Michaela Tejmlová

Datum narození: 15.5.1977
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: právnička, kandidátka hnutí SENÁTOR 21 do Senátu ve volbách 2018
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Právnička Michaela Tejmlová, expertka na evropské právo, se jako nestraník stala v senátních volbách 2018 kandidátkou hnutí SENÁTOR 21 v obvodu č. 35 - Jablonec nad Nisou.

Po Gymnáziu Tanvald Michaela Tejmlová, rozená Suchardová, absolvovala obor právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a následně vystudovala evropské právo na Stockholm University.

Michaela Tejmlová šest let pracovala pro Evropskou komisi na Generálním ředitelství pro hospodářskou soutěž, dále pak mj. pro službu Vaše Evropa - Poradenství, poskytující bezplatnou právní pomoc občanům i podnikatelům týkající se jejich práv v EU.

Jako externí spolupracovnice Nadačního fondu proti korupci se Michaela Tejmlová zapojila do snahy o kvalitní právní úpravu státní správy České republiky.

Ve volbách do Evropského parlamentu 2014 Michaela Tejmlová neúspěšně kandidovala za Stranu zelených, poté z ní vystoupila. Ve volbách 2014 byla coby nestraník zvolena zastupitelkou města Jablonce nad Nisou, v krajských volbách 2016 skončila jako první náhradník.

V senátních volbách 2018 se stala kandidátkou hnutí SENÁTOR 21 na post v horní komoře, a to za obvod č. 35 - Jablonec nad Nisou.

VŠE O SENÁTNÍCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Další Ostatní

zobrazit profil Josef Pavlík
Josef Pavlík
zobrazit profil Tomáš  Weinreb
Tomáš Weinreb
zobrazit profil Přemek Vida
Přemek Vida
zobrazit profil Helmut Kohl
Helmut Kohl
zobrazit profil Martin Půta
Martin Půta
zobrazit profil James Newton Howard
James Newton Howard
zobrazit profil Ladislav Okleštěk
Ladislav Okleštěk
zobrazit profil Jaroslav Zahrádka
Jaroslav Zahrádka