Lujza Garajová Schrameková

Lujza Garajová Schrameková

Místo narození: Nitra, Slovensko
Výška: 168 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Lujza Garajová Schrameková se do povědomí široké divácké veřejnosti dostala jako moderátorka sedmé řady soutěže Česko Slovensko má talent.

Po absolvování konzervatoře začala Slovenka Lujza Garajová Schrameková roku 2003 působit v Radošinském naivném divadle. Vystupovala mj. v Túlavom divadle nebo v Štúdiu L+S. Kromě hraní se věnuje také zpěvu.

LUJZA GARAJOVÁ SCHRAMEKOVÁ JE DLE DIVÁKŮ TRAPNÁ

Menší role Lujza Garajová Schrameková ztvárnila v seriálech Susedia, Ordinácia v ružovej záhrade a Panelák. Jednu z klíčových postav si zahrála v komediálním seriálu Naši. Objevila se v historické sérii 1890.

Na filmovém plátně Lujza Garajová Schrameková debutovala v tragikomedii režiséra Juraje Nvoty Muzika (2007), oceněném hned dvanácti Cenami Slnko v sieti udělovanými Slovenskou filmovou a televizní akademií, a to mj. za nejlepší film a režii.

Českým televizním divákům se Lujza Garajová Schrameková předvedla jako moderátorka soutěže TV Prima Česko Slovensko má talent, a to společně s Davidem Gránským. V sedmé řadě této show v porotě zasedli Jaro Slávik, Marta Jandová, Jakub Prachař a Diana Mórová.

O LUJZE GARAJOVÉ SCHRAMEKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Pochází z divadelní rodiny. Herečka je její matka a dědeček byl herec a tajemník Divadla Andreja Bagara v Nitře. Manžel Lujzy Garajové Schramekové pracuje v oblasti IT technologií. Mají syna Viktora a dceru Grétu.

 

Další Herci

zobrazit profil Simona Stašová
Simona Stašová
zobrazit profil Eliška Jansová
Eliška Jansová
zobrazit profil Martin Sitta
Martin Sitta
zobrazit profil Ján Sedal
Ján Sedal
zobrazit profil Jiří Wohanka
Jiří Wohanka
zobrazit profil Tereza Bebarová
Tereza Bebarová
zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil Zuzana Geislerová
Zuzana Geislerová