Jaromír Ostrý

Datum narození: 14.5.1954
Místo narození: Nové Město na Moravě
Profese: novinář, kandidát do Senátu za hnutí ANO ve volbách 2018
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Novinář Jaromír Ostrý, dlouholetý ředitel stanic Českého rozhlasu, se v senátních volbách 2018 stal kandidátem za hnutí ANO 2011 v obvodu č. 59 - Brno-město.

Po dramatickém oboru na Státní konzervatoři Brno Jaromír Ostrý vystudoval ještě rozhlasovou žurnalistiku na Filozofické fakultě Univerzity Jana Amose Komenského v Bratislavě. V Českém rozhlasu začal pracovat v roce 1973.

JAROMÍR OSTRÝ - KVŮLI SENÁTU SEKNUL S ROZHLASEM

Za léta práce v rozhlase Jaromír Ostrý vystřídal řadu pozic. Byl mj. programovým ředitelem Českého rozhlasu a šéfredaktorem Českého rozhlasu 2 - Praha. V roce 2013 se vrátil zpět do moravské metropole a poté byl ředitelem Českého rozhlasu Brno a Zlín.

Jaromír Ostrý je držitelem ceny programového ředitele ČRo za významné zvýšení poslechovosti regionálního brněnského vysílání, k čemuž přispěly cykly, na nichž se podílel, jako jsou např. Toulky českou minulostí, Trefa nebo Otázky a odpovědi.

O JAROMÍROVI OSTRÉM ČTĚTE ZDE>>

Do senátních voleb 2018 nestraníka Jaromíra Ostrého vyslalo hnutí ANO 2011 vybojovat křeslo v horní komoře, a to za obvod č. 59 - Brno-město.

VŠE O SENÁTNÍCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Další Ostatní

zobrazit profil Petr Sysel
Petr Sysel
zobrazit profil David Mrnka
David Mrnka
zobrazit profil Liana Janáčková
Liana Janáčková
zobrazit profil Jiří Pracný
Jiří Pracný
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík