Petr Matějček

Profese: absolvent Akademii módy a designu v Mnichově, novinář

Související celebrity

Životopis

Šéfredaktor magazínu Elle Petr Matějček byl v červenci 2018 fotoreportéry Blesku zachycen při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou.

Petr Matějček vystudoval Akademii módy a designu v Mnichově. V Německu pracoval pro časopisy Stern a Euro am Sonntag a přispíval také do německé mutace časopisu Vanity Fair. Spoluzaložil jeden z nejvýraznějších módních blogů v Německu s názvem Dandy Diary.

PETR MATĚJČEK - POTETOVANÝ FEŠÁK LÍBAL STRÝCOVOU

V Česku Petr Matějček působil v týdeníku Euro nebo na serveru Česká pozice. Byl šéfredaktorem lifestylového magazínu Hospodářských novin Proč ne?!.

Do čela módního časopisu Elle vydavatelství Burda Praha se postavil 1. května 2018. Kromě Elle se Petr Matějček stal také šéfem magazínů Elle Man a Elle Decoration.

O PETRU MATĚJČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Fotoreportéři Blesku zachytili Petra Matějčka v červenci 2018 při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou, tehdejší přítelkyní herce Davida Krause, o němž sportovkyně mluvila jako o princi a chtěla s ním mít miminko.

 

Články o celebritě

Kraus o rozchodu s nevěrnou Strýcovou: Přišla, ale omluvu nezvládla! Kraus o rozchodu s nevěrnou Strýcovou: Přišla, ale omluvu nezvládla! Jen někdo, kdo strávil posledních několik měsíců zalezlý někde v jeskyni, neví nic o skandálním a… číst článek
Dvořák ze StarDance kontroloval pevnost zadečku své přítelkyně: Spokojenost, Jiří? Dvořák ze StarDance kontroloval pevnost zadečku své přítelkyně: Spokojenost, Jiří? Herec Jiří Dvořák (51) skvěle ovládá multitasking. Když se vítal s přítelkyní Jitkou Randárovou (30),… číst článek
Kraus se s nevěrnou Strýcovou přestal mazat: Takhle o ní teď mluví! Kraus se s nevěrnou Strýcovou přestal mazat: Takhle o ní teď mluví! Herec a zpěvák David Kraus (38) se pomalu vyrovnává s rozchodem s tenistkou Bárou Strýcovou (32).… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Jana Maláčová
Jana Maláčová
zobrazit profil Tomáš Abraham
Tomáš Abraham
zobrazit profil Alžběta Pomořanská
Alžběta Pomořanská
zobrazit profil Jaroslav  Menšík
Jaroslav Menšík
zobrazit profil Antonín Staněk
Antonín Staněk
zobrazit profil Adrian Pituch
Adrian Pituch
zobrazit profil Jiří Rozbořil
Jiří Rozbořil