Petr Matějček

Profese: absolvent Akademii módy a designu v Mnichově, novinář

Související celebrity

Životopis

Šéfredaktor magazínu Elle Petr Matějček byl v červenci 2018 fotoreportéry Blesku zachycen při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou.

Petr Matějček vystudoval Akademii módy a designu v Mnichově. V Německu pracoval pro časopisy Stern a Euro am Sonntag a přispíval také do německé mutace časopisu Vanity Fair. Spoluzaložil jeden z nejvýraznějších módních blogů v Německu s názvem Dandy Diary.

PETR MATĚJČEK - POTETOVANÝ FEŠÁK LÍBAL STRÝCOVOU

V Česku Petr Matějček působil v týdeníku Euro nebo na serveru Česká pozice. Byl šéfredaktorem lifestylového magazínu Hospodářských novin Proč ne?!.

Do čela módního časopisu Elle vydavatelství Burda Praha se postavil 1. května 2018. Kromě Elle se Petr Matějček stal také šéfem magazínů Elle Man a Elle Decoration.

O PETRU MATĚJČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Fotoreportéři Blesku zachytili Petra Matějčka v červenci 2018 při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou, tehdejší přítelkyní herce Davida Krause, o němž sportovkyně mluvila jako o princi a chtěla s ním mít miminko.

 

Články o celebritě

Nasadil jí prsten, ona jemu parohy: David Kraus rekapituluje vztah s Bárou Strýcovou Nasadil jí prsten, ona jemu parohy: David Kraus rekapituluje vztah s Bárou Strýcovou Chtěl s ní strávit zbytek života! Řeči Davida Krause (38) o svatbě s Bárou  Strýcovou (32) vůbec… číst článek
Hvězdný host týdne módy Karolína Kurková: Soukromý mejdan na balkoně Hvězdný host týdne módy Karolína Kurková: Soukromý mejdan na balkoně Zábava, víno a čas trávený s přáteli. Tak Karolína Kurková (34) pojala pražský týden módy. A protože… číst článek
Hořké léto Davida Krause pokračuje: Nejdřív nevěra Strýcové, teď smrt! Hořké léto Davida Krause pokračuje: Nejdřív nevěra Strýcové, teď smrt! Sotva nějak vydýchal zradu Barbory Strýcové (32) a rozpad jejich vztahu, přišla další, mnohem tvrdší… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jindra Polák
Jindra Polák
zobrazit profil Filip Žilka
Filip Žilka
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Zikmund Lucemburský
Zikmund Lucemburský
zobrazit profil Ivan Kotmel
Ivan Kotmel
zobrazit profil Romana Žatecká
Romana Žatecká
zobrazit profil Zuzana  Mausová
Zuzana Mausová
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler