních voleb ve vysílání Blesk.cz.… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Helena Válková
Helena Válková
zobrazit profil Helmut Kohl
Helmut Kohl
zobrazit profil Eva Zamrazilová
Eva Zamrazilová
zobrazit profil Kateřina Klasnová
Kateřina Klasnová
zobrazit profil Marian Jurečka
Marian Jurečka
zobrazit profil Hana Marvanová
Hana Marvanová
zobrazit profil Eva Tylová
Eva Tylová
zobrazit profil Alexander Dubček
Alexander Dubček